OOM MP JUNIORÓW I JUNIOREK MŁODSZYCH 05-07.05.2017 GORZÓW WIELKOPOLSKI

Categories

Results

CZARNI BYTOM (9)
FENIKS BYTOM (9)
GKS CZARNI BYTOM (7)
JUDO WOLBROM (9)
JUVENIA WROCŁAW (9)
KJ AZS OPOLE (7)
KS START RADOM (7)
MKS JUVENIA WROCŁAW (7)
OLIMP NOWA SÓL (9)
OLIMPIA POZNAŃ (9)
UKJ LEMUR WARSZAWA (7)
UKS OLIMP NOWA SÓL (7)
UKS OLIMPIA JUDO ELBLĄG (7)
TF (6)
1. JUDO WOLBROM
2. CZARNI BYTOM
3. JUVENIA WROCŁAW
3. FENIKS BYTOM
TM (7)
1. UKJ LEMUR WARSZAWA
2. KJ AZS OPOLE
3. MKS JUVENIA WROCŁAW
3. UKS OLIMPIA JUDO ELBLĄG
F-40 (7)
1.Alicja GOWARZEWSKA UKS Judo Mysłowice
2.NATALIA STOKŁOSAMUKS KOKORO ŁÓDŹ
3.KINGA KLIMCZAKMKS JUVENIA WROCŁAW
3.Zuzanna PIETRZAKUKS OLIMP NS
F-44 (8)
1.Nikola SZLACHTAUKS Judo Wolbrom
2.Aleksandra POLKOWSKA UKS Judo Kontra MMAZ
3.Martyna IHAS Dąb Dębowiec
3.Aleksandra SZULCGWARDIA KOSZALIN
F-48 (16)
1.Marta KURAŚUKS Judo Wolbrom
2.Paulina SZLACHTAUKS Judo Wolbrom
3.Jagoda TĄTAUKS Judo Pawłowice
3.Aleksandra JANECZKOUKJ Arcus Warszawa
5.IGA SIENKIEWICZKS MAKO W-W
5.Monika OLEJNIK AZS AWF Poznań
7.Klaudia PIETRZAK Feniks Bytom
7.Angelika KICEKUKS OLIMP NS
F-52 (20)
1.Agata PAŁKAUKS OLIMP NS
2.Natalia MATEJKOCzarni Bytom
3.WIKTORIA NIEMIECMMKS WOJOWNIK SK.
3.Katarzyna KOLBUSZCzarni Bytom
5.Adela JEZIERSKA-SUWIŃSKA Gwardia Warszawa
5.Zuzanna WALCZAK Victoria Judo Poznań
7.GABRIELA SUCHECKAMMKS WOJOWNIK SK.
7.Maryla KOSTYRAUKS Narew Łapy
F-57 (23)
1.Natalia KROPSKACzarni Bytom
2.Izabela SOCHACzechowice Dziedzice
3.ANIKA ŁOZIŃSKASAMURAJ KOSZALIN
3.Karina KWIATEKTKS Judo Toruń
5.Natalia KOZŁOWSKAUKS Judo Wolbrom
5.DAGMARA PASZKOWSKASAMURAJ KOSZALIN
7.Zuzanna ŁOGOŹNA Polonia Rybnik
7.Weronika NĘDZYK PKS Olimpia Poznań
F-63 (23)
1.Anna PAŚUKS Judo Wolbrom
2.Anna KALETAUKS Judo Wolbrom
3.Agata SZAFRAN KS AJ Poznań
3.Michalina SKIPIAŁAUKJ Lemur Warszawa
5.Joanna ŚWITOŃSKAKS AZS AWFiS Gdańsk
5.MARCELINA PALOWMKS JUVENIA WROCŁAW
7.PAULINA WOŹNIAKMKS JUVENIA WROCŁAW
7.NATALIA WSZOŁEKWKS ŚLĄSK WROCŁAW
F-70 (15)
1.Karolina GŁOGOWSKACzarni Bytom
2.Rozalia MARTYNÓWUKS OLIMP NS
3.ANNA DYBAKS MAKO W-W
3.JULIA JAROSZEWSKAMKS JUVENIA WROCŁAW
5.Martyna NOLEWAJKACzarni Bytom
5.Konstancja PERAJSKA UKS Narew Łapy
7.Dominika WIECZOREK Dąb Dębowiec
7.Aleksandra KĘDZIERSKATKS Judo Toruń
F+70 (12)
1.KINGA WOLSZCZAKWKS ŚLĄSK WROCŁAW
2.Aleksandra GAJCzarni Bytom
3.Alicja PIETRASZEWSKARonin Team W-WA
3.KATARZYNA DEMSKAMKS JUVENIA WROCŁAW
5.Julia KSIĘŻYKPM Katowice
5.Alicja SOKOŁOWSKA YUKO JÓZEFÓW
7.Oliwia CEBIENIAKUKS 3 Piła
7.Dominika KOTLARSKAUMKS Żak Kielce
M-46 (12)
1.Kacper GABORTS WISŁA KRAKÓW
2.Filip BIELIŃSKIGWARDIA KOSZALIN
3.Łukasz SZOŁTYSIKAHINSA TG
3.DAWID HYPTAAKS STRZEGOM
5.IGOR BŁASZCZAKMKS JUVENIA WROCŁAW
5.Jakub SUBSTELNY UKS Judo Wolbrom
7.Michał WÓJCIKSPARTAKUS LUBLIN
7.Michał FRĄCZYKUKS JUDO FIGHT CLUB
M-50 (19)
1.Hubert PIECZYŃSKIUKS Górnik Konin
2.Maciej ROMBELUKJ ASZWOJ W-WA
3.Kornel KONDZIELSKIUKJ Ryś Warszawa
3.Gracjan SZLEJAMKS Truso Elbląg
5.Dorian DYRCzarni Bytom
5.Jakub KUBICKI UKS OLIMP NS
7.Wojciech KAZIMIERCZAKKS Yawara W-WA
7.Michał GRUBBAUKS Kodokan Toruń
M-55 (24)
1.Szymon SZYMAŃSKIYUKO JÓZEFÓW
2.Marcin MATYSIKKoka Jastrzębie
3.Paweł TYLEKTS WISŁA KRAKÓW
3.Adam OLAY-FERNADEZUKJ PCS Warszawa
5.Artur OLKOWSKIPTS Gwardia Bydgoszcz
5.Kacper ROLASTART RADOM
7.Jakub WOŚCzarni Bytom
7.Dominik MARCINKOWSKIUKS Conrad Gdańsk
M-60 (23)
1.Jakub BIEDRZYCKI UKS Conrad Gdańsk
2.Filip KOCIMAUKS Judo Mysłowice
3.Igor MATUSIAKYUKO JÓZEFÓW
3.Wojciech WITALISCzarni Bytom
5.Mateusz DAMPCUKS Conrad Gdańsk
5.Damian PENKALAPolonia Rybnik
7.Michał KOWALCZYKUKJ Ryś Warszawa
7.Wojciech DRYGAŁAUKS 3 Piła
M-66 (25)
1.Jakub PANKOWSKIKSJ AZS OPOLE
2.Jakub BINEKCzarni Bytom
3.Sebastian MAKOWSKIUKS Olimpia Elbląg
3.Bartosz BORZĘCKIUKJ Ryś Warszawa
5.Hubert WŁODARSKIMKS PM TARNÓW
5.Dawid RENESONBŁĘKITNI TARNÓW
7.Dominik KRÓLUKS Judo Wolbrom
7.Aleksander PLOMBONGRYF SŁUPSK
M-73 (24)
1.Adam STODOLSKIUKS Leśnik Kaczory
2.Jakub NAWROTGRYF SŁUPSK
3.ARKADIUSZ DRĄGWKS ŚLĄSK WROCŁAW
3.Mateusz KOZŁOWSKI KSJ AZS OPOLE
5.Filip KARAŚUKS GROT KRAKÓW
5.Maciej ADAMCZYKTS WISŁA KRAKÓW
7.Oskar PŁOCHOCKIUKJ ASZWOJ W-WA
7.Adam BUNKIEWICZ KSJ AZS OPOLE
M-81 (24)
1.Stanisław DOLAZIŃSKIUKJ Lemur Warszawa
2.Bartosz SZANIAWSKIGRYF SŁUPSK
3.Daniel KREMPEĆMILLENIUM RZESZÓW
3.Bartosz CHRYSTCzarni Bytom
5.Szymon KASPRZYŃSKI Czarni Bytom
5.Karol JEWTUCHPKS Olimpia Poznań
7.Hubert ŻBIKOWSKIYUKO JÓZEFÓW
7.Paweł KAPUSTAUKS De La Salle Gdańsk
M-90 (19)
1.Jakub SOKÓŁUKS Judo Wolbrom
2.Kacper KUBIAKKS AKADEMIA JUDO
3.Mateusz SZEWCZYKCzarni Bytom
3.Jakub WĘSIERSKIGKS Olimpia Grudziądz
5.Piotr POPKOUKS Tomita Elbląg
5.SZYMON STROJECMKS JUVENIA WROCŁAW
7.Jan GOZDEK UKS Targówek W-WA
7.Piotr DONDALSKIGwardia Olsztyn
M+90 (11)
1.Albert SOWA UKJ ASZWOJ W-WA
2.Wiktor MAZURCZAK UMKS Żak Kielce
3.WOJCIECH KORDYALIKWKS ŚLĄSK WROCŁAW
3.Adam KUĆMIERZ KSJ AZS OPOLE
5.Fabian KOWALSKI AWF Katowice
5.Daniel JĘDRZEJEWSKIGWARDIA KOSZALIN
7.Norbert SLUSARZKoka Jastrzębie
7.Amadeusz LEWANDOWICZUKS OLIMP NS