IV Otwarte Mistrzostwa UKS JUDO Kraków o Puchar Zabierzowa 27.05.2017 Zabierzów k. Krakowa

Categories

Results

U9W-22 (4)
1.WIENDLOCHA ZuzannaUKS Judo Kraków/POL
2.GLIJER AmeliaUKS Judo Kraków/POL
3.STELMACH ŻanetaUKS Judo Kraków/POL
U9W-25 (5)
1.DRATWIŃSKA VanessaM.T.S Płomień Milowice/POL
2.BIELICKA MajaUKS Judo Kraków/POL
3.STELMACH WiktoriaUKS Judo Kraków/POL
U9W-28 (4)
1.KORCIPA LenaM.T.S Płomień Milowice/POL
2.ARCYZ ZofiaM.T.S Płomień Milowice/POL
3.MARCELA WiktoriaUKS Judo Kraków/POL
U9M-22 (6)
1.MACIUSZCZAK KacperASW Judo Jasło/POL
2.BERNAT MartinGUJA JIU-JUTSU JAWORZNICA/POL
3.CYGANIK TymoteuszUKS Judo Kraków/POL
3.MAZUR WojciechUKS Judo Kraków/POL
U9M-25 (5)
1.JAROSZ PiotrUKS Judo Kraków/POL
2.KOMISAREK SzymonUKS Judo Kraków/POL
3.PIENIĄDZ PatrykUKS Judo Kraków/POL
U9M-28 (7)
1.GŁUSZAK MikołajUKS Judo Kraków/POL
2.TIMMERMANS KrystianUKS Judo Kraków/POL
3.SZYBA OliwierUKS Judo Kraków/POL
3.PERKA JanArashi Łódź/POL
U9M-31 (8)
1.TRUSKOLASKI JanuszUKS Judo Kraków/POL
2.KNAP TymoteuszArashi Łódź/POL
3.WASILEWSKI AntoniSMS Kraków/POL
3.LERKA JakubArashi Łódź/POL
U9M-37 (3)
1.PIERON BartoszM.T.S Płomień Milowice/POL
2.ŻUREK AdamUKS Judo Kraków/POL
U11W-31 (4)
1.DRATWIŃSKA PatrycjaM.T.S Płomień Milowice/POL
2.DZIOB WiktoriaUKS Judo Kraków/POL
3.WIERZBICKA SandraUKS Judo Kraków/POL
U11W-34 (4)
1.SIEŃKOWSKA AleksandraASW Judo Jasło/POL
2.STACHOŃ KarolinaZKJ Yamabushi/POL
3.DZIK JagodaASW Judo Jasło/POL
U11W-43 (2)
1.HUDZIKIEWICZ JoannaUKS Judo Kraków/POL
U11W-46 (1)
U11W+46 (2)
1.KWARCIANY IgaUKS Judo Kraków/POL
U11M-25 (2)
1.SKUPIEŃ DanielZKJ Yamabushi/POL
U11M-28 (6)
1.KROS AleksanderUKS Judo Kraków/POL
2.BALCERZAK AleksanderArashi Łódź/POL
3.KOLARZ TymoteuszUKS Judo Kraków/POL
3.GAWEŁEK TomaszArashi Łódź/POL
U11M-31 (8)
1.TIMMERMANS ErykUKS Judo Kraków/POL
2.BĄK MarcelM.T.S Płomień Milowice/POL
3.KĘDZIERSKI StanisławUKS Judo Kraków/POL
3.CHWAŁ KarolSMS Kraków/POL
U11M-34 (12)
1.JARACZ WojciechASW Judo Jasło/POL
2.OLCHAWA MikołajASW Judo Jasło/POL
3.CZAPLA MiłoszUKS Judo Kraków/POL
3.BURDA FilipASW Judo Jasło/POL
5.TYTKO KacperUKS Judo Kraków/POL
5.KARAŚ BorysTS Wisła Kraków/POL
7.JUCHA FranciszekUKS Judo Kraków/POL
7.REJDYCH KamilUKS Judo Kraków/POL
U11M-37 (2)
1.JAROSIŃSKI KrzysztofUKS Judo Kraków/POL
2.CHOCHÓŁ DawidUKS Judo Kraków/POL
U11M-40 (3)
1.PABIS MaksymilianUKS Judo Kraków/POL
2.SAWICKI PawełUKS Judo Kraków/POL
U11M-43 (2)
1.GUZDA KajetanUKS Judo Kraków/POL
U11M-46 (3)
1.PAWŁOWSKI DawidM.T.S Płomień Milowice/POL
2.GRZESIAK IgorUKS Judo Kraków/POL
U11M+46 (1)
U13W-33 (1)
U13W-36 (2)
1.JARACZ GabrielaASW Judo Jasło/POL
U13W-48 (2)
1.JURUSIK AnnaASW Judo Jasło/POL
U13W-52 (3)
1.WROCŁAWEK MarcelinaBudowlani Sosnowiec/POL
2.LEWICKA MagdalenaASW Judo Jasło/POL
U13M-36 (3)
1.WOŹNIAK BłażejASW Judo Jasło/POL
U13M-39 (2)
1.WOŹNIAK NorbertASW Judo Jasło/POL
U13M-42 (3)
1.PLUTA PawełUKS Judo Kraków/POL
2.MIŁOBĘDZKI StanisławUKS Judo Kraków/POL
U13M-52 (3)
1.SOŁTYS MichałUKS Judo Kraków/POL
2.PAPIERZ KlimekZKJ Yamabushi/POL
U13M+52 (3)
1.KOTOWIECKI GracjanUKS Judo Kraków/POL
2.MOLĄG OskarUKS Judo Kraków/POL
U15W-62 (1)
U15W+66 (1)
U15M-36 (2)
1.KLUSZCZYK MateuszASW Judo Jasło/POL
2.ZAWADZKI PatrykASW Judo Jasło/POL
U15M-46 (2)
1.BARWACZ JanTS Wisła Kraków/POL
2.WYBAŃSKA AleksandraBudowlani Sosnowiec/POL
U15M-66 (6)
1.GAWĘDA WojciechTS Wisła Kraków/POL
2.WITT TymoteuszBudowlani Sosnowiec/POL
3.SALECKI PiotrUKS Judo Kraków/POL
3.SMENT MateuszGUJA JIU-JUTSU JAWORZNICA/POL
U15M+66 (3)
1.SOSNA WojtekBudowlani Sosnowiec/POL
2.PIĄTEK Dominik Arashi Łódź/POL