MVC Michalovce 24.06.2017 Michalovce

Categories

Results

MU9-21 (5)
1.Danyil KAMINSKYYUZHOROD KAMINSKYY
2.Silvio LACIKADK SPISSKA NOVA VES
3.Adam MARKOVICSJC PEZINOK
MU9-24 (8)
1.ANNA SMEJKALOVASlavoj DDM POLNA
2.Laura DRUGDOVAJUNIOR LUCENEC
3.Serafim KASICUZHOROD KAPUSTEJ
3.Matous LISKAFRYDEK-MISTEK
MU9-25 (9)
1.Daniel COSTINAGLORIA ARAD
2.Johana RECMANOVATJ OSTRAVA
3.Radovan ROBAJC PEZINOK
3.Adel KRAJCZARMISKOLC TEAM
5.Nikita DZADONTJ MLADOST POPRAD
5.Samuel SOKOLSK KRALOVCE
7.Michal GAZIKSK KRALOVCE
7.Sofie BELUNKOVAFRYDEK-MISTEK
MU9-27 (9)
1.Timotej ULICKYJC PEZINOK
2.Zuzana LEHOTKAIOVAJK LEVICE
3.Timas CIMBOLASSC JUDO SIMBA ALYTUS
3.Attila KUZMASK ZEMPLIN MI
5.Remus ISENITJ MLADOST POPRAD
5.Nella Sofia DEMCAKOVASK ZEMPLIN MI
7.Alex TKACSK KRALOVCE
7.Radoslava NOVOTNATJ MLADOST POPRAD
MU9-29 (5)
1.Denis JAKUBCOTJ MLADOST POPRAD
2.Filip SZABODK SPISSKA NOVA VES
3.Timur VOZARSKYJC BARDEJOV
MU9-30 (2)
1.Maksim DZADONTJ MLADOST POPRAD
MU9-34 (4)
1.Tajus BABAICENKOSC JUDO SIMBA ALYTUS
2.Samuel BRVOTHJUDO KOSICE
3.Jakub DURECTJ MLADOST RS
MU9-A1 (4)
1.NIKITA DZADONTJ MLADOST POPRAD
2.Jakub BADIDASK ZEMPLIN MI
3.Adam MARKOVICJC PEZINOK
MU9-A2 (4)
1.Adam VALIGASK ZEMPLIN MI
2.Dusan OBSATNIKSK ZEMPLIN MI
3.Ladislav OBSATNIKSK ZEMPLIN MI
MU9-A3 (5)
1.Samuel HUSARSK ZEMPLIN MI
2.Ondrej DANCISINSK ZEMPLIN MI
3.Jan PAVLOVICSK ZEMPLIN MI
MU9-A4 (3)
1.Ema BALOGOVASK ZEMPLIN MI
2.Viktoria BABJAKOVASK ZEMPLIN MI
MU9-A5 (2)
1.GoraN KULIKSK ZEMPLIN MI
FU11-24 (1)
FU11-27 (8)
1.Patricia TOMANKOVAJC PEZINOK
2.Marta MANKOWSKAOLYMPIA GRUDZIADZ
3.Petra POLIAKOVATJ MLADOST POPRAD
3.Amalie SCERBOVATJ OSTRAVA
FU11-30 (3)
1.Emma MARKOVICSOVAJC PEZINOK
2.Natalia KISSOVATJ MLADOST RS
FU11-34 (3)
1.Bozidara MACECKOVAJC BARDEJOV
2.Valentyna KUNSTOVASKP JUDO NOVY BYDZOV
FU11-38 (3)
1.Stanka GRAPOVASK KRALOVCE
2.Sofia GANOVSKADK SPISSKA NOVA VES
FU11-42 (3)
1.Katarina VOJTEKOVAJC PEZINOK
2.Dominika JAKUBCOVATJ MLADOST POPRAD
FU11-50 (1)
MU11-24 (4)
1.Benedek KATONADOMASZEK
2.Andrej MARKOVICSJC PEZINOK
3.Jakub STAREKJC Hradec Kralove
MU11-27 (8)
1.Marek MACEJKAJC PEZINOK
2.Tomi WARMUZTJ OSTRAVA
3.Alex HONGMANYDOMASZEK
3.Milan LAZARJC ZTS MARTIN
MU11-30 (11)
1.Michal TOMASJC PEZINOK
2.Matas LIAUGAUDASSC JUDO SIMBA ALYTUS
3.Jakub KOPECKYSlavoj DDM POLNA
3.Maxim KRAUSSLAVIA STU BA
5.Ondrej SIROKYJC Hradec Kralove
5.Richard MISKOTJ MLADOST POPRAD
7.Jakub MARINAKSK SLAVIA SOBRANCE
7.Daniel VARGAKOLAROVO
MU11-34 (21)
1.Mikulas FEDORTJ MLADOST RS
2.Maks MARCINEKKS BLEKITNI TARNOV
3.Titas NEDZINSKASSC JUDO SIMBA ALYTUS
3.Bartosz BOGACZKS BLEKITNI TARNOV
5.Dominik DRUGDAJUNIOR LUCENEC
5.Sebastian ZAVADSKYTJ MLADOST RS
7.Denis LICKAFRYDEK-MISTEK
7.Szymon MAZURKIEWICZMOSIR BOCHNIA
MU11-38 (4)
1.Samuel VILKSK KRALOVCE
2.Martin MYSICKADK SPISSKA NOVA VES
3.Alexej PLAVCANTJ MLADOST POPRAD
MU11-42 (5)
1.Marko CHATKEVICIUSSC JUDO SIMBA ALYTUS
2.Matej FABINYDK SPISSKA NOVA VES
3.Noel GULIKASK ZEMPLIN MI
MU11-46 (4)
1.ALEKSANDRS AVDEJEVSDZIKAN LITVA
2.Szymon MIERZWINSKIMOSIR BOCHNIA
3.Adam SLAJFERCIKJK KATSUDO LUCENEC
MU11-50 (2)
1.Simon PETRUSMSK VRANOV
MU11-55 (1)
MU11+60 (1)
FU13-32 (4)
1.Natalia GAZIOVAJUDO-LOKOMOTIVA RS
2.Tereza VANEKOVAJC BARDEJOV
3.Ella MARKOVICSOVAJC PEZINOK
FU13-36 (4)
1.Martina SEKOVAJC SPARTA POVAZSKA BYSTRICA
2.Sara TITKOVAMSK VRANOV
3.Lilly PODHOROVAJUNIOR LUCENEC
FU13-40 (3)
1.Dorottya BERLIKTOTO SPORT SE
2.Nina HANZLIKOVAJUNIOR LUCENEC
FU13-44 (6)
1.Margareta SZABOOVAKOLAROVO
2.Luciana BRYCHTOVASlavoj DDM POLNA
3.Katarina OLENICOVAJUDO KOSICE
3.Eva KORITENSKAJUDO DRAGONS PRAHA
FU13-48 (5)
1.Lenka TOMANKOVAJC PEZINOK
2.Lilien DEMETERMISKOLC TEAM
3.KARMEN MEZOOVAJUNIOR LUCENEC
MU13-27 (2)
1.Viktor ZACHASlavoj DDM POLNA
MU13-30 (7)
1.Stepan SMEJKALSlavoj DDM POLNA
2.Kornel BODORTJ MLADOST RS
3.Michal VOJTEKSlavoj DDM POLNA
3.Oliver VOZARSKYJC BARDEJOV
MU13-34 (15)
1.Iustin RUSGLORIA ARAD
2.Andriy KAMINSKYYUZHOROD KAMINSKYY
3.Samuel DEMEJK KATSUDO LUCENEC
3.Gytis RACKAUSKASSC JUDO SIMBA ALYTUS
5.Simon TITKOMSK VRANOV
5.Bartosz KROLMOSIR BOCHNIA
7.Tobias GRENATJ MLADOST POPRAD
7.Mateusz BROZEKKS BLEKITNI TARNOV
MU13-38 (17)
1.Jozef TOMANEKJC PEZINOK
2.Matej KLOBUCNIKJC PEZINOK
3.Andrej MESAJK KATSUDO LUCENEC
3.Alex MADERAJC BARDEJOV
5.Tomas DOVICICJK KATSUDO LUCENEC
5.Jozef MEDVEDTJ MLADOST RS
7.Jakub GRECTJ MLADOST RS
7.ATTILA SULIJUNIOR LUCENEC
MU13-42 (11)
1.Samuel HAGERJC PEZINOK
2.Jakub KUBICAJC ZTS MARTIN
3.Yusuf PERVAZZELTWEG AUSTRIA
3.Marton TANCZOSKOLAROVO
5.Filip SPEJTEKTJ SOKOL JIHLAVA
5.Mark GUBIENKOLAROVO
7.Daniel BERKYJUNIOR LUCENEC
7.TOMAS VARADYSK ZEMPLIN MI
MU13-46 (9)
1.Krystof JAROSSKP JUDO NOVY BYDZOV
2.Tomas POTUCEKTJ OSTRAVA
3.Raul GAMANGLORIA ARAD
3.Marco MADOSUMB BANSKA BYSTRICA
5.Ferenc KRISKATOTO SPORT SE
5.Volodimir KAPUSTEJUZHOROD KAPUSTEJ
7.Alex PETRUSMSK VRANOV
7.Adam BOBOSIKC.B.U.M. BUDOKAN ZVOLEN
MU13-50 (7)
1.Denis CHALACHANTJ MLADOST POPRAD
2.Ivan SUBOTAUZHOROD KAMINSKYY
3.Lukas PACALSlavoj DDM POLNA
3.Lukas ZVARATJ MLADOST RS
MU13-55 (6)
1.Adrian MEDVEDTJ MLADOST RS
2.Ondrej KOSORINJK LEVICE
3.Dusan DUGASJUDO KOSICE
3.Michal SAROVNJC Hradec Kralove
MU13-60 (6)
1.Martin MORAVEKSKP JUDO NOVY BYDZOV
2.Simon KOCOUREKJC Hradec Kralove
3.Daniel BENDASMSK VRANOV
3.Matyas VYVIJALFRYDEK-MISTEK
MU13-65 (2)
1.Levente DOBOSTOTO SPORT SE
MU13+65 (2)
1.Tomas POPJAKSK ZEMPLIN MI
FU15-40 (2)
1.KRISTYN WARMUZOVATJ OSTRAVA
FU15-44 (2)
1.Dana MELICHERCIKOVAUMB BANSKA BYSTRICA
FU15-48 (2)
1.Aurelija ANTANAVICIUTESC JUDO SIMBA ALYTUS
FU15-52 (5)
1.Gabriele ZILIONYTESC JUDO SIMBA ALYTUS
2.Natalia BUBAKOVAJC PEZINOK
3.Laura LIZAKMISKOLC TEAM
FU15-57 (4)
1.Alina BARANUZHOROD KAMINSKYY
2.Sara SPINEROVADK SPISSKA NOVA VES
3.Bronislava TAKACSOVAKOLAROVO
FU15-63 (3)
1.Ema FIZELOVADUKLA BB
2.Viktoria DIRBAKOVAJUNIOR LUCENEC
FU15+63 (2)
1.Lisa MODERZELTWEG AUSTRIA
MU15-34 (4)
1.Marko LISIKJC ZTS MARTIN
2.Anton SEMAKUZHOROD KAPUSTEJ
3.Denis BOBOSIKC.B.U.M. BUDOKAN ZVOLEN
MU15-38 (5)
1.SIMON KOVERSK KRALOVCE
2.Jonas PREISLERZELTWEG AUSTRIA
3.Benjamin SZOLLOSTOTO SPORT SE
MU15-42 (5)
1.Dalibor STRMENJK KATSUDO LUCENEC
2.Patrik POULATJ SOKOL JIHLAVA
3.Bence NAGYDOMASZEK
MU15-46 (11)
1.Tomas DEMCAKMSK VRANOV
2.Kristian KAMENIARJC ZTS MARTIN
3.Branko SCHMIDTC.B.U.M. BUDOKAN ZVOLEN
3.Marek KOVACJC PEZINOK
5.PATRIK NADABANGLORIA ARAD
5.KOLOS BALOGHDOMASZEK
7.Filip GANAJK KATSUDO LUCENEC
7.Kyryl MALAKHOVSKYIUZHOROD KAMINSKYY
MU15-50 (10)
1.Antonin DVORACEKJUDO DRAGONS PRAHA
2.Filip KRSNAKTJ OSTRAVA
3.Stas BRINZANSKIJUZHOROD KAPUSTEJ
3.Raul CIUNTAGLORIA ARAD
5.Artem ADAMCHUKUZHOROD KAMINSKYY
5.Ondrej BORUVKASKP JUDO NOVY BYDZOV
7.Oleksiy MILIUCHENKOUZHOROD KAMINSKYY
7.Alex HUTYRAFRYDEK-MISTEK
MU15-55 (8)
1.Oleksandr CHOLOSUZHOROD KAPUSTEJ
2.Karel PLATOSFRYDEK-MISTEK
3.Gergo CZINAKOLAROVO
3.Branislav HANUDELJC BARDEJOV
MU15-60 (10)
1.Alekszander PETRUNYSK ZEMPLIN MI
2.Nikolasc MUSTGLORIA ARAD
3.Tomas ZACHAROVSKYUMB BANSKA BYSTRICA
3.Peter BOSAKDK SPISSKA NOVA VES
5.Simon SEMJANSK ZEMPLIN MI
5.Lukas KOOSTJ MLADOST RS
7.Mark ANGYALKOLAROVO
7.Erik BOMBARMSK VRANOV
MU15-66 (3)
1.Karol DUBSKYJC PEZINOK
2.Andriy MILIUCHENKOUZHOROD KAMINSKYY
MU15-73 (4)
1.Alex MARUSKADUKLA BB
2.Michal VARESINSKYJC BARDEJOV
3.Dominik ALBERTGLORIA ARAD
MU15+73 (10)
1.Benjamin MATASEJEDUKLA BB
2.Jakub KALOUSJC Hradec Kralove
3.Gabriel POTOMAMSK VRANOV
3.SIMON KORITENSKYJUDO DRAGONS PRAHA
5.Jiri JERABEKFRYDEK-MISTEK
5.Alexandru BORONCOIGLORIA ARAD
7.Adam KOSSUTHJK LEVICE
7.Tomas POMSARJUDO KOSICE