XVI Baltic Judo Cup 11/12-11-2017 Gdynia

Kategorie

Wyniki

U11W-27 (9)
1.MAŃKOWSKA MartaGKS OLIMPIA Grudziądz/POL
2.VIZIRIAKINA PolinaJudo Kaliningrad/RUS
3.KWIATKOWSKA KingaMOS ZATOKA BRANIEWO/POL
3.DRYWA PolaUKS GALEON/POL
5.CZERWIŃSKA-KOWAR KarinaJudo Legia Warszawa/POL
5.FELKNER AmeliaKlub Judo Shamo Ełk/POL
7.LEŃSKA JuliaT.S. GWARDIA Olsztyn/POL
7.WINNICKA HannaT.S. GWARDIA Olsztyn/POL
U11W-30 (7)
1.SIENKIEWICZ JuliaKS Gwardia Koszalin/POL
2.KĘPSKA JuliaJudo Legia Warszawa/POL
3.CZERWIŃSKA-KOWAR RoksanaJudo Legia Warszawa/POL
3.RYKOWSKA NikolaUKS SIMBA/POL
U11W-33 (11)
1.MAJEWSKA JuliaJudo Fight Club/POL
2.SINELNIKOVA VeronikaJudo Kaliningrad/RUS
3.GRZEŚ NataszaUKS GALEON/POL
3.ZELEK ZuzannaUMKS Żak Kielce/POL
5.PACEWICZ AnnaTS Judo Gryf Słupsk/POL
5.ELENT MiriamUKS OPTY/POL
7.LEWANDOWSKA AgataUKS GALEON/POL
7.Kreńska HelenaSGKS Wybrzeże/POL
U11W-36 (10)
1.WĄTŁA JuliaUKS CONRAD Gdańsk/POL
2.URBANIAK WeronikaTS Judo Gryf Słupsk/POL
3.GOŁĘBIOWSKA OlgaJudo Legia Warszawa/POL
3.RUTKOWSKA NataliaUKS SIMBA/POL
5.MIKOŁAJCZYK HelenaUKS OPTY/POL
5.WIŚNIEWSKA IgaGKS OLIMPIA Grudziądz/POL
7.BANASZEK MarysiaJudo Fight Club/POL
7.TRAN AmeliaUKS OPTY/POL
U11W-40 (8)
1.GAZECKA PolaUKS SIMBA/POL
2.KOŁACZYŃSKA IGAUKS IPPON MDK KUTNO/POL
3.WIŚNIEWSKA KonstancjaUKS GALEON/POL
3.WOŹNIAK UrszulaUMKS Żak Kielce/POL
U11W-44 (2)
1.STOGOWSKA WeronikaUKS SIMBA/POL
2.CHMIELNICKA HannaTS Judo Gryf Słupsk/POL
U11W-48 (2)
1.ZABOROWSKA JuliaJudo Champion Warszawa/POL
2.DRAGAN EwaUKS GRIZZLY GDAŃSK/POL
U11M-19 (1)
1.KRASNODĘBSKI WojciechGKS OLIMPIA Grudziądz/POL
U11M-24 (7)
1.DOLOTA KamilJudo Fight Club/POL
2.ZABOROWSKI MIŁOSZUKS MIFUNE GDAŃSK/POL
3.SIEJKA PrzemysławAkademia Judo Dragon/POL
3.GRZEŚKIEWICZ JakubAkademia Judo Dragon/POL
U11M-27 (21)
1.MICHALAK FranekJudo Champion Warszawa/POL
2.YARMOLYUK NikolayJudo Kaliningrad/RUS
3.WRÓBEL TomekUKS Judo Ikizama Piaseczno/POL
3.MICHALAK WojtekJudo Champion Warszawa/POL
5.TUJAK KacperUKS Judo Ikizama Piaseczno/POL
5.RUTOWICZ StanisławUKS GALEON/POL
7.KACHURIN VladimirRed Star Gurievsk/RUS
7.EGOROV KirillRed Star Gurievsk/RUS
U11M-30 (29)
1.MINZAFAROV RomanSdushor Kaliningrad/RUS
2.RADLAK MACIEJUKS MIFUNE GDAŃSK/POL
3.KOMIŃCZUK MateuszUKJ MEIYO WARSZAWA/POL
3.MICHALSKI-STĘPKOWSKI BrunoJudo Legia Warszawa/POL
5.SAWCZYSZYN MateuszUKS GRIZZLY GDAŃSK/POL
5.GLEB SazhaevS.V. Makkabi Kiel.e.V./GER
7.MICHAŁOWSKI PrzemekUKS TOMITA/POL
7.WOLNIAKOWSKI KarolUKS CONRAD Gdańsk/POL
U11M-33 (31)
1.OLIINYK ILLIA School of sport /UKR
2.POHODIN IlliaUKS CONRAD Gdańsk/POL
3.SAMULEWSKI JakubUKS CONRAD Gdańsk/POL
3.VARDANIAN NarekTakedown JC Malmö/SWE
5.VOLCHKOV DemianSdushor Kaliningrad/RUS
5.ŚWIDERSKI OskarUMKS Żak Kielce/POL
7.PYLYPCHAK AnatoliiUKS CONRAD Gdańsk/POL
7.MAGIERA CezaryUKS SIMBA/POL
U11M-36 (15)
1.KALINOWSKI FilipGKS OLIMPIA Grudziądz/POL
2.RYMON-LIPIŃSKI SzymonUKS GALEON/POL
3.WOŹNIAK BartoszUKS GALEON/POL
3.FOMCHENKOV GlebSdushor Kaliningrad/RUS
5.GINTER RyszardJudo Legia Warszawa/POL
5.BARNABE RomainAZS AWF Warszawa/POL
7.STĄSIEK PrzemysławGKS OLIMPIA Grudziądz/POL
7.BORZĘCKI JakubUKJ Ryś Warszawa/POL
U11M-39 (12)
1.KLECH MarekJudo Legia Warszawa/POL
2.MARUSZAK FRANCISZEKUKS MIFUNE GDAŃSK/POL
3.KUCHARCZYK JerzyJudo Legia Warszawa/POL
3.WÓJCIK MarcinTS Judo Gryf Słupsk/POL
5.KACZOROWSKI OskarUKS CONRAD Gdańsk/POL
5.MINICKI NikolasK.S. MaKo Judo/POL
7.PARADOWSKI IgorUKS OPTY/POL
7.SAMSONOV DaniilSdushor Kaliningrad/RUS
U11M-42 (18)
1.KOWALCZYK AleksanderUKJ ASzWoj Warszawa/POL
2.MALTSEV EgorRed Star Gurievsk/RUS
3.KWIECIŃSKI AntekJudo Champion Warszawa/POL
3.MOLIK AdamUKS GRIZZLY GDAŃSK/POL
5.LOGINOV AleksandrJudo Kaliningrad/RUS
5.CHODAŃ MikołajT.S. GWARDIA Olsztyn/POL
7.HELOWICZ HubertUKS GRIZZLY GDAŃSK/POL
7.GLEGOŁA IgorUKS Judo Ikizama Piaseczno/POL
U11M-46 (4)
1.JURKIEWICZ TomaszUKS CONRAD Gdańsk/POL
2.KARKOTKA FilipT.S. GWARDIA Olsztyn/POL
3.WRÓBLEWSKI PawełUKS SIMBA/POL
4.PISERA HubertUKS IPPON MDK KUTNO/POL
U11M-50 (8)
1.FILIPOWICZ SebastianUKS TOMITA/POL
2.WARAKSA FilipUKS GALEON/POL
3.BUGOWSKI SzymonT.S. GWARDIA Olsztyn/POL
3.DRYKA MaciejMOS ZATOKA BRANIEWO/POL
U11M-55 (3)
1.SZUROWSKI AdrianUKS OPTY/POL
2.SAMSTYKO BartłomiejK.S. MaKo Judo/POL
3.ADAMCZYK WojciechUKS OPTY/POL
U11M+55 (5)
1.KHACHATRYAN AntonChojrak Warszawa /POL
2.ROSZAK PawełUKS GALEON/POL
3.ŻBIKOWSKI KrystianMKS Żak Ełk/POL
4.PŁATEK OlafKlub Judo Shamo Ełk/POL
5.BIAŁK NikodemUKS SIMBA/POL
U13W-33 (6)
1.SIEDLECKA HannaGKS OLIMPIA Grudziądz/POL
2.KUZMINA MargoRed Star Gruviensk/RUS
3.HULBÓJ MagdaUKJ MEIYO WARSZAWA/POL
3.KARPLUK WiktoriaUKS Mosty/POL
U13W-36 (6)
1.PROTCENKO VarvaraJudo Kaliningrad/RUS
2.DRYWA JudytaUKS GALEON/POL
3.ŻMUDA JuliaUKS Ippon Tychy/POL
3.DOMKE ZuzannaSSJ Kwidzyn/POL
U13W-40 (6)
1.WENZEL MartynaPKS Olimpia/POL
2.ORLIKOWSKA MariaTS Judo Gryf Słupsk/POL
3.KRUPIŃSKA KlaudiaGKS OLIMPIA Grudziądz/POL
3.FENGLER UrszulaUKJ Watacha Gdynia/POL
U13W-44 (7)
1.SZAFRAŃSKA OliwiaPKS Olimpia/POL
2.ŻMUDA MajaUKS Ippon Tychy/POL
3.STOGOWSKA WeronikaUKS SIMBA/POL
3.PRZYSTAWKO JulianaAZS AWFiS Gdańsk/POL
U13W-48 (6)
1.RAUS KajaK.S. MaKo Judo/POL
2.LUKASHEVICH ValerinaJudo Kaliningrad/RUS
3.SOSNOWSKA KatarzynaAZS AWFiS Gdańsk/POL
3.CZYŻEWSKA GabrielaT.S. GWARDIA Olsztyn/POL
U13W-52 (4)
1.KOWALSKA AlicjaULKS JUDO KOWALA/POL
2.MACHNOWSKA KingaMOS ZATOKA BRANIEWO/POL
3.SZYCKO OliwiaTS Judo Gryf Słupsk/POL
4.DĘBOWSKA ZuzannaKS AZS-AWF Warszawa/POL
U13W-57 (5)
1.KUŹMA-EBEL DominikaUKS GALEON/POL
2.WOJCIECHOWSKA GabrielaUKS JUNIOR W LIPNIE/POL
3.WYCICHOWSKA MilenaUKS GALEON/POL
4.WĄS PolaPałac Młodzieży Gdańsk/POL
5.PŁACHECKA PatrycjaUKS GRIZZLY GDAŃSK/POL
U13W-63 (4)
1.KULECZKA MajaPKS Olimpia/POL
2.WAWRZYNIAK NataliaUKS Kodokan Toruń/POL
3.KLIMKIEWICZ KatarzynaUMKS Żak Kielce/POL
4.KOSTKA OtyliaPałac Młodzieży Gdańsk/POL
U13M-30 (1)
1.WOTA PawełTS Judo Gryf Słupsk/POL
U13M-33 (4)
1.MOROZOV VadimRed Star Gurievsk/RUS
2.LIC TymoteuszUKS TOMITA/POL
3.MOJEŚCIK KrzysztofUMKS Żak Kielce/POL
4.LESNIEWSKI MarcinLKS Szubinianka/POL
U13M-36 (15)
1.BIEDRZYCKI HubertUKS CONRAD Gdańsk/POL
2.ZAVIALOV GlebSdushor Kaliningrad/RUS
3.WIWATOWSKI BartoszUKS Kodokan Toruń/POL
3.GAJCY NikodemUKJ MEIYO WARSZAWA/POL
5.VIZIRIAKIN VsevolodJudo Kaliningrad/RUS
5.PADZIŃSKI KamilUKJ MEIYO WARSZAWA/POL
7.ZIÓŁKOWSKI KrystianUMKS OSTROWIA/POL
7.NOZDRYUKHIN EgorJudo Kaliningrad/RUS
U13M-39 (16)
1.TIHONOW AnatolKODOKAN SZCZECIN/UKR
2.PYRZEWSKI OskarUKS CONRAD Gdańsk/POL
3.BANASZEK StanisławJudo Fight Club/POL
3.GÓRECKI OskarUKS GALEON/POL
5.SZYDŁOWSKI PawełKS AZS-AWF Warszawa/POL
5.LOKHMATOV BogdanSdushor Kaliningrad/RUS
7.KAWAŁA StanisławUKS OPTY/POL
7.OSIADACZ JanKS AZS-AWF Warszawa/POL
U13M-42 (14)
1.MAJONEK JerzyUKJ ASzWoj Warszawa/POL
2.LEWANDOWSKI MarcelKlub Judo Shamo Ełk/POL
3.KRZYNÓWEK OskarUKS GALEON/POL
3.KARKULOWSKI JanK.S. MaKo Judo/POL
5.ŻOCHOWSKI TymoteuszUKS CONRAD Gdańsk/POL
5.ZIELIŃSKI JakubJudo Fight Club/POL
7.WINIARCZYK KamilUKS Piast Wrzeście/POL
7.ZDUNEK SzymonUKS GRIZZLY GDAŃSK/POL
U13M-46 (11)
1.SZYPEREK MateuszUKS GALEON/POL
2.BORYSIAK KonradUKS Kodokan Toruń/POL
3.POLECH PatrykSSJ Kwidzyn/POL
3.KUCHERENKO ArturJudo Kaliningrad/RUS
5.NOWICKI MarekUKS SIMBA/POL
5.GRZEŚKOWIAK AdamPKS Olimpia/POL
7.MIK BernardKlub Judo Shamo Ełk/POL
7.SPLAWSKI JakubLKS Szubinianka/POL
U13M-50 (9)
1.MARCHENKO ANDRII School of sport /UKR
2.PIENIĄŻEK AdrianUKJ MEIYO WARSZAWA/POL
3.LUDZIA FranciszekJudo Fight Club/POL
3.LUDZIA JanJudo Fight Club/POL
5.SANÓG KacperUKS JUNIOR W LIPNIE/POL
5.URBANOWICZ FilipGwardia Koszalin/POL
7.TESMAR MateuszUKS SIMBA/POL
7.JEWTUCH MarcinPKS Olimpia/POL
U13M-55 (9)
1.GUSZCZIN MarcinUKS GALEON/POL
2.HEIMRATH AndrzejTS Judo Gryf Słupsk/POL
3.BRZOZOWSKI BartoszUKS GRIZZLY GDAŃSK/POL
3.ŁASKOWSKI FilipUKS TOMITA/POL
5.KLONOWSKI BartekUKS TOMITA/POL
5.ROBAK AndrzejPałac Młodzieży Gdańsk/POL
7.PAŁASZ FilipUKS SIMBA/POL
7.KIREEV DenisJudo Kaliningrad/RUS
U13M-60 (5)
1.BOGACKI PawełUKS GALEON/POL
2.LATYNTSEV RodionJudo Kaliningrad/RUS
3.JACKIEWICZ ALEKUKS 1 Bytów/POL
4.ŻMUDZIŃSKI KacperK.S. MaKo Judo/POL
5.WĄS IgnacyPałac Młodzieży Gdańsk/POL
U13M-66 (4)
1.KHOTULEV ArtemJudo Kaliningrad/RUS
2.WICHŁACZ WOJCIECHUKS 1 Bytów/POL
3.KONSTAŃSKI KrzysztofFlota Gdynia/POL
4.WÓJCIK JakubTeam Dragon/POL
U13M+66 (2)
1.KAŁASKA KrystynUKJ Watacha Gdynia/POL
2.ŻUK HubertTS Judo Gryf Słupsk/POL
U15W-36 (3)
1.DROŻAK WiktoriaUKS Judo Tuliszków/POL
2.KOCIMSKA JuliaUKS Judo Tuliszków/POL
3.PENAR NinaKS AZS AWFiS Gdańsk/POL
U15W-40 (3)
1.DRYGAS BarbaraUKS Galeon Gdynia/POL
2.CIESIELSKA OktawiaMMKS Wojownik Skierniewice/POL
3.LISIAK ZuzannaUKS PCS Warszawa/POL
U15W-44 (6)
1.WYBAŃSKA AleksandraKS Budowlani Sosnowiec/POL
2.JAGIEŁŁO EmiliaSIS Wierzchosławice/POL
3.SYSKA AgataKS AZS AWFiS Gdańsk/POL
3.GLEN BarbaraUKJ Bushido Piaseczno/POL
U15W-48 (6)
1.WOŹNIAK ZuzannaUKJ Yuko Józefów/POL
2.ŁUKASZEWICZ NataliaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki/POL
3.GUTOWSKA MajaMKS Żak Ełk/POL
3.MICHALAK KamilaUKS Olimp Nowa Sól/POL
U15W-52 (6)
1.WROCŁAWEK MarcelinaKS Budowlani Sosnowiec/POL
2.HALKE MajaAZS OŚ Poznań/POL
3.WITANOWSKA AlicjaUKS Arashi Łódź/POL
3.WĄTOREK OliwiaT.S.MOSiR Bochnia/POL
U15W-57 (6)
1.WOŁOSZYN MonikaUKS Tomita Elbląg/POL
2.MARUSZAK DominikaKS AZS AWFiS Gdańsk/POL
3.KULIK MartynaUKS Olimpia-Judo Elbląg/POL
3.MAŁACHA JustynaUKS 5 Żnin/POL
U15W-63 (4)
1.ŻABCZYŃSKA WiktoriaT.S.MOSiR Bochnia/POL
2.POPRAWSKA NataliaUKS Judo Tuliszków/POL
3.WOŹNICKA NinaUKS Halinów Team Halinów/POL
4.PŁACHTA AlicjaUKS GRIZZLY Gdańsk/POL
U15W-70 (7)
1.SZANIAWSKA MartynaTS Judo Gryf Słupsk/POL
2.ROSIŃSKA JuliaUKS 10 Bydgoszcz/POL
3.MICHALSKA JuliaGKS Olimpia Grudziądz /POL
3.DUDEK AleksandraKS Budowlani Sosnowiec/POL
U15W+70 (3)
1.MIKOŁAJCZAK ZuzannaKSJ Gwardia Koszalin/POL
2.GRUDZIŃSKA JoannaTS Gwardia Olsztyn Olsztyn/POL
3.DUSZCZAK KorneliaKSJ Gwardia Koszalin/POL
U15M-38 (8)
1.BRULIŃSKI IgorUKS Narew Łapy/POL
2.MANKOVSKIKH DmitriiRed Star Gurievsk/RUS
3.CHYBCZYŃSKI KasperKS AZS AWFiS Gdańsk/POL
3.MAŁOLEPSZY AdamUKJ ASzWoj Warszawa Warszawa/POL
U15M-42 (13)
1.KUZMIN AndreyRed Star Gurievsk/RUS
2.JESIOŁOWSKI JanUKS Orkan Sochaczew/POL
3.KUSTRZYCKI KamilKSJ Gwardia Koszalin/POL
3.JAKUBOWSKI PawełUKJ CHAMPION Warszawa/POL
5.ZDANOWSKI ErykSCSW Sochaczew/POL
5.SHTEINBLIK ArseniiJudo Kaliningrad Rosja/RUS
7.ŚWIERCZEK JakubSIS Wierzchosławice/POL
7.MANUCHARYAN DawidPTS Gwardia Bydgoszcz/POL
U15M-46 (21)
1.KUTS BohdanMUKS KOKORO Łódź/POL
2.KULINYCH DanyloMUKS KOKORO Łódź/POL
3.FILIPCHUK MikitaK.S.Akademia Judo Łódź/POL
3.KURILOV GlebJudo Kaliningrad Rosja/RUS
5.WĄTKOWSKI Kacper UKS Orkan Sochaczew/POL
5.HASE PawełMUKS KOKORO Łódź/POL
7.TOMASZEWSKI BartoszUKS 10 Bydgoszcz/POL
7.WALKIEWICZ AleksanderSIS Wierzchosławice/POL
U15M-50 (19)
1.DUBINA GlebMUKS KOKORO Łódź/POL
2.JESIOTR MichałUKJ Yuko Józefów/POL
3.TARASENKO YevhenMUKS KOKORO Łódź/POL
3.NOWAK MaksymilianUKS 10 Bydgoszcz/POL
5.AMBROŻY BartoszUKS Orkan Sochaczew/POL
5.KIWIOR PiotrUKS Judo Wolbrom/POL
7.KALINIECKI MichałUKJ Yuko Józefów/POL
7.WICIK MaciejUKJ ARCUS Warszawa/POL
U15M-55 (19)
1.KUCZYŃSKI JakubUKS Conrad Gdańsk/POL
2.MOLCHANOV DmitrySdushor Kaliningrad/RUS
3.KLIMKIEWICZ KrzysztofUMKS Żak Kielce/POL
3.BIELECKI JakubWKS Flota Gdynia/POL
5.PEC JakubUKJ Yuko Józefów/POL
5.ŻAKOWSKI MaksymilianUKS Orkan Sochaczew/POL
7.WĄSIKOWSKI MichałJudo Legia Warszawa/POL
7.LITVINOV MikhailSdushor Kaliningrad/RUS
U15M-60 (19)
1.SZADEJKO BartłomiejUKS Conrad Gdańsk/POL
2.KOTLEWSKI RafałTS Gwardia Olsztyn Olsztyn/POL
3.PRZYBYLSKI ŁukaszUKS 10 Bydgoszcz/POL
3.PŁAWECKI DamianT.S.MOSiR Bochnia/POL
5.LASKOWSKI PatrykMKS Żak Ełk/POL
5.DZIEDZIC JakubUKS Judo Mysłowice/POL
7.WITKOWSKI MATEUSZUMKS Ostrowia Ostrowiec Św./POL
7.CHEREDNYCHENKO MarkMUKS KOKORO Łódź/POL
U15M-66 (15)
1.CHRYŚCINA AdamIKIZAMA Judo Klub Warszawa/POL
2.ZAKOWICZ DominikUKS 10 Bydgoszcz/POL
3.SADOWSKI MateuszWKS Flota Gdynia/POL
3.MAŁECKI AdamKSJ Gwardia Koszalin/POL
5.GRYGIER TOMASZWKS Flota Gdynia/POL
5.BIAŁUCHA AdamUKJ ARCUS Warszawa/POL
7.AFONIN VladislavSdushor Kaliningrad/RUS
7.LEŚNIEWSKI BrajanULKS Judo Kowala/POL
U15M-73 (14)
1.LOSIAK NorbertUKS Olimp Nowa Sól/POL
2.KRYGIER Maciej AdamUKS Kangurek Gdańsk/POL
3.SORDYL JakubUKS Galeon Gdynia/POL
3.HOJAN KacperUKS Dwunastka Leszno/POL
5.LEŚNIEWSKI MateuszUKJ ARCUS Warszawa/POL
5.GĄSKA HubertKSJ Gwardia Koszalin/POL
7.KUBIAK IgnacyUKS Dwunastka Leszno/POL
7.BARANSKI JAKUBUKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin/POL
U15M-81 (5)
1.BOGDANIUK JakubUKS Halinów Team Halinów/POL
2.CHODAŃ MiłoszTS Gwardia Olsztyn Olsztyn/POL
3.WITUSIK SzymonUKJ ARCUS Warszawa/POL
4.BIERNACKI KarolUKS De La Salle Gdańsk/POL
5.MARKOWSKI SzymonUKS Olimp Nowa Sól/POL
U15M+81 (9)
1.SZULC WojciechKSJ Gwardia Koszalin/POL
2.ŁASTOWSKI SzymonKSJ Gwardia Koszalin/POL
3.JADCZYK JEDRZEJUKS-47 Judo Bushido-Morus Szcz/POL
3.KAPUSCINSKI MARCINUKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin/POL
5.TOMASZEWSKI NorbertUKS Judo Tuliszków/POL
5.WIELICZKO OliwierGwardia Koszalin/POL
7.SOSNA WojciechKS Budowlani Sosnowiec/POL
7.TARCZEWSKI JakubSGKS Wybrzeże Gdańsk/POL
U17W-40 (1)
1.CIESIELSKA OktawiaMMKS Wojownik Skierniewice/POL
U17W-44 (8)
1.POLKOWSKA AleksandraUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiec/POL
2.JAGIEŁŁO EmiliaSIS Wierzchosławice/POL
3.SZULC AleksandraKSJ Gwardia Koszalin/POL
3.JARMUŻ OlgaKS Akademia Judo Poznań/POL
U17W-48 (10)
1.ŁUKASZEWICZ NataliaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiec/POL
2.STYRCZ WeronikaUKS Arashi Łódź/POL
3.LENARCIAK JustynaUKS Opty Gdynia/POL
3.SZLACHTA NikolaUKS Judo Wolbrom/POL
5.WOŹNIAK ZuzannaUKJ Yuko Józefów/POL
5.MIKA KarolinaPolonia Rybnik/POL
7.NOGAJ WeronikaULKS Judo Kowala/POL
7.NOSEK OliwiaSIS Wierzchosławice/POL
U17W-52 (15)
1.PIETRZAK KlaudiaUKS FENIKS Bytom Bytom/POL
2.JAKUBOWSKA JuliaKJ Samuraj Koszalin/POL
3.ŻEMŁA PaulinaKJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-/POL
3.KOSTERA KingaPKS OLIMPIA Poznań/POL
5.KUZMINA ElizavetaRed Star Gurievsk/RUS
5.RYCHERT KamilaUKS Conrad Gdańsk/POL
7.WENZEL KlaudiaPKS OLIMPIA Poznań/POL
7.SYWANYCZ MariaSGKS Wybrzeże Gdańsk/POL
U17W-57 (14)
1.ŁOGOŻNA ZuzannaPolonia Rybnik/POL
2.PAŁKA AgataUKS Olimp Nowa Sól/POL
3.NĘDZYK WeronikaPKS OLIMPIA Poznań/POL
3.KWIATEK KarinaTKS Judo Toruń/POL
5.PONTEK AgataAZS UW Warszawa/POL
5.WOŁOSZYN MonikaUKS Tomita Elbląg/POL
7.KONFISZ AmeliaKlub Judo AZS Opole/POL
7.GLUBIAK MartynaGKS Czarni Bytom/POL
U17W-63 (13)
1.BIAŁECKA KingaKSJ Gwardia Koszalin/POL
2.SOBIERAJSKA KatarzynaAZS UW Warszawa/POL
3.SKIPIAŁA MichalinaGKS Czarni Bytom/POL
3.SOKOŁOWSKA AleksandraKJ Politechniki Białostockiej/POL
5.ŁOZIŃSKA AnikaKJ Samuraj Koszalin/POL
5.ZARYCHTA PAULINAMKS Juvenia Wrocław/POL
7.BAJAK JuliaUMKS Ostrowia Ostrowiec Św./POL
7.ŻABCZYŃSKA WiktoriaT.S.MOSiR Bochnia/POL
U17W-70 (9)
1.GUT JuliaT.S.MOSiR Bochnia/POL
2.PERAJSKA KonstancjaUKS Narew Łapy/POL
3.MUSZYŃSKA PaulinaSGKS Wybrzeże Gdańsk/POL
3.KOBUS NataliaUKS PCS Warszawa/POL
5.WOŹNICZKA OliwiaMKS Juvenia Wrocław/POL
5.ŚWITOŃSKA JoannaKS AZS AWFiS Gdańsk/POL
7.KAJOCH MartynaUKS Junior Lipno/POL
7.KOSIŃSKA AgataPKS GWARDIA Szczytno/POL
U17W+70 (5)
1.KOTLARSKA DominikaUMKS Żak Kielce/POL
2.CHOBOT KlaudiaULKS Judo Kowala/POL
3.GAWLIKOWSKA DominikaUKS Ippon Tychy/POL
4.JAWORSKA WeronikaKSJ Gwardia Koszalin/POL
5.SZCZEPAŃSKA WiktoriaPolonia Rybnik/POL
U17M-46 (12)
1.BIELIŃSKI FilipKSJ Gwardia Koszalin/POL
2.KULINYCH DanyloMUKS KOKORO Łódź/POL
3.MYKHAILENKO DmytroMUKS KOKORO Łódź/POL
3.ŚWIDERSKI DawidUKS Conrad Gdańsk/POL
5.KISIEL JakubUKS Judo Panda Warszawa/POL
5.SUBSTELNY JakubUKS Judo Wolbrom/POL
7.WALKIEWICZ AleksanderSIS Wierzchosławice/POL
7.DURSKI BartoszAZS OŚ Poznań/POL
U17M-50 (13)
1.ROMBEL MaciejUKJ ASzWoj Warszawa Warszawa/POL
2.HYPTA DawidMKS Juvenia Wrocław/POL
3.WYSOCKI ŁukaszUKS FENIKS Bytom Bytom/POL
3.GRELA FilipGKS Czarni Bytom/POL
5.BABIRECKI GrzegorzKJ Samuraj Koszalin/POL
5.BŁASZCZAK IgorMKS Juvenia Wrocław/POL
7.BORCUCH PatrykKJ Politechniki Białostockiej/POL
7.KUCZERA KarolPolonia Rybnik/POL
U17M-55 (21)
1.MAJONEK TadeuszUKJ ASzWoj Warszawa Warszawa/POL
2.WANISZEWSKI ArkadiuszMKS Juvenia Wrocław/POL
3.SHULHA VitaliiMUKS KOKORO Łódź/POL
3.KOPEĆ PIOTRMKS Juvenia Wrocław/POL
5.KUBICKI JakubUKS Olimp Nowa Sól/POL
5.KOSTERKIEWICZ JakubK.S. MaKo Judo Wrocław/POL
7.RACZEK AleksanderMKS Juvenia Wrocław/POL
7.GARGASZ DenisGKS Czarni Bytom/POL
U17M-60 (38)
1.SZYMAŃSKI Szymon UKJ Yuko Józefów/POL
2.OLAY-FERNANDEZ AdamUKS PCS Warszawa/POL
3.SZAŁACHA DAMIANMKS Juvenia Wrocław/POL
3.JANAS MaksymilianUKJ Ryś Warszawa/POL
5.WOŚ JakubGKS Czarni Bytom/POL
5.JABŁOŃSKI PawełUKS Narew Łapy/POL
7.ZENDER PIOTRMKS Juvenia Wrocław/POL
7.DZIERŻEK KonradUKS Narew Łapy/POL
U17M-66 (26)
1.KRÓL DominikUKS Judo Wolbrom/POL
2.PŁAWECKI MateuszT.S.MOSiR Bochnia/POL
3.WITKOWSKI JakubJudo Legia Warszawa/POL
3.BIAŁAS JakubUKS Gimnazjum 20 Kodokan Szcze/POL
5.KUBIAK FilipKS Akademia Judo Poznań/POL
5.MUSZYŃSKI PiotrKS Akademia Judo Poznań/POL
7.CHRYŚCINA AdamIKIZAMA Judo Klub Warszawa/POL
7.MARCINKOWSKI DominikUKS Conrad Gdańsk/POL
U17M-73 (22)
1.KOZŁOWSKI MateuszKlub Judo AZS Opole/POL
2.IGNASZAK KacperKS Akademia Judo Poznań/POL
3.KADŁUBOWSKI MaksAZS AWF Warszawa/POL
3.BUNKIEWICZ AdamKlub Judo AZS Opole/POL
5.EIDUKS AleksanderAZS UW Warszawa/POL
5.BARAŃCZYK WiktorMMKS Wojownik Skierniewice/POL
7.PROKOPCZUK JakubUKJ Yuko Józefów/POL
7.KOTWICKI CEZARYMKS Juvenia Wrocław/POL
U17M-81 (18)
1.GWIAZDA JakubAZS UW Warszawa/POL
2.LENKIEWICZ ŁUKASZMKS Juvenia Wrocław/POL
3.LUBICKI DanielKlub Judo AZS Opole/POL
3.MECHOWSKI DawidUKS Conrad Gdańsk/POL
5.SOSNOWSKI JanKS AZS AWFiS Gdańsk/POL
5.ŻBIKOWSKI HubertUKJ Yuko Józefów/POL
7.GRUDZIŃSKI SebastianUKS Targówek Warszawa/POL
7.CEBULA RafałUKS Olimpia-Judo Elbląg/POL
U17M-90 (3)
1.PAZIEWSKI MikołajTKS Judo Toruń/POL
2.KARCZYK FilipUKS PCS Warszawa/POL
3.WOJCIECHOWSKI KacperUKS Tomita Elbląg/POL
U17M+90 (7)
1.JĘDRZEJCZYK MichałPKS GWARDIA Szczytno/POL
2.JĘDRZEJEWSKI DanielKSJ Gwardia Koszalin/POL
3.WICHŁACZ Jakub Bytowski Klub Sportów Walki By/POL
3.LEWANDOWICZ AmadeuszUKS Olimp Nowa Sól/POL
U20W-44 (4)
1.POLKOWSKA AleksandraUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki/POL
2.GOWARZEWSKA AlicjaUKS Judo Mysłowice/POL
3.STOKŁOSA NataliaMUKS KOKORO Łódź/POL
4.PIETRZAK ZuzannaUKS Olimp Nowa Sól/POL
U20W-48 (6)
1.MAJCHER DanutaTS Wisła Kraków/POL
2.JANECZKO AleksandraUKJ ARCUS Warszawa/POL
3.SZLACHTA PaulinaUKS Judo Wolbrom/POL
3.APRAKSIN MartynaKJ Politechniki Białostockiej/POL
U20W-52 (4)
1.TĄTA JagodaUKS Judo Pawłowice/POL
2.KOSTYRA MarylaUKS Narew Łapy/POL
3.NOWICKA DominikaUKS Judo Mysłowice/POL
4.KRAWCZYK AnitaUKJ ASzWoj Warszawa Warszawa/POL
U20W-57 (7)
1.MACHNICKA VanessaKS Akademia Judo Poznań/POL
2.PAŁKA AgataUKS Olimp Nowa Sól/POL
3.ZARYCKA JuliaUKJ Yuko Józefów/POL
3.PRZYCZYNA KatarzynaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiec/POL
U20W-63 (9)
1.SZYMAŃSKA AngelikaMKS Olimpijczyk Włocławek/POL
2.BUTLEWSKA AleksandraSGKS Wybrzeże Gdańsk/POL
3.SOKOŁOWSKA AleksandraKJ Politechniki Białostockiej/POL
3.SZAFRAN AgataKS Akademia Judo Poznań/POL
5.KALETA AnnaUKS Judo Wolbrom/POL
5.JARKOWSKA MagdalenaMUKS KOKORO Łódź/POL
7.WALCZYK WiktoriaGKS Czarni Bytom/POL
7.MATLAKOWSKA WeronikaUKS Galeon Gdynia/POL
U20W-70 (9)
1.SZOTA PatrycjaUKS Olimp Nowa Sól/POL
2.BĄCZEK MariaWKS Gwardia Warszawa/POL
3.ŚLIWA JustynaUKJ ASzWoj Warszawa Warszawa/POL
3.DYBA AnnaK.S. MaKo Judo Wrocław/POL
5.MARCINIAK WiktoriaGKS Czarni Bytom/POL
5.KĘDZIERSKA AleksandraTKS Judo Toruń/POL
7.PERAJSKA KonstancjaUKS Narew Łapy/POL
7.MARTYNÓW RozaliaUKS Olimp Nowa Sól/POL
U20W-78 (4)
1.DZIOPA PaulinaGKS Czarni Bytom/POL
2.GAJ AleksandraGKS Czarni Bytom/POL
3.PIETRASZEWSKA AlicjaUKS Ronin-Team Warszawa/POL
4.KOTLARSKA DominikaUMKS Żak Kielce/POL
U20W+78 (5)
1.MADAJEWSKA KatarzynaKS AZS AWFiS Gdańsk/POL
2.KSIĘŻYK JuliaMKS Pałac Młodzieży Katowice/POL
3.SOKOŁOWSKA AlicjaUKJ Yuko Józefów/POL
4.LIS WiktoriaKS Budowlani Sosnowiec/POL
5.DĄBROWSKA EwaUKS Omega Gdynia/POL
U20M-55 (5)
1.ZABOROWSKI PiotrUKJ ASzWoj Warszawa Warszawa/POL
2.PODEMSKI BENIAMINUKS 3 Piła/POL
3.KUBICKI JakubUKS Olimp Nowa Sól/POL
4.ALWAQEDI OmarMKS Truso Elbląg/POL
5.KUŁAGA KrystianUMKS Ostrowia Ostrowiec Św./POL
U20M-60 (9)
1.BIEDRZYCKI JakubUKS Conrad Gdańsk/POL
2.KOZAK KrzysztofT.S.MOSiR Bochnia/POL
3.JESIONEK JanKlub Judo AZS Opole/POL
3.MATUSIAK IgorUKJ Yuko Józefów/POL
5.CHMIELAK JakubMMKS Wojownik Skierniewice/POL
5.JABŁOŃSKI PawełUKS Narew Łapy/POL
7.DZIERŻEK KonradUKS Narew Łapy/POL
7.TOMCZAK KrzysztofUKS Ippon MDK Kutno/POL
U20M-66 (24)
1.WIEWIÓRA BartłomiejUMKS Żak Kielce/POL
2.JANIYEU ArturKS Judo Koch Szczecin/POL
3.FLEJMA BolesławGKS Czarni Bytom/POL
3.MICHALSKI MICHAŁMKS Juvenia Wrocław/POL
5.KOKOSZA PiotrKS Budowlani Sosnowiec/POL
5.RENESON DawidKS Błękitni Tarnów/POL
7.ZAMOROWSKI WiktorUKS Ippon MDK Kutno/POL
7.DRAGAN RadosławUKS 10 Bydgoszcz/POL
U20M-73 (20)
1.TCHÓRZEWSKI CezarySGKS Wybrzeże Gdańsk/POL
2.BUKOJEMSKI WojciechUKS PCS Warszawa/POL
3.KUMIDOR WiktorSGKS Wybrzeże Gdańsk/POL
3.STODOLSKI AdamUKS Leśnik Kaczory/POL
5.STROKA RADOSŁAWGwardia Wrocław/POL
5.KARAŚ BartoszTS Wisła Kraków/POL
7.KOTLEWSKI MichałTS Gwardia Olsztyn Olsztyn/POL
7.WŁODARSKI HubertMKS Pałac Młodzieży Tarnów/POL
U20M-81 (14)
1.DZIARMAGA ArkadiuszKS Błękitni Tarnów/POL
2.OUERFELLI KerimTS Wisła Kraków/POL
3.HOPPE AleksKSJ Gwardia Koszalin/POL
3.SZANIAWSKI BartoszTS Judo Gryf Słupsk/POL
5.LEŚNIAK PatrykKS Gwardia Łódź/POL
5.JEWTUCH KonradPKS OLIMPIA Poznań/POL
7.KARKOTKA MichałTS Gwardia Olsztyn Olsztyn/POL
7.NAUMOV MaxsimJudo Kaliningrad Rosja/RUS
U20M-90 (5)
1.RYCIAK ErykAZS UW Warszawa/POL
2.BOLIMOWSKI MateuszMMKS Wojownik Skierniewice/POL
3.KUBIAK KacperKS Akademia Judo Poznań/POL
4.ROMBEL MichałUKJ ASzWoj Warszawa Warszawa/POL
U20M-100 (7)
1.OŁDAK SebastianUKJ ARCUS Warszawa/POL
2.SZEWCZYK MATEUSZGKS Czarni Bytom/POL
3.MICHAŁKIEWICZ MICHAŁKS Judo Koch Szczecin/POL
3.SOWA AlbertUKJ ASzWoj Warszawa Warszawa/POL
U20M+100 (7)
1.ZAŁĘCZNY KrzysztofTKS Judo Toruń/POL
2.SAWINIEC BartoszTS Gwardia Olsztyn Olsztyn/POL
3.MAZURCZAK WiktorUMKS Żak Kielce/POL
3.PIETRAS MichałUKS Arashi Łódź/POL