International Judo League 23.09.2017 Łódź

Categories

Results

U17-60 (6)
1.NEBOTOV SerhiiMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
2.DARBINYAN StyopaArmenia/ARM
3.SARKISYAN GorArmenia/ARM
3.HAKOBYAN RubenArmenia/ARM
U11W-25 (1)
U11W-28 (7)
1.MAŃKOWSKA MartaGKS Olimpia Grudzišdz/POL
2.WITEK RoksanaUKS Judo Mysłowice/POL
3.JURCZAK ZuzannaWTJ Włocławek/POL
3.RYDZIKOWSKA HalinaUKS Judo Mysłowice/POL
U11W-31 (5)
1.FROSZTĘGA IgaUKS Judo Mysłowice/POL
2.PAPAJ JuliaUKJ ASzWoj Warszawa/POL
3.KSIŠŻKIEWICZ AlicjaMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
U11W-34 (5)
1.KOŁAKOWSKA ZuzannaUKS Judo Panda Warszawa/POL
2.KLIMCZAK ElizaMKS Juvenia Wrocław/POL
3.STRZELCZYK KorneliaLUKS Jusport Justynów/POL
U11W-41 (4)
1.KOŁACZYŃSKA IgaUKS Ippon MDK Kutno/POL
2.WOJCIECHOWSKA NinaJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole/POL
3.SCHWENDER PatriciaAustria/AUT
U11W-46 (1)
U11W+46 (1)
U11M-25 (3)
1.MERGNER MateuszSochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew/POL
2.STĘPIEŃ AleksanderMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
U11M-27 (9)
1.KŁOSZEWSKI MaksymIKIZAMA Judo Klub Piaseczno/POL
2.CYGAN FilipUKS Judo Mysłowice/POL
3.SIKORSKI OliwierMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
3.SKRAJNY FilipIKIZAMA Judo Klub Piaseczno/POL
5.KORASADOWICZ TobiaszKlub Judo AZS Opole/POL
5.WROBEL TomaszIKIZAMA Judo Klub Piaseczno/POL
7.TUREK ŁukaszLUKS Jusport Justynów/POL
7.JASINIAK StanisławMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
U11M-30 (10)
1.ZDANOWSKI KonradSochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew/POL
2.FABIAŃCZYK AleksanderSochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew/POL
3.SAMULEWSKI KsaweryUKS Conrad Gdańsk/POL
3.KOSACH IvanBiałoruœś/BLR
5.JABŁOŃSKI MarcelIKIZAMA Judo Klub Piaseczno/POL
5.SZULC KacperLUKS Jusport Justynów/POL
7.GRZYWA AntoniMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
7.KŁOS SzymonMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
U11M-33 (18)
1.DIESSL FelipeNiemcy/GER
2.POHODIN IliaUKS Conrad Gdańsk/POL
3.WOŸNIAK MarcelJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole/POL
3.MISHCHANKA PavelBiałoruœś/BLR
5.BORSUK FranciszekUKJ 82 Warszawa/POL
5.KULINYCH MATVIIJUDO CLUB TIGER ODESSA/UKR
7.KAPUœNIAK KacperKlub Judo AZS Opole/POL
7.BROCZKOWSKI AdamUKS Judo Wolbrom/POL
U11M-36 (7)
1.ZWIŠZEK MateuszUKJ Yuko Józefów/POL
2.SZAROWICZ SzymonUKS Judo Panda Warszawa/POL
3.KOWNACKI JanUKS Judo Panda Warszawa/POL
3.MELIKAU TamerlanBiałoruœś/BLR
U11M-39 (8)
1.KOZŁOWSKI MaciejKlub Judo AZS Opole/POL
2.KONIOR OliverJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole/POL
3.DRANIEWICZ TymoteuszMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
3.PEDRYCZ MAKSYMILIANUKS Kata Guruma Gliwice/POL
U11M-42 (9)
1.KOWALCZYK AleksanderUKJ ASzWoj Warszawa/POL
2.RADZIEJOWSKI SzymonJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole/POL
3.RUTKOWSKI KrystianUKS Orkan Judo Sochaczew/POL
3.ZOLMANIS RicardsŁotwa/LAT
5.DUSAK StanisławIKIZAMA Judo Klub Piaseczno/POL
5.GLEGOŁA IgorIKIZAMA Judo Klub Piaseczno/POL
7.KAŸMIERCZAK KacperMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
7.DĄBROWSKI MikołajUKS Judo Panda Warszawa/POL
U11M-46 (4)
1.PISERA HubertUKS Ippon MDK Kutno/POL
2.MARCZEWSKI MarcelOrkan Judo Sochaczew/POL
3.WILAMOWSKI MarcelUKS Orkan Judo Sochaczew/POL
U11M-51 (8)
1.ZABUTNENKO DANIILJUDO CLUB TIGER ODESSA/UKR
2.KUTYŁOWSKI PatrykUKS Orkan Judo Sochaczew/POL
3.KRUPA DawidLUKS Jusport Justynów/POL
3.ZDANOWSKI KamilWTJ Włocławek/POL
U11M+51 (4)
1.WYSOCKA RoksanaSochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew/POL
2.MIœ ŁukaszUKS Feniks Bytom/POL
3.ZWIERZCHOWSKI TymonMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
U13W-31 (5)
1.KOCHAUF MayaAustria/AUT
2.ŒWITEK ZuzannaUKS Judo Panda Warszawa/POL
3.MAŃKOWSKA MartaGKS Olimpia Grudzišdz/POL
U13W-34 (4)
1.DORA WiktoriaKlub Judo AZS Opole/POL
2.SZAŁKIEWICZ SandraUKS Judo Mysłowice/POL
3.SZCZEPANOWSKA ElizaMKS Juvenia Wrocław/POL
U13W-37 (6)
1.ŒWITEK BarbaraUKS Judo Panda Warszawa/POL
2.SAŁEK NataliaUKS Judo Wolbrom/POL
3.KOŁAKOWSKA ZuzannaUKS Judo Panda Warszawa/POL
3.JARACZ GabrielaUKS ASW-Judo Jasło/POL
U13W-40 (4)
1.SZCZĘSNA AnnaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno/POL
2.GALICKA NataliaUKS Judo Wolbrom/POL
3.MERGNER AnnaSochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew/POL
U13W-44 (5)
1.ZOZULIŃSKA KalinaJudo Legia Warszawa/POL
2.BAGNIEWSKA AmeliaBushi Toruń/POL
3.KUJAWA KingaSochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew/POL
U13W-48 (5)
1.JAMROSZCZYK JuliaKΠAZS Gliwice/POL
2.SZULC DominikaLUKS Jusport Justynów/POL
3.GONSIOR MonikaUKS Okay Opole/POL
U13W-52 (5)
1.HUPERT OliwiaUKS Orkan Judo Sochaczew/POL
2.WYSOCKA RóżaUKS PCS Warszawa/POL
3.WITKOWSKA WanessaKS Budowlani Sosnowiec/POL
U13W-56 (3)
1.GĘBKA WiktoriaKS Budowlani Sosnowiec/POL
2.NOWOSIELSKA JoannaUKS ASW-Judo Jasło/POL
U13W+56 (1)
U13M-31 (7)
1.GIL MikołajUKS Judo Wolbrom/POL
2.FIGLUS OlafUKS Judo Mysłowice/POL
3.KŁOSZEWSKI MaksymIKIZAMA Judo Klub Piaseczno/POL
3.WESOŁOWSKI GrzegorzMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
U13M-33 (10)
1.ASTRANKOU KirylBiałoruœś/BLR
2.WARDZIAK MaciejUKJ ASzWoj Warszawa/POL
3.JAROSIK KrystianMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
3.KOWALIK KamilMKS Juvenia Wrocław/POL
5.KSIŠŻKIEWICZ TadeuszMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
5.KRZYSTYNIAK KosmaPoziom 303 Wroclaw/POL
7.SULIK MATEŁUSZUKS Kata Guruma Gliwice/POL
7.KRZYSTYNIAK KajetanPoziom 303 Wroclaw/POL
U13M-36 (13)
1.PIECHOTA StanisławUKS Judo Panda Warszawa/POL
2.GALSTYAN AraArmenia/ARM
3.JEKABSSON JekabŁotwa/LAT
3.BIEDRZYCKI HubertUKS Conrad Gdańsk/POL
5.SIAMIONAU IvanBiałoruœś/BLR
5.ZWIŠZEK MateuszUKJ Yuko Józefów/POL
7.PAWŁOWSKI FranciszekUKS Ippon MDK Kutno/POL
7.SZAROWICZ SzymonUKS Judo Panda Warszawa/POL
U13M-39 (7)
1.PYRZEWSKI OskarUKS Conrad Gdańsk/POL
2.OSIŃSKI ErykUKS Orkan Judo Sochaczew/POL
3.ZIELIŃSKI TymonJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole/POL
3.ROTTER NoahAustria/AUT
U13M-42 (12)
1.TARKOWSKI FabrycjuszUKS Okay Opole/POL
2.MAJONEK JerzyUKJ ASzWoj Warszawa/POL
3.WOŹŸNIAK NorbertUKS ASW-Judo Jasło/POL
3.SAKANYAN SargisArmenia/ARM
5.KOWALCZYK AleksanderUKJ ASzWoj Warszawa/POL
5.MICHALIK JakubKS Budowlani Sosnowiec/POL
7.STEFAŃSKI JakubMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
7.MARTINEK MateuszUKS Orkan Judo Sochaczew/POL
U13M-46 (10)
1.PERLIŃSKI IgorUKS Judo Panda Warszawa/POL
2.KRAWCZYK BartoszUKS Judo Panda Warszawa/POL
3.GAJDA KacperUKS Orkan Judo Sochaczew/POL
3.BROCZKOWSKI ArturUKS Judo Wolbrom/POL
5.ZIÓŁKOWSKI SzymonUKS Okay Opole/POL
5.ZIELIŃSKI WojciechUKS Judo Panda Warszawa/POL
7.LUBASIŃSKI GracjanUKS Okay Opole/POL
7.ZIÓŁKOWSKI DawidUKS Ippon MDK Kutno/POL
U13M-50 (3)
1.BYCZEK FilipUKS Feniks Bytom/POL
2.LAMM SamuelAustria/AUT
U13M-55 (4)
1.JAWORSKI JanUKS Orkan Judo Sochaczew/POL
2.GIDZIŃSKI AleksanderMKS Juvenia Wrocław/POL
3.MATUSIAK KonradMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
U13M-60 (4)
1.WALENCIAK MichałMKS Juvenia Wrocław/POL
2.KAROLAK DamianUKS Judo Panda Warszawa/POL
3.CICHOMSKI JakubMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
U13M+60 (1)
U15W-36 (4)
1.SZCZEPANOWSKA ElizaMKS Juvenia Wrocław/POL
U15W-40 (4)
1.KLIMCZAK KingaMKS Juvenia Wrocław/POL
2.WYBAŃSKA AleksandraKS Budowlani Sosnowiec/POL
3.WALCZAK WeronikaBKS Judo Bydgoszcz/POL
U15W-48 (1)
U15W-52 (3)
1.TWARDOWSKA MartaBKS Judo Bydgoszcz/POL
2.WROCŁAWEK MarcelinaKS Budowlani Sosnowiec/POL
U15W-57 (8)
1.Hiden VerenaAustria/AUT
2.SZCZEPANOWSKA OliwiaMKS Juvenia Wrocław/POL
3.TRETNJAK LisaAustria/AUT
3.PONTEK AgataAZS UW Warszawa/POL
U15W-63 (2)
1.WILEŃSKA MajaYuko Józefów/POL
U15W-70 (3)
1.SIKORSKA DominikaMKS Juvenia Wrocław/POL
2.DUDEK AleksandraKS Budowlani Sosnowiec/POL
U15M-34 (4)
1.ZAWADZKI PatrykUKS ASW-Judo Jasło/POL
2.BIEDRZYCKI HubertUKS Conrad Gdańsk/POL
3.KLUSZCZYK MateuszUKS ASW-Judo Jasło/POL
U15M-38 (7)
1.NOWOK OliwierKΠAZS Gliwice/POL
2.PIECHOTA StanisławUKS Judo Panda Warszawa/POL
3.ROTTER NoahAustria/AUT
3.GALSTYAN AraArmenia/ARM
U15M-42 (11)
1.KUTS BohdanMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
2.ADAMYAN GorArmenia/ARM
3.ZDANOWSKI ErykSochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew/POL
3.ARAMAYISYAN GabrielArmenia/ARM
5.FUKA PavloMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
5.SAKANYAN SargisArmenia/ARM
7.GRZESZCZAK OliwierUKS Orkan Judo Sochaczew/POL
7.MULLER EricAustria/AUT
U15M-46 (11)
1.KULINYCH DanyloMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
2.KISIEL JakubUKS Judo Panda Warszawa/POL
3.HARĘŻA KamilUKS Feniks Bytom/POL
3.HARUTYUNYAN AndresArmenia/ARM
5.SZULIMOWSKI RafałKS Gwardia Białystok/POL
5.SVISHCHEVSKYI YriiMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
7.FALL AleksanderMKS Juvenia Wrocław/POL
7.HASE PawełMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
U15M-50 (11)
1.TARASENKO YevhenMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
2.DUBINA GlebMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
3.MYSZKOWSKI MiłoszUKS Ippon MDK Kutno/POL
3.NOWAK MaksymilianUKS 10 Bydgoszcz/POL
5.KONDRATOWICZ IgorKS Gwardia Białystok/POL
5.AMBROŻY BartoszUKS Orkan Judo Sochaczew/POL
7.OSTROSZCZYK BłażejKŒ AZS Gliwice/POL
7.WĄTKOWSKI KacperUKS Orkan Judo Sochaczew/POL
U15M-55 (8)
1.POPAL AdrianUKS Judo Panda Warszawa/POL
2.MAJONEK TadeuszUKJ ASzWoj Warszawa/POL
3.AUSIANNIKAU IvanBiałoruœś/BLR
3.ŻAKOWSKI MaksymilianUKS Orkan Judo Sochaczew/POL
U15M-60 (13)
1.ONUSZKIEWICZ HubertUKS Judo Panda Warszawa/POL
2.KHATKOUSKI HlebBiałoruœś/BLR
3.HALSTIAN EdgarMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
3.BARTOSIAK MikołajMKS Pałac Młodzieży ŁódŸź/POL
5.OVASAPYAN ArturGruzja/GEO
5.LYSENKO DmytroMUKS Kokoro ŁódŸź/POL
7.WALENCIAK MichałMKS Juvenia Wrocław/POL
7.OVASAPYAN FruzikGruzja/GEO
U15M-66 (7)
1.CHRYœCINA AdamIKIZAMA Judo Klub Piaseczno/POL
2.MISHCHANKA VasiliBiałoruœś/BLR
3.GAWEK MarcinKΠAZS Gliwice/POL
3.KLIMENKA IhnatBiałoruœś/BLR
U15M-73 (1)
U15M-81 (3)
1.KALETA WojciechLUKS Jusport Justynów/POL
2.SOSNA WojciechKS Budowlani Sosnowiec/POL