Mistrzostwa Polski Juniorów/ek 16/17-03-2018 Bytom

Categories

Results

U21W-44 (4)
1.Izabela OLEJNIKKS Akademia Judo Poznań
2.Katarzyna BRZEZIŃSKAMKS Juvenia Wrocław
3.Oliwia BRĄGIELUKS ASW-Judo Jasło
U21W-48 (7)
1.Marta KURAŚUKS Judo Wolbrom
2.Danuta MAJCHERTS Wisła Kraków
3.Paulina SZLACHTAUKS Judo Wolbrom
3.Aleksandra JANECZKOUKJ ARCUS Warszawa
U21W-52 (9)
1.Aleksandra KALETAUKS Judo Wolbrom
2.Maryla KOSTYRAUKS Narew Łapy
3.Jagoda TĄTAKJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3.Klaudia WRÓBLEWSKAKS Start Radom
5.Dominika NOWICKAUKS JUDO Mysłowice
5.Agnieszka UKUŚGKS Czarni Bytom
7.Klaudia KOBIERZYCKAMKS Zryw Łowicz
7.Alicja BIELECKAMKS Zryw Łowicz
U21W-57 (15)
1.Anna DĄBROWSKAMKS Juvenia Wrocław
2.Vanessa MACHNICKAKS Akademia Judo Poznań
3.Łucja OBALUKS Halinów Team Halinów
3.Wiktoria WALCZYKGKS Czarni Bytom
5.Katarzyna ŚMIETANAMKS Juvenia Wrocław
5.Joanna JANECZKOUKJ ARCUS Warszawa
7.Marta GĘSIKOWSKATS Gwardia Opole
7.Katarzyna KOLBUSZGKS Czarni Bytom
U21W-63 (14)
1.Natalia KROPSKAGKS Czarni Bytom
2.Aleksandra BUTLEWSKASGKS Wybrzeże Gdańsk
3.Magdalena JARKOWSKAMUKS KOKORO Łódź
3.Barbara FAŁTYNOWICZSGKS Wybrzeże Gdańsk
5.Agata ZYGMUNTUKJ Legion Zamość
5.Wioletta KUCZERAKS Kejza Team Rybnik
7.Marta ANISZEWSKAUKJ 225 Warszawa
7.Anna KALETAUKS Judo Wolbrom
U21W-70 (12)
1.Eliza WRÓBLEWSKAKS Akademia Judo Poznań
2.Patrycja SZOTAUKS Olimp Nowa Sól
3.Karolina MILLERKS AZS AWFiS Gdańsk
3.Wiktoria MARCINIAKGKS Czarni Bytom
5.Justyna ŚLIWAUKJ ASzWoj Warszawa
5.Klaudia KABATAGKS Czarni Bytom
7.Alicja DUDEKSGKS Wybrzeże Gdańsk
7.Julia JAŚKIEWICZSGKS Wybrzeże Gdańsk
U21W-78 (11)
1.Wiktoria TOMCZAKMKS Olimpijczyk Włocławek
2.Oliwia WOŹNIAKGKS Czarni Bytom
3.Aleksandra KĘDZIERSKATKS Judo Toruń
3.Aleksandra GAJGKS Czarni Bytom
5.Julia CHOJNOWSKAKJ DRAKO Warszawa
5.Kaja ORZECHOWSKAKS Budowlani Sosnowiec
7.Alicja PIETRASZEWSKAUKS Ronin-Team Warszawa
7.Weronika SYDORUKS Olimp Nowa Sól
U21W+78 (6)
1.Paulina DZIOPAGKS Czarni Bytom
2.Katarzyna MADAJEWSKAKS AZS AWFiS Gdańsk
3.Wiktoria LISKS Budowlani Sosnowiec
3.Alicja SOKOŁOWSKAUKJ Yuko Józefów
U21M-55 (9)
1.Piotr ZABOROWSKIUKJ ASzWoj Warszawa
2.Gracjan SZLEJAMKS Truso Elbląg
3.Hubert PIECZYŃSKIUKS Górnik Konin
3.Beniamin PODEMSKIUKS 3 Piła
5.Omar ALWAQEDIMKS Truso Elbląg
5.Michał WÓJCIKUKS SPARTAKUS Lublin
7.Michał FRĄCZYKUKS Judo Fight Club Warszawa
7.Konrad LISUKJ Legion Zamość
U21M-60 (14)
1.Patryk ŁOZIAKGKS Czarni Bytom
2.Jakub BIEDRZYCKIUKS Conrad Gdańsk
3.Szymon ŚMIEGELLKS Szubinianka Szubin
3.Krzysztof KOZAKTS MOSiR Bochnia
5.Paweł TYLEKTS Wisła Kraków
5.Igor MATUSIAKUKJ Yuko Józefów
7.Szymon PRZYBYŁOWICZTS Gwardia Olsztyn
7.Jan JESIONEKKJ AZS Opole
U21M-66 (29)
1.Kacper KACZORGKS Czarni Bytom
2.Przemysław LITWINKS AZS AWF Wrocław
3.Sebastian MAKOWSKIUKS Olimpia-Judo Elbląg
3.Bartosz PAWLICKIGKS Olimpia Grudziądz
5.Oskar PAZDAJUKS 3 Piła
5.Przemysław PAPKEPTS Gwardia Bydgoszcz
7.Bolesław FLEJMAGKS Czarni Bytom
7.Filip KOCIMAAZS AWF Katowice
U21M-73 (36)
1.Cezary TCHÓRZEWSKIAZS AWF Katowice
2.Adam STODOLSKIUKS Leśnik Kaczory
3.Wojciech BUKOJEMSKIUKS PCS Warszawa
3.Radosław STROKAGwardia Wrocław
5.Wiktor KUMIDORSGKS Wybrzeże Gdańsk
5.Mateusz BUGAJUKS Judo Sensei Płock
7.Bartosz KARAŚTS Wisła Kraków
7.Jakub NAWROTTS Judo Gryf Słupsk
U21M-81 (27)
1.Paweł DRZYMAŁGKS Czarni Bytom
2.Arkadiusz DZIARMAGAKS Błękitni Tarnów
3.Aleks HOPPEKS Judo Gwardia Koszalin
3.Konrad JEWTUCHPKS OLIMPIA Poznań
5.Kacper WIDUCHPolonia Rybnik
5.Bartosz SZANIAWSKITS Judo Gryf Słupsk
7.Konrad SZATKOWSKIGwardia Wrocław
7.Patryk LEŚNIAKKS Gwardia Łódź
U21M-90 (18)
1.Michał JACKIEWICZUKJ ASzWoj Warszawa
2.Eryk RYCIAKAZS UW Warszawa
3.Łukasz ZAJĄCZKOWSKIWKS Gwardia Warszawa
3.Wojciech PUNDAKS AZS AWF Wrocław
5.Michał GNIADYKS Judo Gwardia Koszalin
5.Bartosz MAĆKOWSKIUKJ 225 Warszawa
7.Jakub WĘSIERSKIGKS Olimpia Grudziądz
7.Mateusz BOLIMOWSKIMMKS Wojownik Skierniewice
U21M-100 (12)
1.Paweł KEJZAKS Kejza Team Rybnik
2.Sebastian OŁDAKUKJ ARCUS Warszawa
3.Iwo BARANIEWSKIUKJ 225 Warszawa
3.Mateusz RESZTAKAZS Uniwersytet Łódzki
5.Mateusz SZEWCZYKGKS Czarni Bytom
5.Kacper SADŁOKS AZS AWF Wrocław
7.Michał SZCZEPANIAKWKS Śląsk Wrocław
7.Przemysław SURMAUKS SPARTA Sława
U21M+100 (8)
1.Krzysztof ZAŁĘCZNYTKS Judo Toruń
2.Bartosz SAWINIECTS Gwardia Olsztyn
3.Michał PIETRASUKS Arashi Łódź
3.Wiktor MAZURCZAKUMKS Żak Kielce