MTJ Zakopane 21.10.2017 Zakopane

Categories

Results

FU11-24 (4)
1.AMELIA GLIJERUKS JUDO KRAKÓW
2.ZUZANNA WIENDLOCHAUKS JUDO KRAKÓW
3.GABRIELA MAŚLEJMDK KRAKÓW
4.WERONIKA DZIOBAUKJ CENTRUM K-L
FU11-27 (8)
1.Petra POLIAKOVATJ Mladost Poprad
2.ROKSANA WITEKUKS JUDO MYSŁOWICE
3.IGA RAMUSUMKS ŻAK KIELCE
3.HALINA RYDZIKOWSKAUKS JUDO MYSŁOWICE
FU11-30 (8)
1.NINA POTOKMOSIR TUCHÓW
2.MAGDALENA WAŁĘGAUKS SKORPION KROSNO
3.NATASZA POTOKMOSIR TUCHÓW
3.ALICJA BRZEZIŃSKAULKS JUDO KOWALA
FU11-33 (12)
1.IGA FROSZTĘGAUKS JUDO MYSŁOWICE
2.ZUZANNA ZELEKUMKS ŻAK KIELCE
3.SANDRA WIERZBICKAUKS JUDO KRAKÓW
3.DOMINIKA MIŚMOSIR BOCHNIA
5.JULIA DZIEDZICUKJ 225
5.JULIA PIĄTEKMOSIR TUCHÓW
7.Karolina STACHOŃYamabushi Zakopane
7.Justyna STACHOŃYamabushi Zakopane
FU11-36 (7)
1.MAGDA SCHENKGKS CZARNI BYTOM
2.Nadia WOŹNICZKOUKS JUDO WOLBROM
3.ANNA SKRABOTSIS WIERZCHOSŁAWICE
3.OLIWIA WITTIGGKS CZARNI BYTOM
FU11-40 (5)
1.URSZULA WOŹNIAKUMKS ŻAK KIELCE
2.BIANKA HORAWSKAMOSIR BOCHNIA
3.WERONIKA BIELAWSKAPM TARNÓW
4.WERONIKA KORDELASIS WIERZCHOSŁAWICE
FU11-44 (2)
1.JOANNA HUDZIKIEWICZUKS JUDO KRAKÓW
2.PAULINA KOSIATYSIS WIERZCHOSŁAWICE
FU11-48 (2)
1.MARIA TOBERAUMKS ŻAK KIELCE
2.AMELIA CYGANGKS CZARNI BYTOM
FU11-54 (1)
1.MARIA TOBERAUMKS ŻAK KIELCE
FU11+54 (1)
1.NICOLA WIDŁAKGKS CZARNI BYTOM
MU11-24 (3)
1.JAKUB WENCELUKS JUDO ŚWIĘT.
2.WIKTOR KARECKIMOSIR BOCHNIA
3.MICHAŁ SZCZEPAŃSKIPM TARNÓW
MU11-27 (9)
1.Mateusz STĘPIŃSKIYamabushi Zakopane
2.KAJETAN BYLINIAKUKJ 82
3.Daniel SKUPIEŃYamabushi Zakopane
3.FILIP BRONZELGKS CZARNI BYTOM
5.PIOTR JAROSZUKS JUDO KRAKÓW
5.ERYK RAKULKS JUDO KOWALA
7.SZYMON NOGAJULKS JUDO KOWALA
7.Marko FRKANMartin
MU11-30 (10)
1.FILIP CYGANUKS JUDO MYSŁOWICE
2.MIKOŁAJ GŁUSZAKUKS JUDO KRAKÓW
3.MATEUSZ CZERNICKIUKJ 225
3.JEREMIASZ BĘTKOWSKIUMKS ŻAK KIELCE
5.ALEKSANDER KROSUKS JUDO KRAKÓW
5.Richard MISKOTJ Mladost Poprad
7.Szymon CHRUŚCIELYamabushi Zakopane
7.SAMUEL STAWIARZMOSIR BOCHNIA
MU11-33 (18)
1.FRANEK BORSUKUKJ 82
2.SZYMON ĆWIKŁOMDK KRAKÓW
3.FILIP ALFAWICKIMOSIR BOCHNIA
3.ADAM BROCZKOWSKIUKS JUDO WOLBROM
5.MIŁOSZ KLĘCZARKSJ HEJNAŁ KĘTY
5.OSKAR ŚWIDERSKIUMKS ŻAK KIELCE
7.KAROL CHWAŁUKS JUDO KRAKÓW
7.MARCELI BONDERUKJ 225
MU11-36 (17)
1.MARTIN SEDLAKTJ SOKOL MOHELNICE
2.MAKS MARCINEKBłękitni Tarnów
3.KAMIL URBANSIS WIERZCHOSŁAWICE
3.BARTOSZ BOGACZBłękitni Tarnów
5.MIKOŁAJ GAWRONKSJ HEJNAŁ KĘTY
5.STAŚ OSTYK-SYREWICZUKJ 225
7.SZYMON MAZURKIEWICZMOSIR BOCHNIA
7.TYMOTEUSZ ZIAJKOMKS JORDAN K-ÓW
MU11-40 (14)
1.JAN JURCZUKUKJ 225
2.JAKUB NAKIELNYMOSIR TUCHÓW
3.PIOTR TOBIASZMOSIR BOCHNIA
3.JAKUB ZAWADKAUKJ 225
5.STANISŁAW MAJUKS JUDO KRAKÓW
5.ALEKSANDER PRUSIKUKJ 225
7.JAKUB WRONAMOSIR TUCHÓW
7.SEBASTIAN GULCZAKUKJ 225
MU11-44 (9)
1.ADAM MARCINKOWSKIUKJ 225
2.KSAWERY BONDERUKJ 225
3.KAJETAN GUZDATS WISŁA KRAKÓW
3.SAMUEL MULKATS WISŁA KRAKÓW
5.ANTONI SNOPEKUKJ 225
5.MAKSYMILIAN PABISUKS JUDO KRAKÓW
7.LEON STOPKAUKS JUDO KRAKÓW
7.STANISŁAW GRUSZCZYŃSKIUKJ 225
MU11-48 (5)
1.SZYMON MIERZWIŃSKIMOSIR BOCHNIA
2.JAKUB NYCZKSJ HEJNAŁ KĘTY
3.ADAM SMELKOTJ SOKOL MOHELNICE
4.NORBERT DĄBROWSKIUKJ 225
5.Adam MOLEKYamabushi Zakopane
MU11-54 (5)
1.PAWEŁ TURSKIUKJ 225
2.ADRIAN MACHAJUKJ 225
3.HUBERT PŁACHCZYŃSKIMOSIR BOCHNIA
4.TOMEK JACZYŃSKIUKJ 225
5.FILIP KALISZUKJ 225
MU11+54 (3)
1.KAMIL STERKOWICZMOSIR TUCHÓW
2.NICOLA WIDŁAKGKS CZARNI BYTOM
3.KONRAD STAŃCZAKKSJ HEJNAŁ KĘTY
FU13-30 (1)
1.Maude CHABODJUDO CLUB CHAMPAGNEY
FU13-33 (5)
1.SANDRA SZAŁKIEWICZUKS JUDO MYSŁOWICE
2.Hanaé CAPPELLO JOLYCERCLE SPORTIF LURON
3.Maude CHABODJUDO CLUB CHAMPAGNEY
4.KINGA KWAPISGRIZZLY JUDO KOSZĘCIN
5.JUSTYNA WOJCIESZEKMOSIR BOCHNIA
FU13-36 (4)
1.NATALIA SAWICKAGKS CZARNI BYTOM
2.KINGA CHMIELEWSKAGKS CZARNI BYTOM
3.MAGDALENA ROZENBAUMUKS IKIZAMA RADZ.
4.AGATA KĘDZIERSKAUKS JUDO KRAKÓW
FU13-40 (10)
1.NATALIA SAŁEKUKS JUDO WOLBROM
2.GABRIELA JARACZASW JUDO JASŁO
3.NATALIA GALICKAUKS JUDO WOLBROM
3.OLIWIA KUFFNERPM TARNÓW
5.NADIA WODZIŃSKASIS WIERZCHOSŁAWICE
5.Noémie GIRARDLA VAUDOISE
7.IZABELA ODRONIECMOSIR TUCHÓW
7.WERONIKA PAJDOUKJ 225
FU13-45 (7)
1.JULKA BULANDAGKS CZARNI BYTOM
2.WIKTORIA SLAZOKGKS CZARNI BYTOM
3.MAGDA GLUBIAKGKS CZARNI BYTOM
3.ANNA JURUSIKASW JUDO JASŁO
FU13-50 (11)
1.MAGDALENA LEWICKAASW JUDO JASŁO
2.ALICJA KOWALSKAULKS JUDO KOWALA
3.Ielena NICOLASCERCLE SPORTIF LURON
3.FRANCISZKA KOBYLAŃSKATS WISŁA KRAKÓW
5.EMILIA BANEKPM TARNÓW
5.JESSICA NOWAKGRIZZLY JUDO KOSZĘCIN
7.MATYLDA MICHÓRUKS JUDO KRAKÓW
7.LAURA SOBCZYKUMKS ŻAK KIELCE
FU13-56 (1)
1.JESSICA NOWAKGRIZZLY JUDO KOSZĘCIN
FU13-63 (5)
1.NATALIA ZIĘCIAKUKJ CENTRUM K-L
2.JOANNA NOWOSIELSKAASW JUDO JASŁO
3.KATARZYNA KLIMKIEWICZUMKS ŻAK KIELCE
4.AGATA CEJNÓGUKJ 225
5.MARZENA GABRYŚKSJ HEJNAŁ KĘTY
FU13+63 (2)
1.OLIWIA ZIEWALICZUKS SKORPION KROSNO
2.JULIA ROMELCZYKULKS JUDO KOWALA
MU13-30 (1)
1.SERGIUSZ SIKORSKIPM TARNÓW
MU13-33 (6)
1.KRZYSZTOF MOJEŚCIKUMKS ŻAK KIELCE
2.BARTOSZ FLISPM TARNÓW
3.SERGIUSZ SIKORSKIPM TARNÓW
3.Florian BOIVINJUDO CLUB MARNAY
MU13-36 (11)
1.Tobias GRENATJ Mladost Poprad
2.GRZEŚ OSTYK-SYREWICZUKJ 225
3.PIOTR LABOJKOGKS CZARNI BYTOM
3.ALEKSANDER HARTMANUKJ 225
5.WOJCIECH JANUSZEKUKS JUDO WOLBROM
5.LEON HERÓDMKS JORDAN K-ÓW
7.MATEUSZ BROŻEKBłękitni Tarnów
7.MIŁOSZ BĘTKOWSKIUMKS ŻAK KIELCE
MU13-40 (18)
1.IGOR KOZIKUKS JUDO MYSŁOWICE
2.KAMIL HULINUKS JUDO MYSŁOWICE
3.SIMON DAMAJKATJ SOKOL MOHELNICE
3.Frédéric ROSSELLA VAUDOISE
5.STANISŁAW MIŁOBĘDZKIUKS JUDO KRAKÓW
5.KACPER HOŁDASIS WIERZCHOSŁAWICE
7.MICHAŁ TROJANMOSIR BOCHNIA
7.SZYMON BRZUSZCZYŃSKIUKJ 225
MU13-45 (15)
1.PAWEŁ STECKIGKS CZARNI BYTOM
2.KAMIL MICHNAGKS CZARNI BYTOM
3.NORBERT WOŹNIAKASW JUDO JASŁO
3.JAN DZIGAMOSIR TUCHÓW
5.ANDRZEJ RADZISZEWSKITS WISŁA KRAKÓW
5.ARTUR BROCZKOWSKIUKS JUDO WOLBROM
7.DANIEL KACZORPM TARNÓW
7.KACPER CARUKBłękitni Tarnów
MU13-50 (13)
1.KRZYSZTOF AKSAMITPM TARNÓW
2.Mathis RICHARDLA VAUDOISE
3.Denis CHALACHANTJ Mladost Poprad
3.ANTONI JUSZCZYKMOSIR BOCHNIA
5.MIKOŁAJ KACZOREKGKS CZARNI BYTOM
5.OSKAR ZWIĄZEKMKS PM KATOWICE
7.JAKUB MADEJUKS JUDO KRAKÓW
7.Paweł WŁOSIŃSKIYamabushi Zakopane
MU13-56 (8)
1.MICHAL LITVINJK POPRAD
2.Klimek PAPIERZYamabushi Zakopane
3.HUBERT PORĘBAMOSIR TUCHÓW
3.MICHAŁ SOŁTYSUKS JUDO KRAKÓW
MU13-63 (10)
1.MACIEJ KUMORMOSIR BOCHNIA
2.JULIUSZ ZIELIŃSKIUKJ 225
3.MICHAŁ FLOREKBłękitni Tarnów
3.KAROL RDESTUKS JUDO WOLBROM
5.Konrad BOBAKYamabushi Zakopane
5.SZYMON NOWAKGRIZZLY JUDO KOSZĘCIN
7.CEZARY DUDAGRIZZLY JUDO KOSZĘCIN
7.GRACJAN KOTOWIECKIUKS JUDO KRAKÓW
MU13+63 (4)
1.KACPER GÓRALCZYKDĄB DĘBOWIEC
2.WIKTOR MADAJMKS PM KATOWICE
3.KONRAD STEFAŃSKIUMKS ŻAK KIELCE
4.JAKUB TERLAGAUKS JUDO KRAKÓW
FU15-44 (5)
1.Emilia JAGIEŁŁOSIS Wierzchosławice
2.Aleksandra WYBAŃSKAKS Budowlani Sosnowiec
3.Barbara GLENUKJ Bushido Piaseczno
4.Zuzanna STARCZYŃSKAMKS Pałac Młodzieży Katowice
5.Ewa TĘCZA"KS ""Akademia Sparta"" Skoczów Skoczów"
FU15-48 (7)
1.Zuzanna DROBOTSIS Wierzchosławice
2.Maja TWARDOWSKAT.S.MOSiR Bochnia
3.Julia JAMROSZCZYKKŚ AZS Gliwice
3.Klara GESSELLTS Legionowo
FU15-52 (7)
1.Oliwia WĄTOREKT.S.MOSiR Bochnia
2.Marcelina WROCŁAWEKKS Budowlani Sosnowiec
3.Nina HYNEKMKS Pałac Młodzieży Tarnów
3.Emilia WOŁKOWICZKŚ AZS Gliwice
FU15-57 (4)
1.Monika SAWCZUK"KS ""Akademia Sparta"" Skoczów Skoczów"
2.Alicja JANECZKO"UKS ""JUDO"" Mysłowice"
3.Natalia WZOREKMKS Pałac Młodzieży Tarnów
4.Agnieszka ZAŁUSKAAZS UW Warszawa
FU15-63 (3)
1.Wiktoria ŻABCZYŃSKAT.S.MOSiR Bochnia
2.MONIKA KLECZYŃSKATS Czarni-Góral Żywiec
3.Małgorzata SIKORAUKS Grot Kraków
MU15-38 (4)
1.Mateusz FITYKAGKS Czarni Bytom
2.Łukasz HARASIMIUKLUKS Jusport Justynów
3.Patryk ZAWADZKI"UKS ""ASW-Judo"" Jasło"
4.Jakub MOSKALTS Wisła Kraków
MU15-42 (14)
1.Filip WANTUCHMKS Pałac Młodzieży Tarnów
2.Igor KOZIK"UKS ""JUDO"" Mysłowice"
3.Oliwier NOWOKKŚ AZS Gliwice
3.Jakub ŚWIERCZEKSIS Wierzchosławice
5.Damian GORGOŃUKS Judo Wolbrom
5.Robin PLANSONLa Vaudoise Francja
7.Franciszek KOŹLIKAZS AWF Katowice
7.Paweł JAKUBOWSKIUKJ CHAMPION Warszawa
MU15-46 (11)
1.Jakub OKUNIEWICZGKS Czarni Bytom
2.Jan BORSUKUKJ 82 Warszawa
3.Aleksander WALKIEWICZSIS Wierzchosławice
3.Igor MISTEROWICZUKS Siódemka Strz. Opol.
5.Kamil STRZELIŃSKIMKS Pałac Młodzieży Katowice
5.Mikołaj FILIPEKT.S.MOSiR Bochnia
7.Patryk STAWIŃSKI"K.S.""Akademia Judo-Łódź"" Łódź"
7.Thomas VENTURACercle Judo De Vesoul Francja
MU15-50 (9)
1.Wiktor BŁASIKUKS Judo Wolbrom
2.Piotr KIWIORUKS Judo Wolbrom
3.Krzysztof PROSZEWSKIUKJ CHAMPION Warszawa
3.Dawid MADEJCZYKGKS Czarni Bytom
5.FILIP CZUPILUKS NAKANO Pogwizdów
5.Dawid STANIEK"KS ""Akademia Sparta"" Skoczów Skoczów"
7.Michał ADAMCZYKTS Wisła Kraków
7.Oliwer ŻELICHOWSKIT.S.MOSiR Bochnia
MU15-55 (9)
1.Kajetan LIPIŃSKIUKS SameJudo Ząbki
2.Szymon KAŁAMUCKIMKS Pałac Młodzieży Katowice
3.Przemysław KAJOCHUKS Junior Lipno
3.Kacper KOZŁOWSKIMKS Pałac Młodzieży Katowice
5.JAKUB HERRMANUKS NAKANO Pogwizdów
5.Karol SWOBODAGKS Czarni Bytom
7.Filip OLEKSYT.S.MOSiR Bochnia
7.Artur JÓŹWIAKULKS Judo Kowala Kowala
MU15-60 (11)
1.Damian PŁAWECKIT.S.MOSiR Bochnia
2.Jakub DZIEDZIC"UKS ""JUDO"" Mysłowice"
3.Kacper KAROLCZYKUKS Judo Wolbrom
3.Antoni NOJEKUKJ CHAMPION Warszawa
5.Patryk ZDRODOWSKI"UKS ""JUDO"" Mysłowice"
5.MATEUSZ WITKOWSKIUMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
7.Marcin WŁOKA"UKS ""JUDO"" Mysłowice"
7.Piotr ZDRODOWSKI"UKS ""JUDO"" Mysłowice"
MU15-66 (10)
1.Wiktor MATYKIEWICZT.S.MOSiR Bochnia
2.Marcin GAWEKKŚ AZS Gliwice
3.DOMINIK DUONGZTS MARTIN
3.Jakub LACHTS Wisła Kraków
5.Hubert STARZYKMKS Pałac Młodzieży Tarnów
5.Brajan LEŚNIEWSKIULKS Judo Kowala Kowala
7.Mateusz CIĘŻADLIKUKS Grot Kraków
7.Bartosz BACZYŃSKIUKS Wisła Centrum
MU15-73 (6)
1.Wojtek KALETALUKS Jusport Justynów
2.Paweł MIKOSZUKS SKORPION Judo Krosno
3.Filip BĘBENUKS 15 Krosno
3.Wojciech MAŁCZYK"UKJ ""CENTRUM"" Kocmyrzów-Luborzyca"
MU15+81 (5)
1.Jakub SMAGAMKS Pałac Młodzieży Katowice
2.Bartłomiej MORMANWKS Gwardia Warszawa
3.Norbert RATAJCZAKUKS Junior Lipno
4.Wojciech SOSNAKS Budowlani Sosnowiec
5.Łukasz BENTKOWSKIYamabushi Zakopane