XIX MEMORIAŁ JUDO 10.06.2017 STRZEGOM

Categories

Results

FU9-22 (2)
1.NINA KASZUBAMAKO JUDO
2.Karol KADŁUBOWSKIASW UKS SAKURA Skarbimierz
FU9-25 (3)
1.Klaudia PETERHajime Bytom Odrzański
2.Katia KUACKATatami Strzegom
3.Zuzanna NIEŚCIORSP 109 Wrocław
FU9-28 (5)
1.Lena CALIŃSKAMAKO JUDO
2.Wiktoria BIERNATHajime Bytom Odrzański
3.Sandra BRANECKATatami Strzegom
3.Julia KUŚAKS STRZEGOM
FU9-32 (5)
1.Amelia PIETKIEWICZAKS STRZEGOM
2.Paulina BOROWIECUKS Judoka Imbramowice
3.Kornelia BUCHOWSKAUKS Judoka Imbramowice
3.Matylda DYKCIKUKS Judoka Imbramowice
FU9-36 (1)
1.Matylda DYKCIKUKS Judoka Imbramowice
FU9-40 (1)
1.Urszula STRZELECKAAKS STRZEGOM
MU9-19 (1)
1.Karol KADŁUBOWSKIASW UKS SAKURA Skarbimierz
MU9-21 (3)
1.Sara GURGACZHajime Bytom Odrzański
2.Hubert ŚLIZWinner Wrocław
3.Antoni DOBOSZWinner Wrocław
MU9-24 (3)
1.DAWID TYMCZYSZYNUKS Jedenastka Jel. Góra
2.MATEUSZ TYMCZYSZYNUKS Jedenastka Jel. Góra
3.Wojciech RASŁAWSKIAKS STRZEGOM
MU9-27 (2)
1.Franciszek DOBOSZWinner Wrocław
2.Antoni KUCYBAŁAASW UKS SAKURA Skarbimierz
MU9-30 (4)
1.Tymon STASZELISMAKO JUDO
2.Maciej PETERHajime Bytom Odrzański
3.Oliwier SADOWSKIUKS Jedenastka Jel. Góra
3.Kornel PONIKOWSKIUKS Jedenastka Jel. Góra
MU9-34 (3)
1.Jan ZAWADZKIWinner Wrocław
2.Igor KOZIŃSKIMAKO JUDO
3.Witold BEDNAREKASW UKS SAKURA Skarbimierz
MU9-38 (3)
1.Szymon SOBCZYKASW UKS SAKURA Skarbimierz
2.Urszula STRZELECKAAKS STRZEGOM
3.Michał KACZMAREKASW UKS SAKURA Skarbimierz
MU9-46 (1)
1.Szymon SOBCZYKASW UKS SAKURA Skarbimierz
FU11-22 (2)
1.Hanna SAPILAKWinner Wrocław
2.Alicja PIETRZAKUKS OLIMP Nowa Sól
FU11-28 (7)
1.Aleksandra SZNAJDERASW UKS SAKURA Skarbimierz
2.Julia HERBUTUKS Judoka Imbramowice
3.Ester FIEDLEROVÁJK DDM Mělník
3.Ella VRBSKÁJK DDM Mělník
FU11-32 (1)
1.Adélka CHYBOVÁJK DDM Mělník
FU11-36 (6)
1.CLAIRE PROLLUJZ MUHLVIERTEL
2.Maria GOŚCINIECKAWinner Wrocław
3.Anna-Maria MICHALSKAMKS Karolina Jaworzyna Śląska
3.Adélka CHYBOVÁJK DDM Mělník
FU11-44 (3)
1.Hanna SUŁEKMKS Karolina Jaworzyna Śląska
2.Karolina CZERGIEJKOHajime Bytom Odrzański
3.Wictoria WASZCZAKAKS STRZEGOM
FU11-48 (2)
1.Karolina CZERGIEJKOHajime Bytom Odrzański
2.Klaudia RODAKSP 109 Wrocław
FU11+52 (2)
1.Hanna SŁOBODZIANSP 109 Wrocław
2.Maja TRACZYKUKS Jedenastka Jel. Góra
MU11-29 (6)
1.Adam RESUTÍKJK DDM Mělník
2.Adrian HEILTatami Strzegom
3.Jan PERCZAKTatami Strzegom
3.Štěpán RAMPASJK DDM Mělník
MU11-33 (5)
1.Adam LIBÝJK DDM Mělník
2.Patryk MICHAŁOWICZTatami Strzegom
3.Mateusz PAKLA AKS STRZEGOM
3.Gracjan FLORKÓWASW UKS SAKURA Skarbimierz
MU11-24 (3)
1.Krzysztof SAPILAKWinner Wrocław
2.Tomasz STRZELCZYKAKS STRZEGOM
3.Karol MICHALIKASW UKS SAKURA Skarbimierz
MU11-27 (3)
1.KACPER WALCZAKWKS ŚLĄSK
2.Sebastian LECHTatami Strzegom
3.Wojciech HERBUTUKS Judoka Imbramowice
MU11-30 (6)
1.Wojciech MAŚLIŃSKIMAKO JUDO
2.Hubert GURGACZHajime Bytom Odrzański
3.Dorian GÓRAUKS Jedenastka Jel. Góra
3.Michał MOLIS AKS STRZEGOM
MU11-34 (6)
1.Dariusz KUŚAKS STRZEGOM
2.MAKS MASZTALERZWKS ŚLĄSK
3.Maciej KOWALEWICZWinner Wrocław
3.Kacper SZYMPELWinner Wrocław
MU11-38 (6)
1.Antoni ABRAMOWICZWinner Wrocław
2.Petr CIZEKLokomotiva Trutnov
3.Kacper ADAMUS UKS Judoka Imbramowice
3.Kacper GĘBALAAKS STRZEGOM
MU11-42 (4)
1.Michał KOGUCIUKAKS STRZEGOM
2.Linus LIPPOLDIPPON Rodewisch
3.Josef HAVLÁTJK DDM Mělník
3.Wiktor GALIŃSKIWinner Wrocław
MU11-46 (5)
1.Kacper KURPIELASW UKS SAKURA Skarbimierz
2.Bartosz CHWISTEKASW UKS SAKURA Skarbimierz
3.Nevio REICHIPPON Rodewisch
3.Jakub ZALASAKS STRZEGOM
MU11-55 (1)
1.Dominik HUTNIKUKS OLIMP Nowa Sól
FU13-28 (1)
1.Natalia BARTNIKMAKO JUDO
FU13-32 (6)
1.HANNA GUZIŃSKAWKS ŚLĄSK
2.Natalia BARTNIKMAKO JUDO
3.HELENA RADLERUJZ MUHLVIERTEL
3.MARLENE RADLERUJZ MUHLVIERTEL
FU13-36 (2)
1.Kristýna KOŠTÁKOVÁJK DDM Mělník
2.Klaudia BOROWIECUKS Judoka Imbramowice
FU13-40 (3)
1.Kimberly CLARKJC Samura Oranienburg
2.Zuzanna OLEKSIUK AKS STRZEGOM
3.Maja PŁONKAAKS STRZEGOM
FU13-44 (5)
1.Martyna JANASZEKAKS STRZEGOM
2.HANNA DOBROWOLSKAWKS ŚLĄSK
3.Lilly-Marlen KÖNIGJC Samura Oranienburg
3.Amanda KRZYŚKÓWTatami Strzegom
FU13-48 (1)
1.Kaja RAUSMAKO JUDO
FU13-52 (3)
1.Julia HOŁYSZWinner Wrocław
2.Kaja RAUSMAKO JUDO
3.Karolina DĘBICKAHajime Bytom Odrzański
FU13+57 (2)
1.Susann WALTERJC Samura Oranienburg
2.Ksymena MACIEJEWSKAJUDO Świdnica
MU13-33 (5)
1.Tim SCHÜRERIPPON Rodewisch
2.Kamil KOWALIKMKS Juvenia Wrocław
3.Dawid PIECHURSKIJUDO Świdnica
3.Jacek KONIECZNYWinner Wrocław
MU13-30 (4)
1.Grzegorz WĄSOWSKITatami Strzegom
2.STANISŁAW KOCISZEWSKIWKS ŚLĄSK
3.Tytus TOMKIEWICZJUDO Świdnica
3.Ondrej FREJVALDLokomotiva Trutnov
MU13-34 (4)
1.Marcin ZAWADADOJO Sobótka
2.Jakub GOŁEMBICKIWinner Wrocław
3.Michał HAŁAJECAKS STRZEGOM
3.Marcin WOJTKÓWAKS STRZEGOM
MU13-38 (6)
1.David SOPINECLokomotiva Trutnov
2.Bernard BODNARTatami Strzegom
3.Lukas SCHÄDLICHIPPON Rodewisch
3.Maciej CALUWJUDO Świdnica
MU13-42 (6)
1.Konrad LOSIAKUKS OLIMP Nowa Sól
2.EMIL FUREDERUJZ MUHLVIERTEL
3.Stanisław ROMANIKJUDO Świdnica
3.Niklas SCHÜTZIPPON Rodewisch
MU13-46 (2)
1.Theo POHLERSJC Samura Oranienburg
2.Antoni ROMANIKJUDO Świdnica
MU13-50 (5)
1.Błażej CZUPKOWSKIDOJO Sobótka
2.Maksymilian WŁOSZEKDOJO Sobótka
3.Carlos NOACKIPPON Rodewisch
3.Robin WAGNERJC Samura Oranienburg
MU13-55 (2)
1.Paweł TOPATatami Strzegom
2.Wiktor KONCIAKDOJO Sobótka
MU13-60 (5)
1.Mateusz SAWICKIDOJO Sobótka
2.Jakub DRZAŁAUKS OLIMP Nowa Sól
3.Kacper ŻMUDZIŃSKIMAKO JUDO
3.Krystian CHOMIUKTatami Strzegom
MU13+60 (2)
1.Jonas GLEINIGJC Samura Oranienburg
2.Ethan BRARLokomotiva Trutnov