MP Młodzików i Młodziczek 14-15.10.2017 Poznań

Categories

Results

F+70 (9)
1.DARIA NOREKUKS Dwójka Rydułtowy
2.ALEKSANDRA TUREKUKS Judo Kraków
3.ZUZANNA MIKOŁAJCZAKGWARDIA KOSZALIN
3.EMILIA GONSIORUKS Okay Opole
5.TAMARA TORCHINAVAUKS Team Superstar WW
5.JOANNA GRUDZIŃSKATS Gwardia Olsztyn
7.JULIA KRYSTEKUKS Pohl Judo Przemęt
7.KORNELIA HOROWSKAUKS Pohl Judo Przemęt
F-36 (8)
1.ANNA ZAKRZEWSKAKS AJ POZNAŃ
2.ZUZANNA SKRZYPCZAKUKS SPARTA SŁAWA
3.NINA PENARKS AZS AWFiS Gdańsk
3.OLIWIA ONYSKKJ Koka Jastrzebie
F-40 (13)
1.ALEKSANDRA WYBAŃSKAKS Budowlani SC
2.DANIELA BADURAGKS Czarni Bytom
3.EWA TĘCZAKS Akademia Sparta Sk
3.KINGA KLIMCZAKMKS Juvenia Wrocław
5.WERONIKA WALCZAKBKS JUDO
5.JADWIGA DRYJAŃSKAUKJ Lemur Warszawa
7.ZUZANNA LISIAKUKS PCSW
7.BARBARA DRYGASUKS Galeon Gdynia
F-44 (15)
1.ALEKSANDRA SZULCGWARDIA KOSZALIN
2.AGATA SYSKAKS AZS AWFiS Gdańsk
3.ZUZANNA WOŹNIAKUKJ Yuko Józefów
3.OLIWIA KUTYŁAKJ Koka Jastrzebie
5.EMILIA JAGIEŁŁOSIS WIERZCHOSŁAWICE
5.JAGODA ZAWADZKAUKS Judo Kontra MM
7.BARBARA GLENUKS BUSHIDO
7.MICHALINA ZAŁUCKAUKS Kodokan Toruń
F-48 (26)
1.MARIANNA PILAWSKAUKS Gimnazjon SL
2.NATALIA ŁUKASZEWICZUKS Judo Kontra MM
3.KAROLINA MIKAPolonia Rybnik
3.ZUZANNA DROBOTSIS WIERZCHOSŁAWICE
5.MAJA TWARDOWSKAT.S.MOSiR Bochnia
5.MAŁGORZATA WOŚUKS Judo AHINSA TG
7.KAROLINA TOMASZEWSKAGWARDIA KOSZALIN
7.ZUZANNA KWIATKOWSKABKS JUDO
F-52 (25)
1.OLIWIA WĄTOREKT.S.MOSiR Bochnia
2.MARTA TWARDOWSKABKS JUDO
3.KINGA KNITERMKS Juvenia Wrocław
3.MARCELINA WROCŁAWEKKS Budowlani SC
5.MONIKA WOŁOSZYNUKS Tomita Elbląg
5.ALICJA WITANOWSKAUKS Arashi Łódź
7.MARTYNA GLUBIAKGKS Czarni Bytom
7.WIKTORIA PTAKUKJ CHAMPION Warszawa
F-57 (19)
1.AGATA PONTEKAZS UW Warszawa
2.OLIWIA SZCZEPANOWSKAMKS Juvenia Wrocław
3.AMELIA KONFISZKlub Judo AZS Opole
3.WIKTORIA MICHALSKAUKS Team Superstar WW
5.NATALIA WZOREKMKS PM TARNÓW
5.MARTA FILOCHOWSKAUKJ Yuko Józefów
7.DOMINIKA MARUSZAKKS AZS AWFiS Gdańsk
7.MONIKA SAWCZUKKS Akademia Sparta Sk
F-63 (20)
1.WIKTORIA ŻABCZYŃSKAT.S.MOSiR Bochnia
2.KINGA BIAŁECKAGWARDIA KOSZALIN
3.NINA WOŹNICKAUKS Halinów Team
3.NINA CIESIELSKAUKS SPARTA SŁAWA
5.NATALIA POPRAWSKAUKS Judo Tuliszków
5.ZUZANNA BANASZEKUKS Judo FC WAW
7.DOMINIKA DOŁĘGOWSKAUKS PCSW
7.MAJA WILEŃSKAUKJ Yuko Józefów
F-70 (12)
1.MARTYNA SZANIAWSKATS Judo Gryf Słupsk
2.JAGODA ŻYDEKUKS Dwójka Rydułtowy
3.DOMINIKA SIKORSKAMKS Juvenia Wrocław
3.PAULINA MUSZYŃSKASGKS Wybrzeże Gdańsk
5.JULIA MICHALSKAGKS Olimpia Grudziądz
5.JULIA ROSIŃSKAUKS 10 Bydgoszcz
7.IGA ŁOBIŃSKAKS Judo REI Świdnik
7.JOWITA ŻYWLUKKS AZS AWFiS Gdańsk
M+81 (18)
1.BARTŁOMIEJ MORMANWKS Gwardia Warszawa
2.ANDRZEJ RADZIKUKS Okay Opole
3.MAKSYM DERIUGINAZS-UKW Bydgoszcz
3.WOJCIECH SZULCGWARDIA KOSZALIN
5.MARCIN KAPUSCINSKIUKS-47 Judo Bushido
5.MARCEL KOBYŁECKIGKS Czarni Bytom
7.OLIWIER WIELICZKOGWARDIA KOSZALIN
7.SZYMON ŁASTOWSKIGWARDIA KOSZALIN
M-38 (15)
1.WIKTOR PIGUŁECZKAMKS Juvenia Wrocław
2.JAKUB GARUSKJ Koka Jastrzebie
3.MATEUSZ FITYKAGKS Czarni Bytom
3.OLIWIER NOWOKKŚ AZS GLIWICE
5.MATEUSZ POPŁAWSKIMKS Truso Elbląg
5.IGOR DZIADOWIECT.S.MOSiR Bochnia
7.KASPER CHYBCZYŃSKIKS AZS AWFiS Gdańsk
7.IGOR BRULIŃSKIUKS Narew Łapy
M-42 (32)
1.KAROL KOWALSKITS Wisła Kraków
2.MARCIN KOTLIKUKS Conrad Gdańsk
3.MARCIN ŚWIDWAUKJ Lemur Warszawa
3.ERYK ZDANOWSKISCSW
5.MARCIN GARDIANPolonia Rybnik
5.ALEKSANDER WALKIEWICZSIS WIERZCHOSŁAWICE
7.FILIP WANTUCHMKS PM TARNÓW
7.PAWEŁ JAKUBOWSKIUKJ CHAMPION Warszawa
M-46 (46)
1.FILIP GRELAGKS Czarni Bytom
2.JAKUB OKUNIEWICZGKS Czarni Bytom
3.KACPER WĄTKOWSKIUKS Orkan Sochaczew
3.MAKSYMILIAN NOWAKUKS 10 Bydgoszcz
5.PIOTR CHWISTEKMKS Juvenia Wrocław
5.BARTOSZ LEPIANKAUKJ Lemur Warszawa
7.ALEX PITNERMKS Juvenia Wrocław
7.HUBERT BARDIANUKJ Lemur Warszawa
M-50 (49)
1.JAKUB MAŁOLEPSZYUKJ ASzWoj WAW
2.JAKUB BIELECKIWKS Flota Gdynia
3.HUBERT WANISZEWSKIMKS Juvenia Wrocław
3.MICHAŁ JESIOTRUKJ Yuko Józefów
5.FILIP CZUPILUKS NAKANO Pogwizdów
5.MIŁOSZ MYSZKOWSKIUKS Ippon MDK Kutno
7.MACIEJ MATYJAKJ Koka Jastrzebie
7.SZYMON ROMAŃCZUKUKS Olimp Nowa Sól
M-55 (59)
1.ADAM MAJEWSKIUKS PCSW
2.KRZYSZTOF KLIMKIEWICZUMKS Żak Kielce
3.DAWID SZULIKPolonia Rybnik
3.KRYSTIAN SZYMONIKGwardia Bielsko-Biała
5.JAKUB KUCZYŃSKIUKS Conrad Gdańsk
5.JAKUB DZIEDZICUczniowski Klub Sport
7.MICHAŁ HAWRYLIKUKS Conrad Gdańsk
7.BARTOSZ NACZYŃSKIUKS Dwójka Rydułtowy
M-60 (49)
1.HUBERT ONUSZKIEWICZUKS Judo Panda WAW
2.OSKAR ROGALSKIJudo Legia Warszawa
3.ŁUKASZ PRZYBYLSKIUKS 10 Bydgoszcz
3.DAMIAN PŁAWECKIT.S.MOSiR Bochnia
5.JAN ROMANIECGKS Czarni Bytom
5.BARTŁOMIEJ SZADEJKOUKS Conrad Gdańsk
7.JAROSŁAW GIEMBICKIPKS OLIMPIA Poznań
7.JAKUB KIELESIŃSKIUKJ Ryś Warszawa
M-66 (37)
1.IGNACY STUDNICKIAZS AWF Gorzów Wlkp.
2.ADAM CHRYŚCINAIKIZAMA Judo Klub Waw
3.MATEUSZ SADOWSKIWKS Flota Gdynia
3.DOMINIK ZAKOWICZUKS 10 Bydgoszcz
5.KACPER BONANATYK.S. Judo CZ-DZ
5.ADAM MAŁECKIGWARDIA KOSZALIN
7.GRZEGORZ CHROMIKUKS Dwójka TG
7.BARTOSZ MOĆKUNKJ Koka Jastrzebie
M-73 (25)
1.MIŁOSZ BACAUKS Kodokan Toruń
2.JAN ZAWIDZKIUKJ Ryś Warszawa
3.NORBERT LOSIAKUKS Olimp Nowa Sól
3.PAWEŁ MIKOSZUKS SKORPION Krosno
5.MICHAŁ KLIMCZAKUKJ Ryś Warszawa
5.JAKUB SORDYLUKS Galeon Gdynia
7.MATEUSZ LEŚNIEWSKIUKJ ARCUS Warszawa
7.ALEKSANDER GASSUKS Team Superstar WW
M-81 (17)
1.JAKUB BOGDANIUKUKS Halinów Team
2.STANISŁAW KROPIEWNICKIJudo Legia Warszawa
3.JAKUB NOWAKOWSKIUKS Kodokan Toruń
3.JAKUB SMAGAMKS PM KATOWICE
5.NORBERT RATAJCZAKUKS Junior Lipno
5.KAROL BIERNACKIUKS De La Salle GD
7.GRZEGORZ TERESIŃSKIOKAMI K.S Łomianki
7.GRACJAN POTERAŁAAKS Strzegom