Liga dorast/ky,ženy-2.k. 27.05.2017 Rimavská Sobota

Categories

Results

FU18-44 (3)
1.Rebeka MILOVÁJK Dubnica n/Váhom
2.DANIELA MELICHERCIKOVAJunior Lučenec
3.Bronislava ŠKORŇOVÁJunior Lučenec
FU18-48 (3)
1.Veronika ÚTISOVÁJunior Lučenec
2.MICHAELA VACULIKOVAMŠK Vranov n/Topľou
3.Viktória MIKOVÁJK Dubnica n/Váhom
FU18-52 (8)
1.Veronika SZABOOVÁJunior Lučenec
2.Simona BOČINCOVÁJK Dubnica n/Váhom
3.Jitka PAVLOVIČOVÁJunior Lučenec
3.Lívia OLHOVÁZemplín Michalovce
5.ALEXANDRA CIZMAROVAZemplín Michalovce
5.SARA SPINEROVAMŠK Vranov n/Topľou
7.Lýdia BOJÁČKOVÁZemplín Michalovce
7.JESSICA URBANOVAMŠK Vranov n/Topľou
FU18-57 (7)
1.Emilie SCHAALSTU Bratislava
2.Zuzana BENDŽELOVÁSTU Bratislava
3.Terézia VALKOVÁJK Dubnica n/Váhom
3.Viki MIKOVÁMŠK Vranov n/Topľou
5.Kristína KALIČIAKOVÁJunior Lučenec
5.Lenka PRIŠČÁKOVÁ JK Dubnica n/Váhom
7.Silvia RENDEKOVÁJunior Lučenec
FU18-63 (5)
1.Terézia KRIŽÁNKOVÁSTU Bratislava
2.Ema FÍZELOVÁJunior Lučenec
3.Monika PETROVIČOVÁJK Dubnica n/Váhom
FU18-70 (4)
1.Nina GERŠIOVÁSTU Bratislava
2.Lenka BABČIANSKAJK Dubnica n/Váhom
3.Vanessa MATLÁKOVÁJK Dubnica n/Váhom
FU18+70 (1)
1.KATARINA IHNATOVAMŠK Vranov n/Topľou
MU18-45 (4)
1.TOMAS DEMCAKMŠK Vranov n/Topľou
2.Bruno KÓŠIKMladosť R. Sobota
3.Kristián KAMENIARMartin
MU18-50 (2)
1.Andrej KRIVOŠÍKAŠK Trnava
2.MAREK KOVACSJK Kolárovo
MU18-55 (6)
1.Filip PÁLEŠMladosť R. Sobota
2.RIDVAN ISENITJ Mladosť pOPRAD
3.BRANISLAV HANUDELZemplín Michalovce
3.Matúš KLOPANSokol Prievidza
5.Lukáš KÓOŠMladosť R. Sobota
5.Dávid JOACHIMMladosť R. Sobota
MU18-60 (15)
1.Bruno BANSKÝDukla Banská Bystrica
2.Bartolomej WITKOWSKIZemplín Michalovce
3.Jozef RAFAJAŠK Trnava
3.Pavol ROHÁĽZemplín Michalovce
5.Róbert KESZELIJK Kolárovo
5.Martin BARTOŠEKAŠK Trnava
7.Dominik DUONGMartin
7.PETER BOSAKDK Spišská Nová Ves
MU18-66 (19)
1.Matúš GAŠPAROVIČSTU Bratislava
2.Tadeáš KRIŽÁNEKMartin
3.Ján KRÁLIKMŠK Vranov n/Topľou
3.Ján SRŠEŇDukla Banská Bystrica
5.Martin KUBELAZemplín Michalovce
5.Alex MARUŠKADukla Banská Bystrica
7.Samuel HLOUŠEKMladosť R. Sobota
7.SIMON SVORENMladosť R. Sobota
MU18-73 (10)
1.Miroslav RUTTKAYMartin
2.Martin VRŽDIAKMartin
3.Patrik TOROKSTU Bratislava
3.Richard MURČOSTU Bratislava
5.Juraj PAVLOVIČSTU Bratislava
5.Filip KYSELSTU Bratislava
7.Jakub MORGOŠMartin
7.PATRIK HANULAMladosť R. Sobota
MU18-81 (11)
1.Filip MITROVIČAŠK Trnava
2.Samuel RETDukla Banská Bystrica
3.LUKAS CECH-SPIREKMartin
3.Matúš ŠEVČÍKSTU Bratislava
5.Lukáš PILZMladosť R. Sobota
5.Adam ROŠKOTJ Mladosť Žilina
7.MARKO MIKUNDATJ Mladosť Žilina
7.NicolasPeter KNAPMŠK Vranov n/Topľou
MU18-90 (5)
1.Denis TURACSTU Bratislava
2.Martin MAJERAŠK Trnava
3.Andrej PETRUĽÁKDK Spišská Nová Ves
MU18+90 (3)
1.Benjamín MAŤAŠEJEDukla Banská Bystrica
2.Ľubomír STROMKOMartin
3.JAKUB MIHALIKSTU Bratislava
F-48 (1)
1.VERONIKA SZABOOVASK ZEMPLIN MI
F-52 (2)
1.PATRICIA BOKOROVASK ZEMPLIN MI
2.LYDIA BOJACKOVASK ZEMPLIN MI
F-57 (7)
1.MAGDALENA MUZIKOVASLAVIA STU BA
2.DOMINIKA KINCELOVASK ZEMPLIN MI
3.ZUZANA BENDZELOVASLAVIA STU BA
3.BARBORA RYDZADUBNICA N/V
5.NATALIA GALLSCHNEIDEROVASK ZEMPLIN MI
5.LENKA PRISCAKOVADUBNICA N/V
7.TEREZIA VALKOVADUBNICA N/V
F-63 (4)
1.MONIKA PETROVICOVADUBNICA N/V
2.TEREZIA KRIZANKOVASLAVIA STU BA
3.NIKOLA STEFANIKOVADUBNICA N/V
F-70 (5)
1.IVANA KOMLOSIOVADUBNICA N/V
2.NINA GERSIOVASLAVIA STU BA
3.ALEXANDRA PETEROVASLAVIA STU BA
F+70 (2)
1.NATALIA PETRUNYSK ZEMPLIN MI
2.EVA KORENOVASK ZEMPLIN MI