XX MT TURNIEJ JUDO 17-18.06.2017 BOCHNIA

Categories

Results

TEAM (9)
1. MOSIR BOCHNIA
2. WISŁA KRAKÓW
3. TRIUMF KIEYV
3. MARTIN
5. LITVA
5. UKS JUDO MYSLOWICE
7. LEGIA WW-A
7. KOKA JASTRZĘBIE
FU9-23 (5)
1.Vanessa DRATWIŃSKAMTS PŁOMIEŃ MILOWICE
2.KARINA KOWARJUDO LEGIA W-WA
3.Petra UGARKOVIĆJC SAKURA
FU9-27 (7)
1.POLA DRYWAGALEON GDYNIA
2.Nela DEMČÁKOVÁŠK Zemplín MI
3.Lena KORCIPAMTS PŁOMIEŃ MILOWICE
3.ROKSANA WITEKUKS JUDO MYSŁOWICE
FU9-29 (4)
1.Eva    KURICOVÁJUDO CT
2.Zofia ARCYZMTS PŁOMIEŃ MILOWICE
3.Natalia STRASZAKKS AZS AWF Katowice
FU9-33 (4)
1.Jakub DOLIŃSKIPOLONIA RYBNIK
2.NATALIA RUSINUKS JUDO MYSŁOWICE
3.Krzysztof RUTKAKS AZS AWF Katowice
MU9-20 (2)
1.MATUS LAZARJUDO ZTS MARTIN
2.Hubert GRZEŚKIEWICZKLUB AJ Dragon 
MU9-25 (7)
1.Stanislav SNIDEVYCHTRIUMF
2.Mateusz STRASZAKKS AZS AWF Katowice
3.OLIVER ANTONINJUNIOR BRNO
3.Denys FILONENKOTRIUMF
MU9-28 (6)
1.FILIP CYGANUKS JUDO MYSŁOWICE
2.VIKTOR OTTASOKOL I PROSTEJOV
3.DAWID GROCHOWSKIUKJ CENTRUM WISŁA
3.Alex FEDORMLADOSŤ RS
MU9-31 (5)
1.Roman FESANTRIUMF
2.Kiril OVCHARYKSports School Nizhyn
3.Kyrylo ZARUBINTRIUMF
MU9-39 (4)
1.Matvii ZABRIANSKYITRIUMF
2.Andrii MELNYCHUKTRIUMF
3.MICHAŁ RUTKOWSKIUKS Judo Wolbrom
FU11-26 (5)
1.LILI KRIZOVAKATSUDO LUCENEC
2.ANNA GANGLJZ RAPSO LINZ
3.HALINA RYDZIKOWSKAUKS JUDO MYSŁOWICE
FU11-29 (16)
1.ROKSANA CZERWIŃSKA-KOWARJUDO LEGIA W-WA
2.BARBARA TWAROWSKAJUDO LEGIA W-WA
3.WIKTORIA DZIOBUKS JUDO KRAKÓW
3.Nina POTOKMOSIR TUCHÓW
5.Kamila KASIŃSKAUKS OLIMP SKARYSZEW
5.Natasza POTOKMOSIR TUCHÓW
7.JULIA KĘPSKAJUDO LEGIA W-WA
7.SOFIA STOLLAROVAJUDO ZTS MARTIN
FU11-32 (8)
1.Zhaklin SATARISports School Nizhyn
2.ROKSANA ZYŚUKS Judo Wolbrom
3.ZUZANNA ZELEKUMKS Żak Kielce
3.IGA FROSZTĘGAUKS JUDO MYSŁOWICE
FU11-36 (11)
1.Kristina OPANASENKO Sports School Nizhyn
2.ALEKSANDRA JAROMINJUDO LEGIA W-WA
3.NADIA WOŹNICZKOUKS Judo Wolbrom
3.NATALIA RACZYŃSKAJUDO LEGIA W-WA
5.Hanna ZAITSEVAClub Slaviansk
5.OLGA GOŁĘBIOWSKAJUDO LEGIA W-WA
7.Sofia GÁNOVSKÁDK SNV
7.Michaela DRANČÁKOVÁŠK Zemplín MI
FU11-39 (6)
1.URSZULA WOŹNIAKUMKS Żak Kielce
2.ZOFIA PIŁATJUDO LEGIA W-WA
3.Bianka HORAWSKAMOSiR Bochnia
3.MARIKA PIÓRKOWSKA UKS JUDO KANO
FU11-43 (4)
1.Hanna SAVIENKOClub Slaviansk
2.Ylvi SCHUSTTeam Thüringen
3.Hanna DOMIŃSKAKS YAWARA
FU11-52 (4)
1.Tereza KOVÁČOVÁMLADOSŤ RS
2.MARIA TOBERAUMKS Żak Kielce
3.IGA KWARCIANYUKS JUDO KRAKÓW
MU11-25 (10)
1.Jakub DYGA MOSiR Bochnia
2.Kajetan OSSOLIŃSKIKS YAWARA
3.Marcin IWANICKIKS YAWARA
3.Mateusz IWANICKIKS YAWARA
5.Baldur SENZETeam Thüringen
5.JAKUB GAMROTUKS Judo Wolbrom
7.Jakub GRZEŚKIEWICZKLUB AJ Dragon 
7.MACIEJ OŚKOJUDO LEGIA W-WA
MU11-28 (16)
1.Mark LALAIAN SOS KIEV
2.MIKOŁAJ PRYSZCZPTS JANOSIK
3.MILAN LAZARJUDO ZTS MARTIN
3.BRUNO MICHALSKI-STĘPKOWSKIJUDO LEGIA W-WA
5.Stanisław RUTOWICZGALEON GDYNIA
5.Maskymilian ZESZUTEKGALEON GDYNIA
7.VALENTIN FALKNERJZ RAPSO LINZ
7.Samuel STAWIARZMOSiR Bochnia
MU11-31 (22)
1.Oleksandr YANOKSports School Nizhyn
2.Bohdan KOROLOVTRIUMF
3.Tymoteusz ZESZUTEK GALEON GDYNIA
3.Danyl MYKYTUIKTRIUMF
5.JEREMIASZ BĘTKOWSKIUMKS Żak Kielce
5.IGOR GUZYUKS JUDO MYSŁOWICE
7.Mikuláš FEDORMLADOSŤ RS
7.Aleksander CHMIELEWSKIKS YAWARA
MU11-34 (31)
1.JAKUB KUROWSKIPTS JANOSIK
2.Kostiantyn DANYLENKOSports School Nizhyn
3.Anton KOLOMIETSTRIUMF
3.Bartosz WOŹNIAKGALEON GDYNIA
5.LUKAS HAIMJZ RAPSO LINZ
5.Maxim KONKINTeam Thüringen
7.ADAM BROCZKOWSKIUKS Judo Wolbrom
7.Illia ILCHENKOIPPON KIEV
MU11-38 (14)
1.Piotr TOBIASZMOSiR Bochnia
2.Danil RIAZANOVTRIUMF
3.Franciszek FURTOKGWARDIA TYCHY
3.Borys TUNYK SOS KIEV
5.Denys BONDUR SOS KIEV
5.JERZY KUCHARCZYKJUDO LEGIA W-WA
7.JAKUB ELIASIKPTS JANOSIK
7.RYSZARD GINTERJUDO LEGIA W-WA
MU11-42 (15)
1.Damian PASZEKUKJ RYŚ W-WA
2.Aleks KOWALCZYKUKJ ASzW W-WA
3.ALES BRAZDAJUNIOR BRNO
3.Maciej KOZŁOWSKIKJ AZS OPOLE
5.Aaron DATHETeam Thüringen
5.Ksawery KRÓLICZEWSKIUKS JUDO AHINSA TG
7.Dawid PAWŁOWSKIMTS PŁOMIEŃ MILOWICE
7.Adam LEDWIG UKS 7 SO
MU11-44 (7)
1.SZYMON KWADRANSGROT KRAKÓW
2.Bohdan FESANTRIUMF
3.Nikita STASIUKTRIUMF
3.Szymon MIERZWIŃSKIMOSiR Bochnia
MU11-49 (3)
1.Szymon GUTKOWSKIUKS JUDO AHINSA TG
2.KRZYSZTOF KOSZELAJUDO LEGIA W-WA
3.Hubert PŁACHCZYŃSKIMOSiR Bochnia
MU11-52 (5)
1.Filip WARAKSAGALEON GDYNIA
2.Tymofii SHULGATRIUMF
3.Franciszek DOLIŃSKIPOLONIA RYBNIK
MU11-60 (2)
1.Kamil STERKOWICZMOSIR TUCHÓW
2.Bak BALÁZSMISKOLCI JUDO CLUB
FU13-30 (7)
1.Anastasiia SUPERSONIPPON KIEV
2.Justyna WOJCIESZEKMOSiR Bochnia
3.SONJA FALKNERJZ RAPSO LINZ
3.Vadon CSENGEMISKOLCI JUDO CLUB
FU13-33 (5)
1.Natália GAŽIOVÁLOKOMOTIVA RS
2.Sara GOLUBIĆJC SAKURA
3.VERONIKA REHAKOVAJUNIOR BRNO
FU13-36 (9)
1.Miu RICHTERTeam Thüringen
2.NATALIA SAŁEKUKS Judo Wolbrom
3.Lana JURICJC SAKURA
3.Lily PODHOROVÁMLADOSŤ RS
5.Natalia ROZBIEWSKAKS YAWARA
5.Rabea SCHMIDTTeam Thüringen
7.MAGDALENA GEMBORACZARNI BYTOM
7.PATRYCJA GEMBORACZARNI BYTOM
FU13-40 (5)
1.MAJA BIELSKAJUDO LEGIA W-WA
2.Nina HANZLÍKOVÁMLADOSŤ RS
3.ANNA KAŁWAUKS Judo Wolbrom
FU13-44 (3)
1.JOANNA BEDNARZUKS 15 KROSNO
2.Ana UGARKOVIĆJC SAKURA
3.Julia MENTELUKJ CENTRUM K-L
FU13-48 (6)
1.RENATA NOWAKUKS 15 KROSNO
2.Yana HONTARENKOClub Slaviansk
3.ANNA CHMIELEWSKAUKS JUDO MYSŁOWICE
3.LAURA SOBCZYKUMKS Żak Kielce
FU13-52 (4)
1.Dominika KUŹMA - EBEL GALEON GDYNIA
2.MILENA WYCICHOWSKAGALEON GDYNIA
3.FRANCISZKA KOBYLANSKATS WISŁA KRAKÓW
FU13-57 (4)
1.KATARZYNA KLIMKIEWICZUMKS Żak Kielce
2.Tetiana ZHYDKOVAClub Slaviansk
3.Marzena GABRYŚKSJ HEJNAŁ KĘTY
FU13+57 (1)
1.Aleksandra NOWACZEWSKAKU AZS UKW Bydgoszcz
MU13-27 (3)
1.MAKSYMILIAN BUCZAKKJ KOKA JASTRZEBIE
2.OLAF FIGLUSUKS JUDO MYSŁOWICE
3.Jan  KURICJUDO CT
MU13-30 (6)
1.MIKOŁAJ GILUKS Judo Wolbrom
2.Kornel BODORMLADOSŤ RS
3.Carl THENTeam Thüringen
3.RADOSŁAW RYCHLEWSKIJUDO LEGIA W-WA
MU13-34 (21)
1.Andrii MISHKOITRIUMF
2.MACIEJ KIWIORUKS Judo Wolbrom
3.Jozef MEDVEĎMLADOSŤ RS
3.Igor MAKOWSKIKU AZS UKW Bydgoszcz
5.Arseni HUPENIUK SDUSHOR BREST
5.Bartosz KRÓLMOSiR Bochnia
7.ABDULLAEV DJABRAILJZ RAPSO LINZ
7.Wojciech JANUSZEKUKS Judo Wolbrom
MU13-38 (21)
1.Illia DONETSIPPON KIEV
2.Szymon PANEKPOLONIA RYBNIK
3.Illia SAVONClub Slaviansk
3.KAMIL HULINUKS JUDO MYSŁOWICE
5.Naglis GUTAUSKASUKMERG?S DZIUDO KLUNO PARAIŠKA DALYVAUTI
5.Volodymyr LAVRYNIUKTRIUMF
7.Tautvydas DIDŽIOKASUKMERG?S DZIUDO KLUNO PARAIŠKA DALYVAUTI
7.Mateusz GRZEŚKIEWICZKLUB AJ Dragon 
MU13-42 (17)
1.Oskar KRZYNÓWEK GALEON GDYNIA
2.Jerzy MAJONEKUKJ ASzW W-WA
3.IGOR KOZIKUKS JUDO MYSŁOWICE
3.JAKUB KUBICAJUDO ZTS MARTIN
5.Konrad DEMCZUKKS YAWARA
5.Joris PRENISUKMERG?S DZIUDO KLUNO PARAIŠKA DALYVAUTI
7.JAN NOSOWICZUKJ CENTRUM WISŁA
7.Maks GOLUBIĆJC SAKURA
MU13-46 (18)
1.Andrii MARCHENKO SOS KIEV
2.Antoni JUSZCZYKMOSiR Bochnia
3.Adam KAZIMIERCZAKKS YAWARA
3.MATTHIAS HAIMJZ RAPSO LINZ
5.Marcin SZATKOWSKIGALEON GDYNIA
5.Samuel PENTKAMLADOSŤ RS
7.Mateusz SZYPEREK GALEON GDYNIA
7.Mykola DEDERIAIPPON KIEV
MU13-50 (13)
1.Pawł BOGACKI GALEON GDYNIA
2.Luká? ZVARAMLADOSŤ RS
3.Adrián MEDVEĎMLADOSŤ RS
3.MILOS VRANAJUNIOR BRNO
5.Jakov BOTIČKIJC SAMOBOR
5.ADAM WOJTYCZEKUKS 15 KROSNO
7.Samuel   KOTRČJUDO SAN KNM
7.Ernestas GRAKAVINASUKMERG?S DZIUDO KLUNO PARAIŠKA DALYVAUTI
MU13-55 (8)
1.Kasparas ZOLDASBEKOVASUKMERG?S DZIUDO KLUNO PARAIŠKA DALYVAUTI
2.Marcin GUSZCZINGALEON GDYNIA
3.Stepan TARASENKOTRIUMF
3.PAWEŁ BUKOWIECTS WISŁA KRAKÓW
MU13-60 (5)
1.PIOTR WOZNIAKTS WISŁA KRAKÓW
2.WIKTOR SKROBIESZEWSKITS WISŁA KRAKÓW
3.ALEKSANDER DUDEKORKAN SOCHACZEW
MU13+60 (4)
1.Tomáš POPJAKŠK Zemplín MI
2.Nagy PENTELEMISKOLCI JUDO CLUB
3.KONRAD STEFAŃSKIUMKS Żak Kielce
FU15-36 (4)
1.OLIWIA ONYSKKJ KOKA JASTRZEBIE
2.Barbara DRYGAS GALEON GDYNIA
3.ZUZANNA KOŚUKS 15 KROSNO
FU15-44 (4)
1.OLIWIA KUTYŁAKJ KOKA JASTRZEBIE
2.Bronislava ŠKORŇOVÁMLADOSŤ RS
3.MARTYNA BARCZYŃSKAUKS JUDO MYSŁOWICE
FU15-48 (9)
1.Oliwia WĄTOREK MOSiR Bochnia
2.Maja TWARDOWSKAMOSiR Bochnia
3.Jolanta DOBOSZKSJ HEJNAŁ KĘTY
3.Karolina MIKAPOLONIA RYBNIK
5.Nikola KOSTKAKSJ HEJNAŁ KĘTY
5.Małgorzata WOŚUKS JUDO AHINSA TG
7.Agne LENARTAVIČI?T?Alytus SRC-Alytis
7.KAROLINA ŚMIECHKJ KOKA JASTRZEBIE
FU15-52 (6)
1.ANNA BEDNARZUKS 15 KROSNO
2.Katarzyna KROCZYŃSKAKS YAWARA
3.ALICJA JANECZKOUKS JUDO MYSŁOWICE
3.ANITA FILIPUKS 13 ZABRZE
FU15-63 (3)
1.Wiktoria ŻABCZYŃSKAMOSiR Bochnia
2.Tetiana MAROKHAClub Slaviansk
3.MAŁGORZATA SIKORAGROT KRAKÓW
FU15+70 (1)
1.Diana KANOCZOVÁŠK Zemplín MI
MU15-38 (11)
1.Mykhailo VLADYKOTRIUMF
2.OLIWER NOWOKAZS GLIWICE
3.Igor DZIADOWIECMOSiR Bochnia
3.NIKODEM FIGLUSUKS JUDO MYSŁOWICE
5.Mikołaj NALEPKAMOSiR Bochnia
5.Sergiy ZHILTSOVTRIUMF
7.ANDRZEJ JUSZCZYKUKS 13 ZABRZE
7.Borna GAŽIJC SAMOBOR
MU15-42 (11)
1.Ivan OKHRIMCHUKTRIUMF
2.Mykola YAKOVKINIPPON KIEV
3.Marcin GARDIANPOLONIA RYBNIK
3.Mikołaj FILIPEKMOSiR Bochnia
5.DAMIAN GORGOŃUKS Judo Wolbrom
5.Krzysztof BANIAKMOSiR Bochnia
7.KAROL KOWALSKITS WISŁA KRAKÓW
7.Yaroslav KRYVENKKOTRIUMF
MU15-46 (11)
1.Andrii MARCHENKO SOS KIEV
2.JAN BARWACZTS WISŁA KRAKÓW
3.Bruno KÓŠIKMLADOSŤ RS
3.KRISTIAN KAMENIARJUDO ZTS MARTIN
5.Gabriel ČOPÁKŠK Zemplín MI
5.Oliwier ŻELICHOWSKIMOSiR Bochnia
7.ANTONI BĘTKOWSKIUMKS Żak Kielce
7.Szymon ŻURAWSKIKS YAWARA
MU15-50 (14)
1.Jan NEMECEKSKP Judo Zlin
2.Yehor ZHYHADLOTRIUMF
3.Miłosz SIEMOŃSKIKS YAWARA
3.MACIEJ MATYJAKJ KOKA JASTRZEBIE
5.PIOTR KIWIORUKS Judo Wolbrom
5.JACEK ZIELIŃSKIJUDO LEGIA W-WA
7.IGOR MAŚLEJMDK KRAKÓW
7.MICHAŁ ADAMCZYKTS WISŁA KRAKÓW
MU15-55 (17)
1.KRZYSZTOF KLIMKIEWICZUMKS Żak Kielce
2.WOJCIECH MIKSZTAPOLONIA RYBNIK
3.Martin ZHIVILOTRIUMF
3.Damian PŁAWECKIMOSiR Bochnia
5.ŁUKASZ SOJAKKJ KOKA JASTRZEBIE
5.Filip OLEKSYMOSiR Bochnia
7.MICHAŁ WĄSIKOWSKIJUDO LEGIA W-WA
7.Luká? KÓOŠMLADOSŤ RS
MU15-60 (16)
1.Alexander PETRUNYŠK Zemplín MI
2.Yaroslav VASILIUSHKOTRIUMF
3.Andrii ORIESHKINClub Slaviansk
3.KACPER KAROLCZYKUKS Judo Wolbrom
5.DOMINIK DUONGJUDO ZTS MARTIN
5.KRZYSZTOF SMOLAREKUMKS Żak Kielce
7.WOJCIECH GAWĘDATS WISŁA KRAKÓW
7.PIOTR ZDRODOWSKIUKS JUDO MYSŁOWICE
MU15-66 (15)
1.Krystian KUŹMA - EBEL GALEON GDYNIA
2.WIKTOR MATYKIEWICZMOSiR Bochnia
3.TADEAŠ KRIŽANEKJUDO ZTS MARTIN
3.MARCIN GAWEKAZS GLIWICE
5.Modestas BRUSOKASAlytus SRC-Alytis
5.Pijus BILIUSAlytus SRC-Alytis
7.BARTOSZ MOĆKUNKJ KOKA JASTRZEBIE
7.PIOTR SALECKIUKS JUDO KRAKÓW
MU15-73 (2)
1.Jakub SORDYLGALEON GDYNIA
2.WOJCIECH MAŁCZYKUKJ CENTRUM K-L
MU15-81 (2)
1.Mykhailo HONCHAROVClub Slaviansk
2.TOMAS OBELECZJUNIOR BRNO