XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej JUDO 24-25.03.2018 Poznań

Kategorie

Wyniki

MU14-32 (8)
1.LIC Tymoteusz UKS Tomita Elbląg/POL
2.GÓRNIAK Marcin GSSiR Jamniuk Gorzów /POL
3.ZVIADAURI Mate UKS Czerwone Smoki Toshi /POL
3.GIL Tymoteusz UKS Gimnazjon Suchy Las /POL
MU14-35 (5)
1.LIWOCHA Denis TSV Rudow Berlin /GER
2.WOŹNIAK Bartosz UKS GALEON GDYNIA /POL
3.DERKACZ Marcel UKJ Ryś Warszawa/POL
4.LIPIŃSKI Franciszek UKS SameJudo/POL
5.PALUCH Oskar GSSiR Jamniuk Gorzów /POL
MU14-38 (11)
1.MADEJ Maksymilian Bydgoski Klub Sportowy Judo /POL
2.ANTKOWIAK Szymon UKS Junior w Lipnie /POL
3.ŁABOJKO Piotr GKS Czarni Bytom/POL
3.VSEVOLOD Viziryakin Judo Kaliningrad /RUS
5.JARMUŻ Maciej KS Akademia Judo Poznań /POL
5.VOSTŘEL Vít Judoclub Liberec /CZE
7.SOSZYŃSKI Jędrzej KS Akademia Judo Poznań /POL
7.SURA Wiktor GSSiR Jamniuk Gorzów /POL
MU14-42 (22)
1.GOLĘDZINOWSKI Kuba UKJ LEMUR /POL
2.MICHNA Kamil GKS Czarni Bytom/POL
3.OSIŃSKI Eryk UKS Orkan Judo Sochaczew /POL
3.ŠOPINEC David KSJu Hradec Králové /CZE
5.JAGUSZ Dominik KS Judo Gwardia w Koszalinie/POL
5.ŻOCHOWSKI Tymoteusz UKS Conrad Gdańsk /POL
7.KOZIK Igor UKS JUDO Mysłowice /POL
7.KOWALCZYK Dawid UKS Judo Ikizama/POL
MU14-46 (23)
1.SZYPEREK Mateusz UKS GALEON GDYNIA /POL
2.LIS Bartek UKJ LEMUR /POL
3.SZULIK Szymon Polonia Rybnik/POL
3.STECKI Paweł GKS Czarni Bytom/POL
5.BROCZKOWSKI Artur UKS Judo Wolbrom/POL
5.KRZYNÓWEK Oskar UKS GALEON GDYNIA /POL
7.JAGIELSKI Aleksander UKJ Ryś Warszawa/POL
7.QADDOURAH Karim GKS Czarni Bytom/POL
MU14-50 (12)
1.WAWRZONEK Kuba UKJ LEMUR /POL
2.SAJNÓG Kacper UKS Junior w Lipnie /POL
3.MISTEROWICZ Igor UKS Siódemka Strzelce Opolskie/POL
3.BORYSIAK Konrad UKS Kodokan Toruń /POL
5.GRZEŚKOWIAK Adam PKS OLIMPIA Poznań/POL
5.URBANOWICZ Filip KS Judo Gwardia w Koszalinie/POL
7.TOMANEK Jakub Judoclub Liberec /CZE
7.ŁOPATO Marcin Kodokan Szczecin /POL
MU14-55 (13)
1.KACZOREK Mikołaj GKS Czarni Bytom/POL
2.FARBOTKO Bartosz UKS SMECZ POBIEDZISKA /POL
3.GRZĘDA Michał UKS SMECZ POBIEDZISKA /POL
3.GUSZCZIN Maricin UKS GALEON GDYNIA /POL
5.CHRZĄSZCZ Jakub MKS Juvenia Wrocław/POL
5.JANIKOWSKI Jędrzej UKS Ippon Kożuchów /POL
7.TRZMIEL Szymon MKS Juvenia Wrocław/POL
7.KLUCZYŃSKI Alan UKS Junior w Lipnie /POL
MU14-60 (11)
1.GIDZIŃSKI Aleksander MKS Juvenia Wrocław/POL
2.PRUSS MAKS Toruński Klub Sportowy Judo /POL
3.LEWANDOWSKI Franciszek GKS Czarni Bytom/POL
3.BOGACKI Paweł UKS GALEON GDYNIA /POL
5.KAIM Dawid GKS Czarni Bytom/POL
5.POWCHOWICZ Nikodem UKS Pohl Judo Przemęt/POL
7.ŻMUDZIŃSKI Kacper Klub Sportowy MaKo Judo /POL
7.MARKO SZYMON KJ Samuraj Koszalin/POL
MU14-66 (9)
1.KUBIAK Damian KS Akademia Judo Poznań /POL
2.SAWICKI Mateusz KS Judo Tigers /POL
3.RODION Latynchev Judo Kaliningrad /RUS
3.DRZAŁA Jakub UKS Olimp Nowa Sól /POL
5.ARTEM Khotulev Judo Kaliningrad /RUS
5.NAGOLSKI Jakub GKS Czarni Bytom/POL
7.WÓJCIK Michał MKS Juvenia Wrocław/POL
7.KAMIŃSKI Jakub KS Judo Gwardia w Koszalinie/POL
MU14+66 (9)
1.OLEKSY Mateusz GKS Czarni Bytom/POL
2.ROSZAK Jakub UKS Ippon Kożuchów /POL
3.KOCOUREK Šimon KSJu Hradec Králové /CZE
3.ŻURAWEK Jakub UKS SameJudo/POL
5.MANECKI Dawid GKS Czarni Bytom/POL
5.CZERNIAWSKI Jan KS Akademia Judo Poznań /POL
7.LEWANDOWSKI Jakub GKS Czarni Bytom/POL
7.IWANISZYN Jarosław GKS Czarni Bytom/POL
WU14-33 (2)
1.SETLAK Marta UKS Gimnazjon Suchy Las /POL
2.FROSZTĘGA Iga UKS JUDO Mysłowice /POL
WU14-36 (4)
1.SZAŁKIEWICZ Sandra UKS JUDO Mysłowice /POL
2.BUDZISZ Amelia GKS Czarni Bytom/POL
3.SZCZEPANOWSKA Eliza MKS Juvenia Wrocław/POL
WU14-40 (12)
1.SAWICKA Natalia GKS Czarni Bytom/POL
2.SAŁEK Natalia UKS Judo Wolbrom/POL
3.JĘDRZEJEK Lidka UKJ LEMUR /POL
3.SZCZĘSNA Anna UKS Judo Ikizama/POL
5.DROŻAK Wiktoria UKS Judo Tuliszków /POL
5.KUCHARZ Maja GKS Czarni Bytom/POL
7.KOCIMSKA Julia UKS Judo Tuliszków /POL
7.WAŁĘSA Ala UKJ LEMUR /POL
WU14-44 (9)
1.ŚLĄZOK Wiktoria GKS Czarni Bytom/POL
2.BULANDA Julia GKS Czarni Bytom/POL
3.MALINOWSKA Zofia UKS Ippon Kożuchów /POL
3.WENZEL Martyna PKS OLIMPIA Poznań/POL
5.KACZOR Klaudia Judo Zielińscy Kwidzyn /POL
5.KOŁACZYŃSKA Iga uks'ippon'mdk kutno /POL
7.SCHUDAJ Elisa UKS Sparta Sława /POL
7.GRAD Karina K.S. AZS-AWF Gorzów Wlkp. /POL
WU14-48 (7)
1.SZAFRAŃSKA Oliwia PKS OLIMPIA Poznań/POL
2.GLUBIAK Magda GKS Czarni Bytom/POL
3.CZYŻEWSKA Gabriela TS GWARDIA Olsztyn/POL
3.SAWICKA Alicja UKS Ippon Kożuchów /POL
WU14-52 (13)
1.BEDNARZ Joanna UKS Piętnastka/POL
2.RADZICKA Kinga UKS Gimnazjon Suchy Las /POL
3.ŠVECOVÁ Petra DDM JK Chlumec n.C. z.s. /CZE
3.JAGUŚ Magdalena MKS Juvenia Wrocław/POL
5.RAUS Kaja Klub Sportowy MaKo Judo /POL
5.WITKOWSKA Wanessa KS Budowlani Sosnowiec/POL
7.GĘBKA Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec/POL
7.DOLEŽALOVÁ Eliška DDM JK Chlumec n.C. z.s. /CZE
WU14-57 (10)
1.WARZECHA Patrycja GKS Czarni Bytom/POL
2.HUPERT Oliwia UKS Orkan Judo Sochaczew /POL
3.KUŹMA -EBEL Dominika UKS GALEON GDYNIA /POL
3.WYCICHOWSKA Milena UKS GALEON GDYNIA /POL
5.IWANIEC Milena UKJ LEMUR /POL
5.DUL Natalia K.S. AZS-AWF Gorzów Wlkp. /POL
7.HOŁYSZ Julia WSS Winner Wrocław /POL
7.WOJCIECHOWSKA Gabriela UKS Junior w Lipnie /POL
WU14+63 (5)
1.WIJATKOWSKA Matylda UKS Ippon Kożuchów /POL
2.WOJTCZAK Alicja uks'ippon'mdk kutno /POL
3.LATOSEK Michalina UKS Czerwone Smoki Toshi /POL
4.PODZIO TEMIDA Judo Bushido-Morus Szczecin /POL
WU16-40 (10)
1.JAHODOVÁ Michaela DDM JK Chlumec n.C. z.s. /CZE
2.DRYGAS Barbara UKS GALEON GDYNIA /POL
3.LISIAK Zuzanna Uks Praskie Centrum Sportu /POL
3.ZAKRZEWSKA Anna KS Akademia Judo Poznań /POL
5.WAŁĘSA Ala UKJ LEMUR /POL
5.JĘDRZEJEK Lidka UKJ LEMUR /POL
7.PIETRUSZYŃSKA JULIA KJ Samuraj Koszalin/POL
7.ROSA Karolina UKS Judo Ikizama/POL
WU16-44 (10)
1.KLIMCZAK Kinga MKS Juvenia Wrocław/POL
2.WALCZAK Weronika Bydgoski Klub Sportowy Judo /POL
3.DRYJAŃSKA Jadwiga UKJ LEMUR /POL
3.TARKOWSKA Antonina Uks Praskie Centrum Sportu /POL
5.PRAUSOVÁ ANDREA Czech National Team /CZE
5.ŚWITNIEWSKA Anna Klub Judo AZS Opole/POL
7.ZITOVÁ SÁRA Czech National Team /CZE
7.ZAŁUCKA Michalina UKS Kodokan Toruń /POL
WU16-48 (17)
1.TWARDOWSKA Maja TS MOSIR Bochnia /POL
2.WYBAŃSKA Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec/POL
3.HALKE Maja OŚ AZS Poznań /POL
3.WENZEL Aleksandra PKS OLIMPIA Poznań/POL
5.ŠČERBOVÁ LEONA Czech National Team /CZE
5.ŁUKASZEWSKA Julia KS Akademia Judo Poznań /POL
7.LEKS Paulina UKS Dwójka Rydułtowy /POL
7.GOŁOJUCH Katarzyna Towarzystwo Sportowe Judo Gryf/POL
WU16-52 (13)
1.TWARDOWSKA Marta Bydgoski Klub Sportowy Judo /POL
2.ŠTORKOVÁ JANA Czech National Team /CZE
3.MIKA Karolina Polonia Rybnik/POL
3.WĄTOREK Oliwia TS MOSIR Bochnia /POL
5.ŠVECOVÁ Petra DDM JK Chlumec n.C. z.s. /CZE
5.KWIATKOWSKA Zuzanna Bydgoski Klub Sportowy Judo /POL
7.BARSZCZ Katarzyna GKS Czarni Bytom/POL
7.JĘDRZEJEWSKA Alicja UKS Sparta Sława /POL
WU16-57 (17)
1.WROCŁAWEK Marcelina KS Budowlani Sosnowiec/POL
2.GAŁEK Martyna KS START Radom/POL
3.KONFISZ Amelia Klub Judo AZS Opole/POL
3.SKALSKÁ ANNA Czech National Team /CZE
5.MARUSZAK Dominika AZS AWFiS GDAŃSK /POL
5.WOŁOSZYN Monika UKS Tomita Elbląg/POL
7.PILAWSKA Marianna UKS Gimnazjon Suchy Las /POL
7.BEDNARZ Anna UKS Piętnastka/POL
WU16-63 (12)
1.ŻABCZYŃSKA Wiktoria TS MOSIR Bochnia /POL
2.GLUBIAK Martyna GKS Czarni Bytom/POL
3.BIAŁECKA Kinga KS Judo Gwardia w Koszalinie/POL
3.JANOUCHOVÁ Natálie DDM JK Chlumec n.C. z.s. /CZE
5.MICHALSKA Wiktoria KS Judo Tigers /POL
5.BARON Wiktoria GKS Czarni Bytom/POL
7.MIKOŁAJCZAK Julia UKS Judo Tuliszków /POL
7.VLACHOVA Johana Judoclub Liberec /CZE
WU16-70 (11)
1.GONSIOR Emilia UKS Okay Opole /POL
2.SIKORSKA Dominika MKS Juvenia Wrocław/POL
3.MIKOŁAJCZYK Katarzyna Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk /POL
3.SZANIAWSKA Martyna Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk /POL
5.ULRICHOVÁ Klára SKP Judo Novy Bydzov /CZE
5.NAPIERALSKA Oliwia UKS Ósemka Nowa Sól /POL
7.KRYSTEK Julia UKS Pohl Judo Przemęt/POL
7.BINIAK Wiktoria UKS Pohl Judo Przemęt/POL
WU16+70 (8)
1.TOMEČKOVÁ JANA Czech National Team /CZE
2.VONDŘEJCOVÁ Kristýna KSJu Hradec Králové /CZE
3.VYCPÁLKOVÁ Anna SKP Judo Novy Bydzov /CZE
3.TUREK Aleksandra UKS Judo Kraków /POL
MU16-38 (8)
1.RŮŽA LUKÁŠ Czech National Team /CZE
2.BRULIŃSKI Igor UKS Narew Łapy/POL
3.RATAJCZAK Hubert UKS Olimp Nowa Sól /POL
3.CHYBCZYŃSKI Kasper AZS AWFiS GDAŃSK /POL
MU16-42 (19)
1.KUSTRZYCKI Kamil KS Judo Gwardia w Koszalinie/POL
2.ROHÁČEK Šimon Judoclub Liberec /CZE
3.LIWOCHA Krystian TSV Rudow Berlin /GER
3.ARSENIY Shteyblik Judo Kaliningrad /RUS
5.KOZIK Igor UKS JUDO Mysłowice /POL
5.DZIADOWIEC Igor TS MOSIR Bochnia /POL
7.TIHONOW Anatol Kodokan Szczecin /POL
7.ARTYSZUK Marek Kodokan Szczecin /POL
MU16-46 (19)
1.KAČÍREK JAN Czech National Team /CZE
2.VENCLŮ Zdeněk KSJu Hradec Králové /CZE
3.GLEB Kurilov Judo Kaliningrad /RUS
3.DURSKI Bartosz OŚ AZS Poznań /POL
5.FILIPEK Mikołaj TS MOSIR Bochnia /POL
5.GARDIAN Marcin Polonia Rybnik/POL
7.CHUDZIK Maksymilian WSS Winner Wrocław /POL
7.SZOPA Mikołaj KS Judo Tigers /POL
MU16-50 (21)
1.IGNASIAK Ksawery UKS Conrad Gdańsk /POL
2.SZATMÁRI Mark KSJu Hradec Králové /CZE
3.VOSTŘEL JAN Czech National Team /CZE
3.OKUNIEWICZ Jakub GKS Czarni Bytom/POL
5.KOTŁOWSKI Michał UKS Conrad Gdańsk /POL
5.ŚWIDWA Marcin UKJ LEMUR /POL
7.WAWRZONEK Kuba UKJ LEMUR /POL
7.KOLOS Jakub TS GWARDIA Olsztyn/POL
MU16-55 (35)
1.BABIRECKI GRZEGORZ KJ Samuraj Koszalin/POL
2.PTNER Alex MKS Juvenia Wrocław/POL
3.PEC Jakub Yuko Józefów /POL
3.JESIOTR Michał Yuko Józefów /POL
5.PAŚ Dominik MKS Juvenia Wrocław/POL
5.LIPIŃSKI Kajetan UKS SameJudo/POL
7.PYZIAK Denis UKS Sparta Sława /POL
7.LINDOVSKÝ JIŘÍ Czech National Team /CZE
MU16-60 (30)
1.KUCZYŃSKI Jakub UKS Conrad Gdańsk /POL
2.SZULIK Dawid Polonia Rybnik/POL
3.SMOŁKA Szymon UKS Dwójka Rydułtowy /POL
3.PŁAWECKI Damian TS MOSIR Bochnia /POL
5.ZAWISTOWSKI Franek Yuko Józefów /POL
5.KOZIOŁEK Wojciech UKS Dwójka Rydułtowy /POL
7.VLČEK RADIM Czech National Team /CZE
7.LHOTZSKÝ FRANTIŠEK Czech National Team /CZE
MU16-66 (30)
1.ONUSZKIEWICZ Hubert UKS Judo Panda /POL
2.LISÝ Jan KSJu Hradec Králové /CZE
3.MAJEWSKI Adam Uks Praskie Centrum Sportu /POL
3.GIEMBICKI Jarosław PKS OLIMPIA Poznań/POL
5.KAJCA Maksym GKS Czarni Bytom/POL
5.SZADEJKO Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk /POL
7.SADOWSKI Mateusz WKS Flota Gdynia /POL
7.KUBIAK Damian KS Akademia Judo Poznań /POL
MU16-73 (24)
1.ZAKOWICZ Dominik UKS 10 Bydgoszcz /POL
2.KUŹMA -EBEL Krystian UKS GALEON GDYNIA /POL
3.BAŤKA Jan DDM JK Chlumec n.C. z.s. /CZE
3.STUDNICKI Ignacy K.S. AZS-AWF Gorzów Wlkp. /POL
5.KLIMCZAK Michał UKJ Ryś Warszawa/POL
5.KWIATEK Kazimierz Yuko Józefów /POL
7.DŻUSAJEW Michał KS Judo Tigers /POL
7.KAMYS DAWID KJ Samuraj Koszalin/POL
MU16-81 (13)
1.NOWAKOWSKI Jakub UKS Kodokan Toruń /POL
2.GRZEGORCZYK Kacper MKS Juvenia Wrocław/POL
3.SORDYL Jakub UKS GALEON GDYNIA /POL
3.SMAGA Jakub Pałac Młodzieży Katowice /POL
5.SEDLECKÝ JIŘÍ MATYÁŠ Czech National Team /CZE
5.JANKOWSKI Wiktor KS START Radom/POL
7.MROZEK Jakub KS Akademia Judo Poznań /POL
7.OJEWSKI Borys UKS 10 Bydgoszcz /POL
MU16+81 (14)
1.RADZIK Andrzej UKS Okay Opole /POL
2.ŁASTOWSKI Szymon KS Judo Gwardia w Koszalinie/POL
3.ŚWIERSZCZ Jakub UKS Judo Panda /POL
3.SZULC Wojciech KS Judo Gwardia w Koszalinie/POL
5.CHODAŃ Miłosz TS GWARDIA Olsztyn/POL
5.KAPUŚCIŃSKI MARCIN Judo Bushido-Morus Szczecin /POL
7.KOBYŁECKI Marcel GKS Czarni Bytom/POL
7.KACPRZAK Kacper KS Budowlani Sosnowiec/POL
WU18-40 (2)
1.GRZYWACZ KarinaKJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój/POL
WU18-44 (4)
1.GOWARZEWSKA AlicjaUKS JUDO Mysłowice /POL
2.POLKOWSKA AleksandraUKS Judo Kontra Mińsk Maz./POL
3.STOKŁOSA NataliaMUKS KOKORO Łódź/POL
WU18-48 (13)
1.KUTYŁA OliwiaKJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój/POL
2.SIENKIEWICZ IgaK.S. MaKo Judo Wrocław/POL
3.HALKE MajaOŚ AZS Poznań /POL
3.ŁUKASZEWICZ NataliaUKS Judo Kontra Mińsk Maz./POL
5.STYRCZ WeronikaUKS Arashi Łódź/POL
5.WENZEL AleksandraPKS OLIMPIA Poznań/POL
7.ABRAMOWICZ DominikaUKS Narew Łapy/POL
7.GAJDAMAKIN KajaUKS FENIKS Bytom/POL
WU18-52 (25)
1.WALCZAK ZuzannaKS Victoria Judo Poznań/POL
2.ŻEMŁA PaulinaKJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój/POL
3.OLEJNIK MonikaKS Akademia Judo Poznań /POL
3.PAWŁOWSKA AgataUKJ Ryś Warszawa/POL
5.JAKUBOWSKA JuliaKJ Samuraj Koszalin/POL
5.OŁDAK AlicjaUKJ Ryś Warszawa/POL
7.KOSTERA KingaPKS OLIMPIA Poznań/POL
7.WĄTOREK OliwiaTS MOSIR Bochnia /POL
WU18-57 (20)
1.ŁOGOŻNA ZuzannaPolonia Rybnik/POL
2.PAŁKA AgataUKS Olimp Nowa Sól /POL
3.ŁOZIŃSKA AnikaKJ Samuraj Koszalin/POL
3.SZCZEPANOWSKA OLIWIAMKS Juvenia Wrocław/POL
5.NĘDZYK WeronikaPKS OLIMPIA Poznań/POL
5.WOŁOSZYN MonikaUKS Tomita Elbląg/POL
7.SYWANYCZ MariaSGKS Wybrzeże Gdańsk/POL
7.KONFISZ AmeliaKlub Judo AZS Opole/POL
WU18-63 (24)
1.SKIPIAŁA MichalinaGKS Czarni Bytom/POL
2.SOBIERAJSKA KatarzynaAZS UW Warszawa/POL
3.PONTEK AgataAZS UW Warszawa/POL
3.SOKOŁOWSKA AleksandraKJ Politechniki Białostockiej/POL
5.ŻABCZYŃSKA WiktoriaTS MOSIR Bochnia /POL
5.CZADO KlaudiaPKS OLIMPIA Poznań/POL
7.MIKOŁAJCZYK MartynaK.S. Judo Czechowice-Dziedzice/POL
7.STEMPLEWSKA PaulinaSGKS Wybrzeże Gdańsk/POL
WU18-70 (10)
1.JAROSZEWSKA JULIAMKS Juvenia Wrocław/POL
2.PAŚ AnnaUKS Judo Wolbrom/POL
3.NOLEWAJKA MartynaGKS Czarni Bytom/POL
3.GUT JuliaTS MOSIR Bochnia /POL
5.MUSZYŃSKA PaulinaSGKS Wybrzeże Gdańsk/POL
5.MIŚ IwonaAZS UW Warszawa/POL
7.GAWLIKOWSKA DominikaUKS Ippon Tychy/POL
7.KAJOCH MartynaUKS Junior w Lipnie /POL
WU18+70 (7)
1.ŁĘTKOWSKA MariaUKS Piętnastka/POL
2.KOTLARSKA DominikaUMKS Żak Kielce/POL
3.FRĄCKOWIAK DominikaUKS Conrad Gdańsk /POL
3.CHOBOT KlaudiaULKS Judo Kowala Kowala/POL
MU18-46 (5)
1.SUBSTELNY JakubUKS Judo Wolbrom/POL
2.KOWALSKI KarolTS Wisła Kraków/POL
3.KOTLIK MarcinUKS Conrad Gdańsk /POL
4.DURSKI BartoszOŚ AZS Poznań /POL
MU18-50 (8)
1.KULINYCH DanyloMUKS KOKORO Łódź/POL
2.BIELIŃSKI FilipKS Judo Gwardia w Koszalinie/POL
3.GRELA FilipGKS Czarni Bytom/POL
3.HYPTA DawidMKS Juvenia Wrocław/POL
MU18-55 (27)
1.WANISZEWSKI ArkadiuszMKS Juvenia Wrocław/POL
2.SZOŁTYSIK ŁukaszUKS Judo AHINSA Tarnowskie/POL
3.SHULHA VitaliiMUKS KOKORO Łódź/POL
3.WYSOCKI ŁukaszUKS FENIKS Bytom/POL
5.SZYMONIK KrystianGwardia Bielsko-Biała/POL
5.SZLEJA GracjanMKS Truso Elbląg/POL
7.BABIRECKI GrzegorzKJ Samuraj Koszalin/POL
7.WINIARCZYK MaciejUKS Piast Wrzeście Słupsk/POL
MU18-60 (45)
1.SZYMAŃSKI SzymonYuko Józefów /POL
2.OLAY-FERNANDEZ AdamUks Praskie Centrum Sportu /POL
3.TARASIUK DavydMUKS KOKORO Łódź/POL
3.RACZEK AleksanderMKS Juvenia Wrocław/POL
5.ROLA KacperKS START Radom/POL
5.LOSKA OlafPTS Janosik Bielsko-Biała/POL
7.MARZEWSKI ArturKJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój/POL
7.ZENDER PIOTRMKS Juvenia Wrocław/POL
MU18-66 (42)
1.KRÓL DominikUKS Judo Wolbrom/POL
2.KOWALCZYK MichałUKJ Ryś Warszawa/POL
3.WITALIS WojciechGKS Czarni Bytom/POL
3.NEBOTOV SerhiiMUKS KOKORO Łódź/POL
5.PŁAWECKI MateuszTS MOSIR Bochnia /POL
5.MUSZYŃSKI PiotrKS Akademia Judo Poznań /POL
7.BIAŁAS JakubKodokan Szczecin /POL
7.BRZOZOWSKI AleksanderAZS-UKW Bydgoszcz/POL
MU18-73 (43)
1.GRĄDZKI WojciechK.S. Judo Czechowice-Dziedzice/POL
2.JĘDRZEJEWSKI MichałSGKS Wybrzeże Gdańsk/POL
3.RUTKOWSKI PawełMKS Pałac Młodzieży Tarnów/POL
3.KADŁUBOWSKI MaksAZS AWF Warszawa/POL
5.BORZĘCKI BartoszUKJ Ryś Warszawa/POL
5.BIAŁECKI DamianKS Judo Gwardia w Koszalinie/POL
7.BACA MiłoszUKS Kodokan Toruń /POL
7.KUBIAK FilipKS Akademia Judo Poznań /POL
MU18-81 (23)
1.KOCIOŁ AlbinTS Wisła Kraków/POL
2.SZYNALSKI MaciejWKS Śląsk Wrocław/POL
3.MECHOWSKI DawidUKS Conrad Gdańsk /POL
3.LENKIEWICZ ŁUKASZMKS Juvenia Wrocław/POL
5.PŁOCHOCKI OskarUKJ ASzWoj Warszawa/POL
5.CEBULA RafałUKS Olimpia Judo Elbląg/POL
7.JANCZYLIK DymitrTowarzystwo Sportowe Judo Gryf/POL
7.SMAGA JakubMKS Pałac Młodzieży Katowice/POL
MU18-90 (11)
1.PAZIEWSKI MikołajTKS Judo Toruń/POL
2.WOJCIECHOWSKI KacperUKS Tomita Elbląg/POL
3.HERCEL OlafGKS Czarni Bytom/POL
3.NOWAK SzymonGKS Czarni Bytom/POL
5.ŻMUDZIŃSKI JakubUKS Dwójka Tarnowskie Góry/POL
5.KROPIEWNICKI StanisławJudo Legia Warszawa /POL
7.MOSIEJ JulianK.S. AZS-AWF Gorzów Wlkp. /POL
7.ŚWIERSZCZ JakubUKS Judo Panda /POL
MU18+90 (7)
1.LEWANDOWICZ AmadeuszUKS Olimp Nowa Sól /POL
2.JĘDRZEJCZYK MichałPKS GWARDIA Szczytno/POL
3.KOWALSKI FabianAZS AWF Katowice/POL
3.WICHŁACZ JakubBytowski Klub Sportów Walki Bytów/POL