Turniej Judo im. L. Piekarskiego 21/22-10-2017 Białystok

Categories

Results

SMOPEN (4)
1.JĘDRZEJCZYK MichałPKS Gwardia Szczytno/POL
2.DROBISZEWSKI MariuszKU AZS Politechniki Białostockiej/POL
3.TOMASZEWSKI Jakub JanUniwersytet Warmińsko-Mazurski/POL
4.MAŃCZUK MateuszKU AZS Politechniki Białostock/POL
U11W-27 (2)
1.FELKNER AMELIAKJ Shamo Ełk/POL
2.ŻOCHOWSKA IzaKlub Sportowy MINOTAUR/POL
U11W-30 (1)
1.IWANOWSKA AnnaKlub Judo Politechniki Białost/POL
U11W-33 (5)
1.KOWALSKA AnnaUKJ Lemur Warszawa/POL
2.ZHOHLIK KarynaSdiushor No 4 Grodno/BLR
3.DMITRUK ValeriaKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
4.ROLLNIK AleksandraKlub Judo Politechniki Białost/POL
5.IWANOWSKA AnnaKlub Judo Politechniki Białost/POL
U11W-36 (2)
1.PISZCZATOWSKA MagdalenaUKS Narew Łapy/POL
2.FASZCZEWSKA OliwiaKlub Sportowy MINOTAUR/POL
U11W-40 (6)
1.KLIMASHEUSKAYA MARYIADinamo Minsk/BLR
2.JAROMIN AleksandraJudo Legia Warszawa/POL
3.SOKÓLSKA MagdalenaUKS Okami Dobrzyniewo/POL
3.WAŁĘSA WiktoriaUKJ Lemur Warszawa/POL
U11W-44 (2)
1.NOVIKOVAITE SAULEKaunas Judo Club/LTU
2.ZAWISTOWSKA MartynaMKS Żak Ełk/POL
U11W-48 (2)
1.MACIAK AleksandraJagiellonia Judo Club Białystok/POL
2.SUCHODOLSKA JuliaKlub Sportowy MINOTAUR/POL
U11W+52 (2)
1.YARMOLOVICH DIANASdiushor 1 Briest/BLR
2.HERBSZT AleksandraJagiellonia Judo Club Białystok/POL
U11M-24 (1)
1.PILIPOVICH DANIILDinamo Minsk/BLR
U11M-27 (11)
1.SHABAROV DmitriiKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
2.DAILYDE IGNASKaunas Judo Club/LTU
3.LAURENAU MIKITADinamo Minsk/BLR
3.KARAHA KANSTANTSINDinamo Grodno/BLR
5.ISAYEU ALIAKSEIDinamo Minsk/BLR
5.KHMELEV ArtemKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
7.MEDNIKOV RomanKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
7.KUKHARAU MatsveiSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
U11M-30 (24)
1.GUBIN EVGENIIRed Star Gurievsk Russia/RUS
2.YUFEREV AleksandrKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
3.MAZENTCEV DanilaSAMBO Kaliningrad/RUS
3.MACHKOU Mark Leon Minsk/BLR
5.IVANOVAS MANTASKaunas Judo Club/LTU
5.RUSINOUSKI AliaksandrSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
7.PINNEKER AleksandrSAMBO Kaliningrad/RUS
7.FEDOROV VASILYDinamo Grodno/BLR
U11M-33 (21)
1.ZAITSAU MAKSIMDinamo Minsk/BLR
2.ALIAKSEYEU BARYSSdiushor Briest/BLR
3.MELNIK Dzmitry Leon Minsk/BLR
3.ZAITSAU MIKITADinamo Minsk/BLR
5.STASKEVICH ARSENIDinamo Grodno/BLR
5.MAZUREK MaciekMULKS Techniki Orion - Radzyń Podlaski/POL
7.KRAPIVIN VladislavKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
7.CHOIŃSKI BartoszKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
U11M-36 (15)
1.AKULOV VladIsakovskie Judoisty Kaliningrad/RUS
2.IVANOV DenisIsakovskie Judoisty Kaliningrad/RUS
3.STRELNIKAU AndreiLeon Minsk/BLR
3.FOMCHENKOV GlebKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
5.PAWEŁEK SzymonKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
5.POZHIDAEV MikhailKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
7.IDŹKOWSKI Piotr Klub Sportowy MINOTAUR/POL
7.KOMAREWSKI TimurHKS Żubr Hajnowka/POL
U11M-39 (15)
1.ŚWIDWA RobertUKJ Lemur Warszawa/POL
2.VALFOUSKI RAMANDinamo Minsk/BLR
3.LAHOIKA ARTSEMIDinamo Minsk/BLR
3.SAVIN MATVEIDinamo Minsk/BLR
5.EVMENENKO GrigoriiIsakovskie Judoisty Kaliningra/RUS
5.YAUZENKA ALIAKSEIDinamo Minsk/BLR
7.CIEĆWIERZ MaurycyKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
7.BERNATOWICZ KrystianMKS Żak Ełk/POL
U11M-42 (8)
1.SUDNIK VadzimLeon Minsk/BLR
2.MASKOUKA MIKHAILDinamo Grodno/BLR
3.ĆMIELEWSKI JanKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
3.TABALA RamanSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
U11M-46 (4)
1.KRAVCHUK MIKHAILSdiushor 1 Briest/BLR
2.SAPLITSKI RADZIONDinamo Minsk/BLR
3.BELYAEV Evgenii Leon Minsk/BLR
4.SZCZEPAŃSKI PiotrKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
U11M-50 (3)
1.RATSKOU ALIAKSEIDinamo Minsk/BLR
2.CHURYLA MIRASLAUCLUB JUDO TIGER Minsk/BLR
3.ZDANCEWICZ BARTOSZKJ Shamo Ełk/POL
U11M-55 (2)
1.MATUSYAVICHUS ErnetasKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
2.KAPUZA DZMITRYSdiushor 1 Briest/BLR
U11M+55 (5)
1.PŁATEK OLAFKJ Shamo Ełk/POL
2.DĘBICKI FilipUKS Narew Łapy/POL
3.DOUNAR RUSLANCLUB JUDO TIGER Minsk/BLR
4.ŻBIKOWSKI KrystianMKS Żak Ełk/POL
5.LIUTAREVICH MIKITADinamo Minsk/BLR
U13W-36 (4)
1.JĘDRZEJEK LidkaUKJ Lemur Warszawa/POL
2.JESIONEK MariaUKJ Lemur Warszawa/POL
3.PIETRZAK GabrielaUKJ Lemur Warszawa/POL
4.PISZCZATOWSKA GabrielaUKS Narew Łapy/POL
U13W-40 (5)
1.WITKOWSKA WiktoriaUKJ Lemur Warszawa/POL
2.KASPROVA DARYADinamo Minsk/BLR
3.WAŁĘSA AlaUKJ Lemur Warszawa/POL
4.PRZYBYŁEK OLGAKJ Shamo Ełk/POL
5.MUKHINA MiroslavaKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
U13W-44 (1)
1.HOŁOWNIA ANITAMULKS Techniki Orion - Radzyń Podlaski/POL
U13W-48 (8)
1.HOŁOWNIA ANITAMULKS Techniki Orion - Radzyń Podlaski/POL
2.WASILUK MagdalenaHKS Żubr Hajnowka/POL
3.RYKOWSKA MajaPKS Gwardia Szczytno/POL
3.DZIERŻYŃSKA MAGDALENAKJ Shamo Ełk/POL
U13W-52 (1)
1.LAGUTA ALIAKSANDRASdiushor Briest/BLR
U13W-57 (6)
1.BRZOZOWSKA AleksandraKlub Sportowy MINOTAUR/POL
2.MAKAREVICH TATIANASdiushor Briest/BLR
3.SUCHWAŁKO SANDRAKJ Shamo Ełk/POL
3.LAGUTA ALIAKSANDRASdiushor Briest/BLR
U13W-63 (2)
1.RYLKEVICH SLAVIANASDIUSHOR Bureviestnik Minsk/BLR
2.WĄDOŁOWSKA WiktoriaJagiellonia Judo Club Białystok/POL
U13W+63 (2)
1.PAIUKA AnzhalikaSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
2.KARNIALIUK DANUTASdiushor KOBRIN/BLR
U13M-30 (5)
1.BŁAŻEWICZ KacperUKS Narew Łapy/POL
2.ULAZOUSKI ArseniSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
3.BUHAI MAKSIMCLUB JUDO TIGER Minsk/BLR
4.ABIBULLAEV ErikIsakovskie Judoisty Kaliningra/RUS
5.DZIERŻEK DamianUKS Narew Łapy/POL
U13M-33 (12)
1.BUDYLIN ROSTISLAVRed Star Gurievsk Russia/RUS
2.HUPENIUK ARSENISdiushor Briest/BLR
3.PLĄTKOWSKI AdamUKJ Lemur Warszawa/POL
3.KORNEEV ArturIsakovskie Judoisty Kaliningrad/RUS
5.ZAJKO JANMULKS Techniki Orion - Radzyń Podlaski/POL
5.STANULEVICH YAUHENIDinamo Minsk/BLR
7.PRAKURAT NikalaiSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
7.KOGANAS DarijusRistis Paneveżys/LAT
U13M-36 (18)
1.DUBOVIK ANTONDinamo Minsk/BLR
2.BABROU IVANDinamo Minsk/BLR
3.ZAVYALOV GlebKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
3.MARCHEL MaciejKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
5.MARCHEL OlekUKJ Lemur Warszawa/POL
5.HURKAYEU KANSTANTSINDinamo Grodno/BLR
7.SARANEVICH KirillKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
7.GEPNER FRANCISZEK MULKS Techniki Orion - Radzyń Podlaski/POL
U13M-39 (15)
1.GOLĘDZINOWSKI JakubUKJ Lemur Warszawa/POL
2.BURANGULOV DmitriyIsakovskie Judoisty Kaliningrad/RUS
3.VOLGIN IliaKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
3.LEONAVICIUS MINIJUSKaunas Judo Club/LTU
5.KOWALIK ANDRZEJMULKS Techniki Orion - Radzyń Podlaski/POL
5.CHARAMNOU ARTSEMIDinamo Minsk/BLR
7.PUIKIS EdvinasPanevezys/LTU
7.HEINE JanUKJ Lemur Warszawa/POL
U13M-42 (13)
1.LIS BartekUKJ Lemur Warszawa/POL
2.ROSZKOWSKI SzymonKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
3.KOLIN AleksandrKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
3.SIARHEYENKO Mikhail Leon Minsk/BLR
5.KOREPANOV RuslanKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
5.LEWANDOWSKI MARCELKJ Shamo Ełk/POL
7.OSTATKIEWICZ StanisławMKS Żak Ełk/POL
7.LASENKOU R?dzivonLeon Minsk/BLR
U13M-46 (8)
1.WAWRZONEK JakubUKJ Lemur Warszawa/POL
2.IBRAHIMAU DZINISLAUSdiushor KOBRIN/BLR
3.SOPILKO ArtemKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
3.MIK BERNARDKJ Shamo Ełk/POL
U13M-50 (4)
1.AVERIN GlebKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
2.PIETRASZEWSKI JędrzejUKJ Lemur Warszawa/POL
3.RUSAK MikhailLeon Minsk/BLR
4.POLOWCZYK KacperUKS Narew Łapy/POL
U13M-55 (3)
1.RYBARCZYK WitekUKJ Lemur Warszawa/POL
2.KARYKAU DANILADinamo Grodno/BLR
3.IZBICKIY AleksandrIsakovskie Judoisty Kaliningrad/RUS
U13M-60 (8)
1.SURBA PANKRATDinamo Grodno/BLR
2.DUBACH DZMITRYSdiushor KOBRIN/BLR
3.SAUCHUK ARSENISdiushor KOBRIN/BLR
3.HANCHARUK YARASLAUSdiushor 1 Briest/BLR
U13M-66 (5)
1.SHYMANOVICH ALEHDinamo Grodno/BLR
2.SARKISIAN ArtemKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
3.ČIPLYS DanasRistis Paneveżys/LAT
4.MATUSZEWSKI OskarHKS Żubr Hajnowka/POL
5.DWORAKOWSKI PiotrKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
U13M+66 (6)
1.RUDENKO GeorgiiKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
2.VASILCHENKO GeorgiiKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
3.TOKAJUK SzymonHKS Żubr Hajnowka/POL
3.SIAMIONAU IlyaSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
U15W-44 (4)
1.BABROVA MARYIADinamo Minsk/BLR
2.ABRAMOWICZ DominikaUKS Narew Łapy/POL
3.OSINA EvaSdiushor No 4 Grodno/BLR
4.VDOVICHENKOVA ANASTASIIARed Star Gurievsk Russia/RUS
U15W-48 (3)
1.VARANTSOVA KATSIARYNASdiushor 1 Briest/BLR
2.MAYEUSKAYA MarharytaSdiushor No 4 Grodno/BLR
3.GUTOWSKA MAJAKJ Shamo Ełk/POL
U15W-52 (4)
1.ZILIONYTE GABRIELEAlytus Judo Simba/LTU
2.LISOUSKAYA DaryaSdiushor No 4 Grodno/BLR
3.MILIANKEVICH ViyaletaSdiushor No 4 Grodno/BLR
4.SKRABNEUSKAYA VALIANTSINASDIUSHOR Bureviestnik Minsk/BLR
U15W-57 (2)
1.SIAMIONAVA AnastasiyaSdushor no4 Grodno/BLR
2.RACZKOWSKA MałgorzataSKS Pomorzanka Sejny/POL
U15W-63 (4)
1.MIKHOVICH DARYASdiushor 1 Briest/BLR
2.OLENDZKA KingaKlub Sportowy MINOTAUR/POL
3.JUCIKAITE GABIJAAlytus Judo Simba/LTU
4.YESMANTOVICH MarharytaSdiushor No 4 Grodno/BLR
U15W-70 (3)
1.ALESIUNAITE UGNEKaunas Judo Club/LTU
2.STANKEVICH HannaSdiushor No 4 Grodno/BLR
3.DYBKOVA PALINASDIUSHOR Bureviestnik Minsk/BLR
U15M-38 (2)
1.BABROU IVANDinamo Minsk/BLR
2.YNKOVSKI IvanLeon Minsk/BLR
U15M-42 (9)
1.LAURYU IVANSDIUSHOR Bureviestnik Minsk/BLR
2.PROKOPIUK MateuszKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
3.SALTENIS LIUTAURASKaunas Judo Club/LTU
3.KONARSKI JanKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
5.POGHOSYAN DavitGwardia Judo Białystok/POL
5.SALIMOV SaidSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
7.DZIERŻYŃSKI MARCINKJ Shamo Ełk/POL
7.IGNATOVICH ELISEISdiushor Briest/BLR
U15M-46 (12)
1.KLIMASHEUSKI KLIMENTSIDinamo Minsk/BLR
2.CALKA TADASKaunas Judo Club/LTU
3.PADENKA YaraslauSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
3.NORKA RUSLANDinamo Minsk/BLR
5.PARFIONAU AndreiSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
5.SZULIMOWSKI RafałGwardia Judo Białystok/POL
7.NEDOSEKIN MikhailKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
7.SMUTNIAK UladzislauSdiushor Kobrin/BLR
U15M-50 (14)
1.KHODCHANKA MIKITADinamo Grodno/BLR
2.SABASTJENSKAS DOVYDASKaunas Judo Club/LTU
3.BORCUCH PatrykKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
3.NORKA ULADZISLAUDinamo Minsk/BLR
5.ZHELTKEVICH ALIAKSANDRDinamo Minsk/BLR
5.SEMIANIUK MAKSIMSdiushor KOBRIN/BLR
7.KONDRATOWICZ IgorGwardia Judo Białystok/POL
7.MIASIN RomanKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
U15M-55 (9)
1.BATSIAN YAHORDinamo Grodno/BLR
2.KARAHA MIKITADinamo Grodno/BLR
3.LITVINOV Mikhail KSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
3.MOLCHANOV DmitriiKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
5.KNYZA DOMASAlytus Judo Simba/LTU
5.LESHCHANKA UladzislauLeon Minsk/BLR
7.SIEMIENIUK MarekKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
7.MASIEJCZYK JanKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
U15M-60 (15)
1.BARANOV VitalyKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
2.LASMAK AlexGwardia Judo Białystok/POL
3.REUTSKIY ROMANDinamo Minsk/BLR
3.MAKAL JAKUBKJ Shamo Ełk/POL
5.SHAMIN NikitaIsakovskie Judoisty Kaliningrad/RUS
5.STEPANAU ILLIADinamo Minsk/BLR
7.GINSZT Michał AleksanderHKS Żubr Hajnówka/POL
7.ALIAKSANDROU ALIAKSANDRSdiushor Briest/BLR
U15M-66 (13)
1.MATYIASHCHYK ALIAKSANDRSdiushor 1 Briest/BLR
2.AFONIN VladislavKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
3.ADLIANITSKI-PACHOBUT MARTSINDinamo Grodno/BLR
3.LASKOWSKI PATRYKKJ Shamo Ełk/POL
5.KRUHLEI ULADZIMIRSdiushor KOBRIN/BLR
5.SKOK YAHORDinamo Grodno/BLR
7.SZYMAŃSKI JakubKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
7.IWANIUK AleksanderKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
U15M-73 (7)
1.ZHAVORONOK MARKDinamo Minsk/BLR
2.NOVIK SIARGHEISdiushor KOBRIN/BLR
3.BILIUS PIJUSAlytus Judo Simba/LTU
3.FIŁOŃCZUK JakubKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
U15M-81 (1)
1.KUNTSEVICH RomanSDIUSHOR Bureviestnik Minsk /BLR
U15M+81 (2)
1.PIATROVICH MikalaiDinamo Grodno/BLR
2.KUNTSEVICH RomanSDIUSHOR Bureviestnik Minsk /BLR
U18W-48 (1)
1.VALYNETS ANASTASIYASDIUSHOR Bureviestnik Minsk/BLR
U18W-52 (4)
1.BULDYK YULYASDIUSHOR Bureviestnik Minsk/BLR
2.MENTS OLINASDIUSHOR Bureviestnik Minsk/BLR
3.SZYMANOWSKA URSZULAKJ Shamo Ełk/POL
4.VALYNETS ANASTASIYASDIUSHOR Bureviestnik Minsk/BLR
U18W-57 (3)
1.KOSTYRA MarylaUKS Narew Łapy/POL
2.ROPIŃSKA JoannaBKS Yawara/POL
3.KHURSIK KATSIARYNADinamo Minsk/BLR
U18W-63 (5)
1.BOROVIK VELERIADinamo Minsk/BLR
2.SOKOŁOWSKA AleksandraKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
3.NENARTAVICIUTE RUGILEAlytus Judo Simba/LTU
4.ZAREMBA JaninaUKJ Ryś Warszawa/POL
5.LAZARCHYK PALINADinamo Minsk/BLR
U18W-70 (3)
1.SHEVEL KatarzynaKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
2.PERAJSKA KonstancjaUKS Narew Łapy/POL
3.SEMIANCHUK MaryiaSdiushor No 4 Grodno/BLR
U18W+70 (1)
1.ADLIANITSKAYA-PACHOBUT IvonaSdiushor No 4 Grodno/BLR
U18M-46 (1)
1.NESTERENKO ArtemKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
U18M-50 (1)
1.PROKOFYEV DanilKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
U18M-55 (4)
1.KAZIMIERCZAK WojciechBKS Yawara/POL
2.SHAPIALIUK YahorSdushor 1 Briest/BLR
3.PROKOFYEV DanilKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
4.NESTERENKO ArtemKSDYSSHOR Kaliningrad/RUS
U18M-60 (9)
1.TSYNKEVICH MikitaDinamo Minsk/BLR
2.DZUHAYEU VadzimSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
3.JABŁOŃSKI PawełUKS Narew Łapy/POL
3.SEMIANCHYK IvanSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
5.KORONKIEWICZ ŁUKASZKJ Shamo Ełk/POL
5.DZIERŻEK KonradUKS Narew Łapy/POL
7.GUTOWSKI TYMONKJ Shamo Ełk/POL
7.MAKAL JAKUBKJ Shamo Ełk/POL
U18M-66 (8)
1.KAPYSH ALIAKSEISDIUSHOR Bureviestnik Minsk/BLR
2.RAKOVICH YAUHENIDinamo Minsk/BLR
3.JAKIMIUK PiotrKlub Judo Politechniki Białost/POL
3.KORSAK KIRYLSDIUSHOR Bureviestnik Minsk/BLR
U18M-73 (9)
1.LEGUN UladzislauSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
2.YATSEVICH ALIAKSEIDinamo Minsk/BLR
3.SAVITSKI EdvardSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
3.PINTARA RadosławUKJ Ryś Warszawa/POL
5.DANILCZUK JakubKlub Sportowy MINOTAUR/POL
5.YASINSKI SiarheiSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
7.FALKOWSKI GabrielUKS Narew Łapy/POL
7.SIMANYNAS KAROLISAlytus Judo Simba/LTU
U18M-81 (4)
1.HATSUK KanstantsinSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
2.JÓŹWIK MateuszHKS Żubr Hajnówka/POL
3.POLOWCZYK KamilPOL/UKS Narew Łapy
4.RACZKOWSKI BartoszSKS Pomorzanka Sejny/POL
U18M-90 (3)
1.SORAKA MARTYNASAlytus Judo Simba/LTU
2.SOMA MaksimSdiushor edinoborstv Grodno/BLR
3.PRACZUK MateuszKlub Sportowy MINOTAUR/POL
U18M+90 (1)
1.JĘDRZEJCZYK MichałPKS Gwardia Szczytno/POL
SW-48 (1)
1.SHALOIKA YauheniyaBG Ekonomic Universytet/BLR
SW-52 (2)
1.SHALOIKA YauheniyaBG Ekonomic Universytet/BLR
2.CALKAITE IEVALithuanian Heath Science University/LTU
SW-57 (1)
1.VALVONYTE JUSTINALithuanian Sport University/LTU
SW-63 (1)
1.ZENIAUSKAITE RAVENTAVytautas Magnus University/LTU
SW-78 (1)
1.INESA JurcenkoLietuvos Studento Pazymejimas/LTU
SM-66 (3)
1.ARTEMIUK DamianKlub Judo Politechniki Białostockiej/POL
2.KOSICKI ŁukaszKU AZS Politechniki Białostockiej/POL
3.BUĆKOWSKI KonradKU AZS Politechniki Białostockiej/POL
SM-73 (3)
1.YATSEVICH ALIAKSEIBELARUSKI DZYARZHAUNY TEKHNALA/BLR
2.ULKO RafałKU AZS Politechniki Warszawskiej/POL
3.DEMCZUK DanielAZS KU AZS PB/POL
SM-81 (10)
1.CALKA MOTIEJUSLithuanian Sport University/LTU
2.GZIRIAN GevorgUOR/RUS
3.RADGOWSKI PawełKU AZS Politechniki Białostockiej/POL
3.PIATROVICH MikitaDinamo Grodno/BLR
5.SZAWIEL MichałKU AZS Uniwersytetu w Białymstoku/POL
5.PESTAU DZMITRYBELARUSKI DZYARZHAUNY TEKHNALA/BLR
7.JAWOR AndrzejKU AZS Politechniki Białostockiej/POL
7.GRADOWSKI MateuszKlub Sportowy MINOTAUR/POL
SM-90 (3)
1.WYSOCKI AleksanderKU AZS Politechniki Białostockiej/POL
2.KADŁUBISKI Kacper JacekKJPB/POL
3.BUDLEWSKI MichałKU AZS Politechniki Białostock/POL
SM-100 (5)
1.GASANOV AkhmadUOR/RUS
2.TOMASZEWSKI Jakub JanUniwersytet Warmińsko-Mazurski/POL
3.TRONCI KAROLKJ Shamo Ełk/POL
4.DROBISZEWSKI MariuszKU AZS Politechniki Białostockiej/POL
5.HAJDUCZYK KamilKlub Sportowy MINOTAUR/POL
SM+100 (1)
1.MAŃCZUK MateuszKU AZS Politechniki Białostock/POL