XXXXI. MEDZINÁRODNÁ VEĽKÁ CENA MESTA RIMAVSKÁ SOBOTA 20.05.2017 RIMAVSKÁ SOBOTA

Categories

Results

U9-20 (4)
1.KAMINSKYY DanyilUZHOROD Kaminsky/UKR
2.LAZAR MatúšZŤS MARTIN/SVK
3.MARKOVICS AdamJC PEZINOK/SVK
U9-22 (3)
1.LACIKA SilvioJC Spišská Nová Ves/SVK
2.OČKOVÁ LauraZŤS MARTIN/SVK
U9-24 (10)
1.DRUGDOVÁ NinaJUNIOR LUČENEC/SVK
2.BENCE FedorJU-DO-JO/HUN
3.FARAGÓ AlexRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
3.BRISUDA FilipTRNAVA AŠK SLÁVIA/SVK
5.MADOŠOVÁ SilviaDUKLA BB/SVK
5.DARANYIOVÁ EmaKATSUDO Lučenec/SVK
7.KRIVOSIKOVA TamaraSTU Bratislava/SVK
7.PIROCH PeterJC Spišská Nová Ves/SVK
U9-27 (13)
1.ULICKÝ TimotejJC PEZINOK/SVK
2.KISS ÁdámEGER VSI/HUN
3.KOSTINA DanielARAD CSS GLORIA/ROM
3.MAJEIL AbelObudai JC/HUN
5.FEDOR AlexRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
5.ISENI RemusPOPRAD TJ MLADOSŤ/SVK
7.GAJAN ViktorPOPRAD TJ MLADOSŤ/SVK
7.PINZÍK SamuelKATSUDO Lučenec/SVK
U9-27W (4)
1.LEHOTKAIOVÁ ZuzanaJC LEVICE/SVK
2.DRUGDOVÁ LauraJUNIOR LUČENEC/SVK
3.NOVOTNÁ RadkaPOPRAD TJ MLADOSŤ/SVK
U9-30 (7)
1.DŽADOŇ MaksikPOPRAD TJ MLADOSŤ/SVK
2.TANDI RebekaLEÁNYVÁRI SE/HUN
3.TOMASEK OtaNovy Bydzov/CZE
3.IZOTOV SavelijSOKOL BRATISLAVA/SVK
U9-34 (4)
1.KALANIN Filip KOŠICE/SVK
2.RAFFAI GergőMAGYARKANIZSA JK Partizán/SRB
3.DANYI LadislavRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
U9+38 (2)
1.ZOLLEI MatejSTU Bratislava/SVK
U11W-25 (6)
1.GANTNER CarinaLVOÖ/AUT
2.TOMÁNKOVÁ PatríciaJC PEZINOK/SVK
3.CSIZMADIA SzilviaLEÁNYVÁRI SE/HUN
3.FERENCZI HéraDOMASZÉK/HUN
U11W-28 (6)
1.BAUMGARTNER VanessaLVOÖ/AUT
2.STOLÁROVÁ SofiaZŤS MARTIN/SVK
3.POLIAKOVÁ PatraPOPRAD TJ MLADOSŤ/SVK
3.KREPSZ LujzaObudai JC/HUN
U11W-32 (11)
1.TÓTH LottiMISKOLC JC/HUN
2.TAKÁCS NikolettMVSC/HUN
3.BERERCZKY BlankaMOHA SC Dunaharaszti/HUN
3.MARKOVICSOVÁ EmmaJC PEZINOK/SVK
5.KISSOVÁ NatáliaRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
5.ĽUPTÁKOVÁ MartinaKATSUDO Lučenec/SVK
7.ŠEBOVÁ ZojaJC LEVICE/SVK
7.MIŚ DominikaBOCHNIA MOSiR/POL
U11W-36 (7)
1.ANDRIC ALEXANDRAJCNOVOSAD/SRB
2.HANKOVÁ HannahJC BARDEJOV/SVK
3.HROMADOVÁ SilviaZŤS MARTIN/SVK
3.GÁNOVSKÁ SofiaJC Spišská Nová Ves/SVK
U11W-40 (8)
1.MUNTYÁN EszterMVSC/HUN
2.ZELENÁKOVÁ ZuzanaSTU Bratislava/SVK
3.DRDÁKOVÁ MartinaTRNAVA AŠK SLÁVIA/SVK
3.SÁRKÖZI ZsuzsannaMVSC/HUN
U11W-44 (4)
1.KROUŽKOVÁ AnnaSOKOL PRAHA VRŠOVICE/CZE
2.POPOV MionaBEČEJ/SRB
3.SLATER Tyla JaneGreat Britain/GBR
U11W-48 (4)
1.JOSEPOVITS KingaBUDAPEST JUDO SZK/HUN
2.HERTLIK NoraLEÁNYVÁRI SE/HUN
3.VERES NikolettLEÁNYVÁRI SE/HUN
U11W+48 (2)
1.FILKOROVÁ NinaŠKP BANSKÁ BYSTRICA/SVK
U11M-24 (5)
1.KATONA BenedekDOMASZÉK/HUN
2.KISS HunorJU-DO-JO/HUN
3.MARKOVICS AndrejJC PEZINOK/SVK
U11M-27 (6)
1.MACEJKA MarekJC PEZINOK/SVK
2.GALO BenceObudai JC/HUN
3.JAKUBECZ JanNovy Bydzov/CZE
3.HROMADA JakubLOUNY/CZE
U11M-30 (19)
1.MÜLLER AntonínRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
2.VETRÁK MiroslavRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
3.ZVARA MartinRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
3.JANÍČEK AdamČeská Třebová/CZE
5.LAZAR MilanZŤS MARTIN/SVK
5.GONDOR KRISTOFMVSC/HUN
7.GAVULA XaverSOBRANCE JC SLÁVIA/SVK
7.MIŠKO RichardPOPRAD TJ MLADOSŤ/SVK
U11M-34 (20)
1.BEGOVIC ALEKSEJJC NOVOSAD/SRB
2.SIMIN MILANJC NOVOSAD/SRB
3.VARSO MichalKATSUDO Lučenec/SVK
3.ZÁVADSKÝ SebastiánRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
5.FEDOR MikulášRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
5.ŻUPANCIC JakovSamobor Profectus/CRO
7.SLAMAR PetarSamobor Profectus/CRO
7.KUČERA MichalKATSUDO Lučenec/SVK
U11M-38 (17)
1.KOVACEVIC SERGEJJC NOVOSAD/SRB
2.RAK MartinSTU Bratislava/SVK
3.MOLNÁR GergőMOHA SC Dunaharaszti/HUN
3.BEZUSHKA NazarUZHOROD Kaminsky/UKR
5.TOBIASZ PiotrBOCHNIA MOSiR/POL
5.VLIK SamuelŠK KRÁĽOVCE/SVK
7.KREPS ArťomSOKOL BRATISLAVA/SVK
7.GOTYÁR DominikEGER VSI/HUN
U11M-42 (9)
1.SHTYMAK MaksymUZHOROD Kaminsky/UKR
2.MUJDRICA RokLENDAVA KBV JUDO/SLO
3.CEKUS RoccoSamobor Profectus/CRO
3.ŽIGA JurajŠK KRÁĽOVCE/SVK
5.LIPPAI LorincMVSC/HUN
5.RUSNAK JakubZTS Martin/SVK
7.PAIDA AntonioUZHOROD Kaminsky/UKR
7.ČIČMAN MatejŽILINA/SVK
U11M-46 (4)
1.ŠLAJFERČÍK AdamKATSUDO Lučenec/SVK
2.MIERZWIŃSKI SzymonBOCHNIA MOSiR/POL
3.PETRUŠ ŠimonMŠK VRANOV n. T./SVK
U11M+50 (4)
1.FILKOROVÁ NinaŠKP BANSKÁ BYSTRICA/SVK
2.MIHÁLY AdamJUNIOR LUČENEC/SVK
3.KOSSUTH OliverJC LEVICE/SVK
U13W-32 (9)
1.GAŽIOVÁ NatáliaLOKOMOTÍVA RS/SVK
2.ULICKÁ LujzaJC PEZINOK/SVK
3.MARKOVICSOVÁ EllaJC PEZINOK/SVK
3.VANEKOVA TerezaJC BARDEJOV/SVK
5.VADON CsengeMISKOLC JC/HUN
5.OLEJAROVA ElaJC BARDEJOV/SVK
7.ŠLANKOVÁ NinaUMB BANSKÁ BYSTRICA/SVK
7.SÁNTA BrigittaDOMASZÉK/HUN
U13W-36 (8)
1.TITKOVÁ SáraMŠK VRANOV n. T./SVK
2.STARZER EmelyLVOÖ/AUT
3.KARASTOJANOVÁ PetraČeská Třebová/CZE
3.CVJETKO JanaSamobor Profectus/CRO
U13W-40 (3)
1.MIHAJLJČIĆ NevenaSIRIG JC/SRB
2.DRABIK ZsófiaMOHA SC Dunaharaszti/HUN
U13W-44 (7)
1.SZABÓOVÁ MargarétaJC KOLÁROVO/SVK
2.RADOVIĆ DanijelaSIRIG JC/SRB
3.NEUVITHOVÁ NaďaJC Spišská Nová Ves/SVK
3.MOZOĽOVÁ EllaŠKP BANSKÁ BYSTRICA/SVK
U13W-48 (11)
1.TOMÁNKOVÁ LenkaJC PEZINOK/SVK
2.FEKIAČOVÁ DianaKATSUDO Lučenec/SVK
3.VARGA PetraBUDAPEST JUDO SZK/HUN
3.KLAUS-STERNW. CarinaLVOÖ/AUT
5.ŠVELKOVÁ KristínkaŽILINA TJ Mladosť/SVK
5.IZOTOVÁ NinaSOKOL BRATISLAVA/SVK
7.TOMKOVÁ DorotaSOKOL BRATISLAVA/SVK
7.MEZOOVÁ KarmenJUNIOR LUČENEC/SVK
U13W-52 (3)
1.NAGYOVÁ NinaSTU Bratislava/SVK
2.ŠEJIRMANOVÁ RegínaSTU Bratislava/SVK
U13W-57 (3)
1.SZIGETI SáraDOMASZÉK/HUN
2.LÁBOVÁ DorotkaMŠK VRANOV n. T./SVK
U13M-27 (2)
1.DŽADŽOVSKÝ LukᚊK KRÁĽOVCE/SVK
U13M-30 (5)
1.BODOR KornelRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
2.VOZARSKY OliverJC BARDEJOV/SVK
3.GAĽA MichalMICHALOVCE ŠK Zemplín/SVK
U13M-34 (24)
1.BUZINKAY Filip JC PEZINOK/SVK
2.KAMINSKYY AndriyUZHOROD Kaminsky/UKR
3.RUS IustinARAD CSS GLORIA/ROM
3.DEKAN RomanTRNAVA AŠK SLÁVIA/SVK
5.KRIUCHKOV ValentinDEBRECÉN SC-SI/HUN
5.BARTOSEK MichalMALACKY JC/SVK
7.TOLIC StefanMAGYARKANIZSA JK Partizán/SRB
7.TITKO Simon MŠK VRANOV n. T./SVK
U13M-38 (23)
1.TOMÁNEK JozefJC PEZINOK/SVK
2.KLOBUČNÍK MatejJC PEZINOK/SVK
3.BÁTOR RolandMVSC/HUN
3.MEŠA AndrejKATSUDO Lučenec/SVK
5.PAUSKA DOMINIKMVSC/HUN
5.DOVIČIČ TomášKATSUDO Lučenec/SVK
7.MITTER Simon TRNAVA AŠK SLÁVIA/SVK
7.MASLAČ RajkoSTU Bratislava/SVK
U13M-42 (14)
1.GRAHOVAC DUSTANJC NOVOSAD/SRB
2.BAJTOŠ JakubSTU Bratislava/SVK
3.HÁGER SamuelJC PEZINOK/SVK
3.SÁNTA BotondBUDAPEST TOTO SE/HUN
5.VADÓCZ BenceBUDAPEST JUDO SZK/HUN
5.KUBICA JakubZŤS MARTIN/SVK
7.PORGA BenedekMOHA SC Dunaharaszti/HUN
7.SIJACKI LukaBEČEJ/SRB
U13M-46 (17)
1.SIMIN MIHAJLOJC NOVOSAD/SRB
2.BALÁZS BálintMVSC/HUN
3.GAMAN RaulARAD CSS GLORIA/ROM
3.CSABEN MártonBUDAPEST JUDO SZK/HUN
5.MADOŠ MarcoUMB BANSKÁ BYSTRICA/SVK
5.BEŇUŠ MartinGALANTA ŠK Arkádia/SVK
7.GUBIEN MárkJC KOLÁROVO/SVK
7.BERNÁTH LukasRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
U13M-50 (13)
1.KRIVOŠÍK MatejSTU Bratislava/SVK
2.LITVÍN Michal JC POPRAD/SVK
3.CHALACHAN DenisPOPRAD TJ MLADOSŤ/SVK
3.SUBOTA IvanUZHOROD Kaminsky/UKR
5.FRIČ Dávid ŽILINA TJ Mladosť/SVK
5.SZÓRÁD Michal TRNAVA AŠK SLÁVIA/SVK
7.ZVARA LukášRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
7.BAČÍK ĽubošRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
U13M-55 (5)
1.ŠTEFÁNIK TimotejSTU Bratislava/SVK
2.MEDVEĎ AdriánRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
3.KOSORÍN OndrejJC LEVICE/SVK
U13M-60 (10)
1.PEKÁR LeventeMVSC/HUN
2.TORNAI ZoltánMISKOLC JC/HUN
3.TÓTH MichalSOKOL BRATISLAVA/SVK
3.BENDAS DanielMŠK VRANOV n. T./SVK
5.BARTO OndrejŠKP BANSKÁ BYSTRICA/SVK
5.STIASNI JakubJC Spišská Nová Ves/SVK
7.KELEMEN MártonJU-DO-JO/HUN
7.MÉSZÁROS KendeLEÁNYVÁRI SE/HUN
U13M+65 (9)
1.NAGY PenteleMISKOLC JC/HUN
2.IHNÁT OndrejMŠK VRANOV n. T./SVK
3.MÁTÉ MIRON TóthJU-DO-JO/HUN
3.VIJATOV SvetozarBEČEJ/SRB
5.SZLOVÁK MihályLEÁNYVÁRI SE/HUN
5.FELSEN JakubJC LEVICE/SVK
7.MATEJ VIDIC PotjehSamobor Profectus/CRO
U15W-32 (1)
1.KERKEZ DejanaSIRIG JC/SRB
U15W-40 (6)
1.KRIZA AnnaMVSC/HUN
2.GÖNCZI MirtillDEBRECÉN SC-SI/HUN
3.TAWADROUS LeandraLVOÖ/AUT
3.GÖNCZI DorinaDEBRECÉN SC-SI/HUN
U15W-44 (4)
1.KISTÖRŐ AngelikaMVSC/HUN
2.MILOVÁ RebekaŽILINA TJ Mladosť/SVK
3.MALICHERČÍKOVÁ DanielaUMB BANSKÁ BYSTRICA/SVK
U15W-48 (6)
1.WĄTOREK OliwiaBOCHNIA MOSiR/POL
2.TWARDOWSKA MajaBOCHNIA MOSiR/POL
3.KOVÁCS ZsuzsaMVSC/HUN
3.BLAGOJEVIC ZELJANAJC NOVOSAD/SRB
U15W-52 (6)
1.HINTERREITER ElenaLVOÖ/AUT
2.ŠPINEROVÁ SáraJC Spišská Nová Ves/SVK
3.VESELA AnetaNovy Bydzov/CZE
3.BOBÁKOVÁ NatáliaGALANTA ŠK Arkádia/SVK
U15W-57 (4)
1.MIKOLAJČÍKOVÁ ZuzanaPOPRAD TJ MLADOSŤ/SVK
2.BARAN AlinaUZHOROD Kaminsky/UKR
3.KOHUT EmeseJU-DO-JO/HUN
U15W-63 (7)
1.ŻABCZYŃSKA WiktoriaBOCHNIA MOSiR/POL
2.MISKOVIC LANAJC NOVOSAD/SRB
3.VALKÓ VédaMVSC/HUN
3.ERCEG AnjaSIRIG JC/SRB
U15W+63 (2)
1.NAGY Zsófi OrsolyaDEBRECÉN SC-SI/HUN
U15M-34 (3)
1.SEMAK AntonUZHOROD Kaminsky/UKR
2.GIBAĽA PatrikJUNIOR LUČENEC/SVK
U15M-38 (9)
1.PUSZTAI BotondDEBRECÉN SC-SI/HUN
2.POLYAK YriyUZHOROD Kaminsky/UKR
3.HERTLIK MátéLEÁNYVÁRI SE/HUN
3.KOVÉR ŠimonŠK KRÁĽOVCE/SVK
5.SZABO TasLEÁNYVÁRI SE/HUN
5.WOSS JulianLVOÖ/AUT
7.HLUBEŇ Juraj KOŠICE/SVK
7.LISIK MarkoZTS Martin/SVK
U15M-42 (14)
U15M-46 (14)
1.MILÁNIK TamásDEBRECÉN SC-SI/HUN
2.KÓŠIK BrunoRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
3.BUBALO ALEKSAJC NOVOSAD/SRB
3.DEMČÁK TomášMŠK VRANOV n. T./SVK
5.BALOGH KolosDOMASZÉK/HUN
5.DUDÁS BenceMVSC/HUN
7.KAMENIAR KristianZŤS MARTIN/SVK
7.TÓTH GergelyMVSC/HUN
U15M-50 (17)
1.OSTOJIC VAKUSINJC NOVOSAD/SRB
2.ECKER ThomasLVOÖ/AUT
3.ROTTENSTEIN BotondEGER VSI/HUN
3.HRYTSYK StanislavUZHOROD Kaminsky/UKR
5.LIPUŠ LinoLENDAVA KBV JUDO/SLO
5.KOVÁCS CsabaMVSC/HUN
7.TAKÁCS RolandMOHA SC Dunaharaszti/HUN
7.FRÜHWIRTH SimonLVOÖ/AUT
U15M-55 (19)
1.PŁAWECKI DamianBOCHNIA MOSiR/POL
2.HAWTREY-COLLIER TarynGreat Britain/GBR
3.KILAČKO MichalKATSUDO Lučenec/SVK
3.MARIČ AljošaLENDAVA KBV JUDO/SLO
5.BRUNA DávidSTU Bratislava/SVK
5.ISENI RidvanPOPRAD TJ MLADOSŤ/SVK
7.OLEKSY FilipBOCHNIA MOSiR/POL
7.JAKUBČIN JakubBUDOKAN ZVOLEN/SVK
U15M-60 (15)
1.PETRUNY AlexanderMICHALOVCE ŠK Zemplín/SVK
2.DEÁK DavidRIMAVSKÁ SOBOTA TJ MLADOSŤ/SVK
3.ZACHAROVSKÝ TomášUMB BANSKÁ BYSTRICA/SVK
3.MUST NikolaszARAD CSS GLORIA/ROM
5.BOSÁK PeterJC Spišská Nová Ves/SVK
5.IMRIŠEK ViktorSTU Bratislava/SVK
7.BARTOSEK MartinMALACKY JC/SVK
7.ŘEZNÍČEK MatějČeská Třebová/CZE
U15M-66 (12)
1.DUBSKÝ KarolJC PEZINOK/SVK
2.KŘIŽÁNEK TadeášJK SPARTA Považská Bystrica/SVK
3.MATYKIEWICZ WiktorBOCHNIA MOSiR/POL
3.SÁRKÖZI MártonMVSC/HUN
5.VADÓCZ KárolyBUDAPEST JUDO SZK/HUN
5.BESZTERCEI KristófMVSC/HUN
7.MARUŠKA AlexDUKLA BB/SVK
7.MÁRKUS BotondMOHA SC Dunaharaszti/HUN
U15M-73 (5)
1.PARÁDI BalázsEGER VSI/HUN
2.PAPP BálintDEBRECÉN SC-SI/HUN
3.HOS HugoSTU Bratislava/SVK
U15M+73 (9)
1.MAŤAŠEJE BenjaminDUKLA BB/SVK
2.LANTAJ MatúšSTU Bratislava/SVK
3.KOSSUTH AdamJC LEVICE/SVK
3.POTOMA GabrielMŠK VRANOV n. T./SVK
5.ONDRUŠ JozefŠK KRÁĽOVCE/SVK
5.MOJŽIŠ PavelBUDOKAN ZVOLEN/SVK
7.BOBIS RazvanARAD CSS GLORIA/ROM
7.SEČKÁR LadislavJC PEZINOK/SVK