Puchar Polski U17 4-11-2017 Bytom

Categories

Results

U17W-40 (6)
1.Kinga KLIMCZAKMKS Juvenia Wrocław
2.Daniela BADURAGKS Czarni Bytom
3.Oliwia ONYSKKJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3.Oktawia CIESIELSKAMMKS Wojownik Skierniewice
U17W-44 (5)
1.Alicja GOWARZEWSKA"Uczniowski Klub Sportowy ""JUDO"" Mysłowice Mysłowice
2.Aleksandra POLKOWSKA"UKS Judo ""Kontra"" Mińsk Mazowiecki"
3.Oliwia KUTYŁAKJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
4.Zuzanna PIETRZAKUKS Olimp Nowa Sól
5.Olga JARMUŻKlub Sportowy Akademia Judo Poznań
U17W-48 (11)
1.Natalia ŁUKASZEWICZ"UKS Judo ""Kontra"" Mińsk Mazowiecki"
2.Małgorzata WOŚ"UKS Judo ""AHINSA"" Tarnowskie Góry"
3.Oliwia NOSEKStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice
3.Karolina MIKAPolonia Rybnik
5.Paulina LEKSUKS Dwójka Rydułtowy
5.Justyna LENARCIAKUKS Opty Gdynia
7.Katarzyna BARSZCZGKS Czarni Bytom
7.Weronika NOGAJULKS Judo Kowala Kowala
U17W-52 (14)
1.Alicja OŁDAKUKJ Ryś Warszawa
2.Agata PAWŁOWSKAUKJ Ryś Warszawa
3.Klaudia PIETRZAK"UKS ""FENIKS"" Bytom Bytom"
3.Alicja MYŚLIWIECKlub Judo AZS Opole
5.Natalia PIOTROWSKAKJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5.Małgorzata WACYRAWKS Śląsk Wrocław
7.KINGA KNITERMKS Juvenia Wrocław
7.Maria SYWANYCZSGKS Wybrzeże Gdańsk
U17W-57 (29)
1.Agata PAŁKAUKS Olimp Nowa Sól
2.Karina KWIATEK"TKS ""Judo"" Toruń"
3.Weronika NĘDZYK"PKS ""OLIMPIA"" Poznań"
3.Natalia KOZŁOWSKAUKS Judo Wolbrom
5.Aleksandra MATUSZEKWKS Śląsk Wrocław
5.Martyna GLUBIAKGKS Czarni Bytom
7.Żaneta GUBAŁAGKS Czarni Bytom
7.Agata PONTEKAZS UW Warszawa
U17W-63 (9)
1.Martyna MIKOŁAJCZYKK.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2.Natalia WSZOŁEKWKS Śląsk Wrocław
3.PAULINA ZARYCHTAMKS Juvenia Wrocław
3.Julia GAWRON"KS Judo ""Hejnał"" Kęty"
5.Wiktoria BARONGKS Czarni Bytom
5.Klaudia CZADO"PKS ""OLIMPIA"" Poznań"
7.MONIKA KLECZYŃSKATS Czarni-Góral Żywiec
7.Alicja DOBOSZ"KS Judo ""Hejnał"" Kęty"
U17W-70 (11)
1.Martyna NOLEWAJKAGKS Czarni Bytom
2.JULIA JAROSZEWSKAMKS Juvenia Wrocław
3.Julia GUTT.S.MOSiR Bochnia
3.Anna PAŚUKS Judo Wolbrom
5.Natalia KOBUS"UKS ""Praskie Centrum Sportu"" Warszawa"
5.Emilia GONSIORUKS Okay Opole
7.Jagoda ŻYDEKUKS Dwójka Rydułtowy
7.Paulina MUSZYŃSKASGKS Wybrzeże Gdańsk
U17W+70 (10)
1.Kinga WOLSZCZAKWKS Śląsk Wrocław
2.Maria ŁĘTKOWSKAUKS 15 Krosno
3.Dominika KOTLARSKAUMKS Żak Kielce
3.KATARZYNA DEMSKAMKS Juvenia Wrocław
5.Oliwia CEBIENIAKUKS 3 Piła
5.Klaudia CHOBOTULKS Judo Kowala Kowala
7.Dominika GAWLIKOWSKAUKS Ippon Tychy
7.Daria NOREKUKS Dwójka Rydułtowy
U17M-46 (9)
1.Filip GRELAGKS Czarni Bytom
2.Jakub SUBSTELNYUKS Judo Wolbrom
3.Jakub OKUNIEWICZGKS Czarni Bytom
3.Danylo KULINYCHMUKS KOKORO Łódź
5.Filip WANTUCHMKS Pałac Młodzieży Tarnów
5.Dmytro MYKHAILENKOMUKS KOKORO Łódź
7.Kamil HARĘŻA"UKS ""FENIKS"" Bytom Bytom"
7.Karol KOWALSKITS Wisła Kraków
U17M-50 (18)
1.Maciej ROMBEL"UKJ ""ASzWoj Warszawa"" Warszawa"
2.Dawid HYPTAMKS Juvenia Wrocław
3.Igor BŁASZCZAKMKS Juvenia Wrocław
3.Kacper GABORTS Wisła Kraków
5.Karol KUCZERAPolonia Rybnik
5.Gleb DUBINAMUKS KOKORO Łódź
7.Jakub SZMATLICHGKS Czarni Bytom
7.Dawid BRONZELGKS Czarni Bytom
U17M-55 (29)
1.Aleksander RACZEKMKS Juvenia Wrocław
2.Arkadiusz WANISZEWSKIMKS Juvenia Wrocław
3.Jakub KUBICKIUKS Olimp Nowa Sól
3.Krzysztof KLIMKIEWICZUMKS Żak Kielce
5.PIOTR KOPEĆMKS Juvenia Wrocław
5.Denis GARGASZGKS Czarni Bytom
7.KRZYSZTOF WYSOCKIMKS Juvenia Wrocław
7.Łukasz SZOŁTYSIK"UKS Judo ""AHINSA"" Tarnowskie Góry"
U17M-60 (43)
1.Loska OLAF"Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe ""Janosik"" Bielsko
2.Adam MAJEWSKI"UKS ""Praskie Centrum Sportu"" Warszawa"
3.Wojciech KOZIOŁEKUKS Dwójka Rydułtowy
3.Kacper ZGRAJKA"UKS ""SPARTAKUS"" Lublin"
5.Dawid PIETRAS"MKS ""Pałac Młodzieży - Łódź"
5.DAMIAN SZAŁACHAMKS Juvenia Wrocław
7.Jakub WOŚGKS Czarni Bytom
7.Rafał STARYPANUKS Okay Opole
U17M-66 (24)
1.Mateusz PŁAWECKIT.S.MOSiR Bochnia
2.Dominik KRÓLUKS Judo Wolbrom
3.Aleksander JANKOWSKIKS Start Radom
3.Filip KUBIAKKlub Sportowy Akademia Judo Poznań
5.Radosław PINTARAUKJ Ryś Warszawa
5.Kacper KARAŚTS Wisła Kraków
7.Michał WYSOCKI"UKJ ""ASzWoj Warszawa"" Warszawa"
7.Samuel BERNACKIMKS Juvenia Wrocław
U17M-73 (33)
1.Wojciech GRĄDZKIK.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2.Mateusz HERRMANUKS NAKANO Pogwizdów
3.Adam BUNKIEWICZKlub Judo AZS Opole
3.Mateusz KOZŁOWSKIKlub Judo AZS Opole
5.Jakub SMENTEKUKS Judo Wolbrom
5.Wiktor BARAŃCZYKMMKS Wojownik Skierniewice
7.Krystian PERCHUN"Stowarzyszenie ""TATAMI"" Strzegom Strzegom"
7.Dominik FILIPOWICZUKS Tomita Elbląg
U17M-81 (19)
1.Albin KOCIOŁTS Wisła Kraków
2.Rafał CEBULA"UKS ""Olimpia-Judo"" Elbląg"
3.ŁUKASZ LENKIEWICZMKS Juvenia Wrocław
3.Maciej SZYNALSKIWKS Śląsk Wrocław
5.Daniel LUBICKIKlub Judo AZS Opole
5.Jakub GWIAZDAAZS UW Warszawa
7.Alessio LEŚNIEWSKIULKS Judo Kowala Kowala
7.Filip SALKIEWICZKlub Judo AZS Opole
U17M-90 (10)
1.Mikołaj PAZIEWSKI"TKS ""Judo"" Toruń"
2.Jakub ŻMUDZIŃSKIUKS Dwójka Tarnowskie Góry
3.Jakub SERWATKAUKS 3 Piła
3.Filip KARCZYK"UKS ""Praskie Centrum Sportu"" Warszawa"
5.Kacper WOJCIECHOWSKIUKS Tomita Elbląg
5.Norbert RATAJCZAKUKS Junior Lipno
7.Mateusz GRZYBEKUKS NAKANO Pogwizdów
7.Szymon NOWAKGKS Czarni Bytom
U17M+90 (11)
1.Fabian KOWALSKIAZS AWF Katowice
2.Amadeusz LEWANDOWICZUKS Olimp Nowa Sól
3.Wojciech BARTOSGKS Czarni Bytom
3.Michał GAUMERUKS Junior Lipno
5.Maciej DUKKS Start Radom
5.Andrzej RADZIKUKS Okay Opole
7.Patryk LIPIŃSKIULKS Judo Kowala Kowala
7.Rafał SCHABOWSKIMKS Pałac Młodzieży Tarnów