XIV MTJ im. A. Laszuka 28-10-2017 Łapy

Categories

Results

U10W-27 (3)
1.KUŹMICKA JuliaGwardia Białystok/POL
2.SPEICHLER MajaGwardia Białystok/POL
3.ŻOCHOWSKA IzaKlub Sportowy MINOTAUR/POL
U10W-30 (4)
1.OSICKA ZuzannaJagiellonia Judo Club Białystok/POL
2.SZOKA MartaKJ Politechniki Białostockiej/POL
3.IWANOWSKA AuroraJagiellonia Judo Club Białystok/POL
4.KOŚCIUCH ZofiaKJ Politechniki Białostockiej/POL
U10W-36 (5)
1.PISZCZATOWSKA MagdalenaUKS Narew Łapy/POL
2.FILIPIAK GabrielaGwardia Białystok/POL
3.FASZCZEWSKA OliwiaKlub Sportowy MINOTAUR/POL
4.WALASEK NataliaGwardia Białystok/POL
5.KOBYLIŃSKA NikolaKJ Politechniki Białostockiej/POL
U10M-24 (7)
1.PASIUK MarcelGwardia Białystok/POL
2.LITWIŃSKI WojciechGwardia Białystok/POL
3.ZABROCKI BartłomiejHKS Żubr Hajnówka/POL
3.NOWACKI MaciejGwardia Białystok/POL
U10M-27 (7)
1.BALSEVICIUS MartasCunami Lapes/LTU
2.STARCK PiotrUKJ Ryś Warszawa/POL
3.POGORZELSKI KajetanUKJ 225 Warszawa/POL
3.MIESZKOWSKI BrunoUKJ Ryś Warszawa/POL
U10M-30 (19)
1.SMIRNOVAS DanilaCunami Lapes/LTU
2.POWICHROWSKI JakubUKS Okami Dobrzyniewo/POL
3.OSICKI WiktorJagiellonia Judo Club Białystok/POL
3.MICKIEVICIUS MantasCunami Lapes/LTU
5.LEŚNIEWSKI BłażejKlub Sportowy MINOTAUR/POL
5.PIMPICKI IgnacyUKJ Ryś Warszawa/POL
7.BIELEWIEC MarcinJagiellonia Judo Club Białystok/POL
7.MALINOWSKI KacperGwardia Białystok/POL
U10M-33 (5)
1.KARPOVICH HeorhiSdushor edinoborstv Grodno/BLR
2.TALIPSKI MichałKJ Politechniki Białostockiej/POL
3.MASALSKI TomaszHKS Żubr Hajnówka/POL
4.BARSZCZEWSKI MateuszJagiellonia Judo Club Białystok/POL
5.ROSZKOWSKI ŁukaszKJ Politechniki Białostockiej/POL
U10M-36 (8)
1.BORZĘCKI JakubUKJ Ryś Warszawa/POL
2.PORĘBA FilipTruso Elbląg/POL
3.IDŹKOWSKI PiotrKlub Sportowy MINOTAUR/POL
3.CIEĆWIERZ MaurycyKJ Politechniki Białostockiej/POL
U10M-39 (8)
1.NOWOGÓRSKI DawidUKJ Ryś Warszawa/POL
2.CIEĆWIERZ OliwierKJ Politechniki Białostockiej/POL
3.WAKULIŃSKI HubertHKS Żubr Hajnówka/POL
3.GRYBOWICZ BartoszKJ Politechniki Białostockiej/POL
U10M-42 (2)
1.KOZŁOWSKI PiotrJagiellonia Judo Club Białystok/POL
2.MODZELEWSKI FilipGwardia Białystok/POL
U10M-46 (2)
1.LUKASHEVICH DaniilFSK Ogoniok/BLR
2.MORKUNAS JonasCunami Lapes/LTU
U12W-36 (3)
1.PRZETACKA OliwiaUKJ Ryś Warszawa/POL
2.PISZCZATOWSKA GabrielaUKS Narew Łapy/POL
3.KRASOWSKA AleksandraUKS Narew Łapy/POL
U12W-39 (2)
1.SOKÓLSKA MagdalenaUKS Okami Dobrzyniewo/POL
2.YASINSKAYA ViyaletaSdushor edinoborstv Grodno/BLR
U12W-50 (4)
1.MATREŃCZUK MatyldaKJ Politechniki Białostockiej/POL
2.ADAMSKA JuliaKlub Sportowy MINOTAUR/POL
3.SUSZKO KarolinaKJ Politechniki Białostockiej/POL
4.MACIAK AleksandraJagiellonia Judo Club Białystok/POL
U12W-55 (3)
1.WALENTYNOWICZ JuliaKlub Sportowy MINOTAUR/POL
2.IWANIUK KorneliaKJ Politechniki Białostockiej/POL
3.TRUSKOLAWSKA PatrycjaUKS Narew Łapy/POL
U12M-30 (7)
1.BŁAŻEWICZ KacperUKS Narew Łapy/POL
2.ULAZOUSKI ArseniSdushor edinoborstv Grodno/BLR
3.PODJASKI AleksanderUKJ 82 Warszawa/POL
3.DZIERŻEK DamianUKS Narew Łapy/POL
U12M-33 (9)
1.LIC TymoteuszTomita Elbląg/POL
2.BUKHANAU MakarFSK Ogoniok/BLR
3.SKIPARIUS SimasCunami Lapes/LTU
3.CHOIŃSKI BartoszKJ Politechniki Białostockiej/POL
5.STANEVICIUS AurimasDanas Kaunas/LTU
5.BLADYKA YaraslauSdushor edinoborstv Grodno/BLR
7.PECIULIS MatasDanas Kaunas/LTU
7.KORBUT SzymonKJ Politechniki Białostockiej/POL
U12M-36 (12)
1.RONGE MaksymilianUKJ Ryś Warszawa/POL
2.HARTMAN AleksanderUKJ 82 Warszawa/POL
3.VARANAVICIUS SarunasLitwa/LTU
3.BARYSENKA KirylSdushor edinoborstv Grodno/BLR
5.PALIANSKI MaksimFSK Ogoniok/BLR
5.PAWEŁEK SzymonKJ Politechniki Białostockiej/POL
7.JOKUBAUSKAS NaurisCunami Lapes/LTU
7.BEDKOWSKI KacperHKS Żubr Hajnówka/POL
U12M-39 (4)
1.ROSZKOWSKI SzymonKJ Politechniki Białostockiej/POL
2.CHURA ArtsiomSdushor edinoborstv Grodno/BLR
3.LAURINAVICIUS SimonasCunami Lapes/LTU
4.BIRYCKI MateuszHKS Żubr Hajnówka/POL
U12M-42 (7)
1.KRAUSS JanUKJ Ryś Warszawa/POL
2.KUCINSKAS NeimantasCunami Lapes/LTU
3.JEDYNAK JanUKJ Ryś Warszawa/POL
3.TABALA RamanSdushor edinoborstv Grodno/BLR
U12M-46 (4)
1.ZATYKA MiłoszUKS Narew Łapy/POL
2.POLOWCZYK KacperUKS Narew Łapy/POL
3.PASIUK MaksymilianGwardia Białystok/POL
4.PIETRASZKO TomaszUKS Narew Łapy/POL
U12M-55 (5)
1.DĘBICKI FilipUKS Narew Łapy/POL
2.ŁAPIŃSKI HubertUKS Narew Łapy/POL
3.WĄDOŁOWSKA WiktoriaJagiellonia Judo Club Białystok/POL
4.LABOHA MaksimSdushor edinoborstv Grodno/BLR
5.MATULAWICIUS MantasLitwa/LTU
U12M+60 (6)
1.DRUTELIS DovydasDanas Kaunas/LTU
2.MASTEIKA TitasDanas Kaunas/LTU
3.URNIKIS UgniusCunami Lapes/LTU
3.KLIMCIAUSKAS AntanasDanas Kaunas/LTU
U14M-38 (4)
1.BRULIŃSKI IgorUKS Narew Łapy/POL
2.KARCZMARCZYK BartoszUKJ 225 Warszawa/POL
3.HORBACH AliakseiFSK Ogoniok/BLR
4.JANKUNAS KarolisDanas Kaunas/LTU
U14M-42 (6)
1.JAGIELSKI AleksanderUKJ Ryś Warszawa/POL
2.ROZBĘDEK MaksymilianUKJ Ryś Warszawa/POL
3.SKÓRKA FilipUKJ Ryś Warszawa/POL
3.POGHOSYAN DavitGwardia Białystok/POL
U14M-46 (7)
1.SZULIMOWSKI RafałGwardia Białystok/POL
2.PARFIONAU AndreiSdushor edinoborstv Grodno/BLR
3.KHAVAZHI TcuevGwardia Białystok/POL
3.CHALEVSKIJ DanilaCunami Lapes/LTU
U14M-50 (4)
1.DRĄG StanisławUKJ Ryś Warszawa/POL
2.KHODCHANKA MikitaSdushor edinoborstv Grodno/BLR
3.PAULOVICH AliakseiFSK Ogoniok/BLR
4.BRZOZOWSKA AleksandraKlub Sportowy MINOTAUR/POL
U14M-55 (4)
1.SABASTIJANSKAS DovydasCunami Lapes/LTU
2.SOKOLSKI MateuszUKS Okami Dobrzyniewo/POL
3.BALAKHVOSTAU JurySdushor edinoborstv Grodno/BLR
4.KACZMARSKI JanKJ Politechniki Białostockiej/POL
U14M-60 (4)
1.GINSZT MichałHKS Żubr Hajnówka/POL
2.RADZIUK DzmitrySdushor edinoborstv Grodno/BLR
3.TSANDZER StsiapanSdushor edinoborstv Grodno/BLR
4.KRAŚNICKI TomaszKJ Politechniki Białostockiej/POL
U14M-66 (2)
1.MATUSZEWSKI OskarHKS Żubr Hajnówka/POL
2.IWANIUK AleksanderKJ Politechniki Białostockiej/POL